Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרבות נהיגה (והתנהגות) בארץ

gorenziv
שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקמה לא תוביל לשום דבר, אבל להטיף פחד יעיל גם יועיל.

סתם דוגמא ולא מהכביש, אתמול הייתי בהופעה חייה של אביב גפן, ואיזה ערס אחד הציק לי ולעוד אחד שאנחנו מסתירים ולא כדאי לנו לפגוש אותו בחוץ, תוך כדי איומיים וקללות וכמעט דחיפות.

אמרתי לו "שמע עוד מילה אחת, אני שם עלייך אזיקים, נכנסים לרכב שלי ואת ההופעה אתה תשמע ברדיו של אבו כביר" הוא ניהיה לבן, אמר שסתם צחק ושתק כל ההופעה.

פשוט ככה תעשו, הערס הזה היה בן 22 ככה...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמעו,

זו לא חוכמה ללכת מכות.

1. זו סכנה לעצמכם ולסביבה.

2. בן אדם כזה, שישברו לו את העצמות כי הוא טיפש, לא ילמד לקח. פעם הבאה הוא ישים סכין או אלה או משהו בתא המטען. זה לא דבר טוב.

3. חזרתי צפונה ב443 ב1 בבוקר. הייתי רואה אתכם מנפנפים באקדחים, הייתי מעכב את כולכם :wink: (מזל שיש קשרים עם הצבא באיזור)

זו לא דרך.

חייב להיות משהו אחר,

מוצא כלשהו או דרך להביא את משטרת ישראל להתייחס לזה ברצינות.

וראבאק, שלושתינו היינו שוברים לו את האף + גפיים, אבל זה ממש לא לעניין.

ללכת מכות זו האפשרות הלא נכונה.

השאלה היא, מה כן.

----------------------

Peugeot 308
SW
1.2
T

:lol::twisted::lol:
!Family man

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מכביש 443 ,

קודם כל , אתה טיפש.

למה? אגיד לך..

חשבת מה היה קורה אם נהג הBMW היה זה שהתלונן עליך ?

אתה יודע מה אומר לשלוף רובה ולכוון אותו כלפי מישהו ?

אם היית מספיק חכם , ומתקשר למשטרה ואומר להם שמעו , אני כרגע על 443, היציאה הבאה זה פ"ת , יש BMW לבנה שמאיים על אנשים עם אקדח דרוך ואנחנו מפחדים, אני מבטיח לך , שהיית צוחק צחוק אדיר שהיית רואה 3 ניידות סוגרות עליו לשוליים..

תאמין לי זה עובד - מניסיון :) וזה כלכך מצחיק... אין כמו לתת לאידיוט לנסוע , ואחרי 2-3 דק' שאתה מגיע אליו לראות אותו בצד עם 3 ניידות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולקאם טו ישראל...

בתור מי שמבלה 8 שעות או יותר כל יום בכביש, מחצית עם קטנוע 150 סמ"ק, מחצית עם קטנוע 50 סמ"ק עגלתי מאוד, אני סופג גידופים לא אחת, רואה את כל המניאקים בעולם בהתגלמותם, כולל נהג מונית שהחליט לשפשף אותי כי הוא רצה מראה חדשה...

אנשים, אם לא תיתנו לזה לקרות זה לא יקרה, לא רגיל לקאלצ ? שלא ינהג.

אופק, בשביל מה נסעת בדיוק במהירות שלה ? חשבת שהיא אישה והיא עד עכשיו לא יודעת מזה נתיב שמאלי ? פאשלה שלך...

את כל החרא שאתם מדברים עליו, אני סופג יום יום בשנתיים האחרונות, ואני אמשיך לספוג, כי אני לא מתייחס.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי משהו,

אני אספר לכם מקרה, אבל מנקודת מבט של הולך רגל.

שהיתי בן 15 היתי הולך עם אימא שלי לשוק, לעזור לה לקנות ולסחוב את כל המצרכים. (כן, נהנתי מזה.)

אז שאני ואימא סיימנו את הקניות, הינו בדרכנו הביתה, ואימא תמיד הובילה (אני היתי חולמני תמיד), הרמזור של

הולכי הרגל היה ירוק, ואמא עברה בו, ובאותה שנייה, הרמזור התחלף לרמזור אדום, והרמזור של הרכבים התחלף לירוק.

ואימא לא שמה לב, כי מה ששסחבנו היה מאוד כבד (לא להבהל, אני סחבתי 80% מהדברים),

ואיזה נהג מונית בשנות ה-40 לחייו רצה לעבור כבר (בקושי עברו איזה 2 שניות, וזה בהגזמה!), וצפר וקילל את אימא שלי,(שאני לא אגיד מה הוא אמר הזבל)

אבל אימא שלי היא חירשת, ולא שמעה את כל הצפירות והגידופים, והנהג חשב שהיא מתעלמת בכוונה ונסע באיטיות

כדי להבהיל את אימא שלי, והפרונט נגע ברגלים של אימי, והיא נבהלה מאוד.

אני לא שתקתי, זרקתי את כל המצרכים שסחבתי, רצתי אל חלון הנהג, והנהג נבהל מאוד וסגר את החלון במהירות,

פתחתי את דלת הנהג, הוצאתי אותו בכוח מהרכב, ופרקתי עליו כל טיפת זעם שהיתה לי.

איזה 10 אנשים ניסו להפריד ביני לבין הבזנ****, והנהג קם וניסה להגיד לי משהו, עצר רגע, היסס, ונסע מהמקום.

קיבלתי הרבה נזיפות מאימא, אבל בליבי זה היה שווה את זה,

היה שווה את הכבוד של אימא היקרה.

אביחי, כן?

ממש מרגש.

:smilecolr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמה לא תוביל לשום דבר, אבל להטיף פחד יעיל גם יועיל.

סתם דוגמא ולא מהכביש, אתמול הייתי בהופעה חייה של אביב גפן, ואיזה ערס אחד הציק לי ולעוד אחד שאנחנו מסתירים ולא כדאי לנו לפגוש אותו בחוץ, תוך כדי איומיים וקללות וכמעט דחיפות.

אמרתי לו "שמע עוד מילה אחת, אני שם עלייך אזיקים, נכנסים לרכב שלי ואת ההופעה אתה תשמע ברדיו של אבו כביר" הוא ניהיה לבן, אמר שסתם צחק ושתק כל ההופעה.

פשוט ככה תעשו, הערס הזה היה בן 22 ככה...

ונשאלת השאלה - מה עושה ערס בהופעה של אביב גפן?... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטענה שאם מישהו יוצא אליך בזעם/פוזה , ליפני שהוא מוציא מילה מהפה הוא חוטף גז מדמיע לפנים.

ככה גם אין אלימות ות'אמת חבל להזיע בישביל חולגנים כאלו.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאביחי באמת כל הכבוד

לשאר יש שני אפשרויות ואני אספר סיפורון קטן : בזמנו הייתי בקורס של משרד העבודה והסתכסכתי עם מישהו , אותו אחד היה אחרי רצח , וחשב שכל העולם יפחד ממנו . אני אישית לא רב עם אף אחד אבל אם לוחצים יותר מידי , אני מקבל קריז . בקריז לי אין אלוהים בכלל . והוא במקרה תפס אותי כך . בואו נגיד את זה כך אם לא היו מפרידים ביננו הוא היה מת ואני הייתי על הריגה .

טוב אכשהו אחרי זה התידדנו . יום אחד אנו חוזרים מסרט בשעה מאוחרת , ואנו רואים 4 חברה בני 14 בערך מקיפים בחורה בת 20-25 ומתחילים לגעת ויותר . אני אישית לא מסוגל לראות שמישהו מציק לאנשים. הלכתי לפרק להם את הצורה . הוא עוצר אותי ואומר לי תן לי . הולך אליהם ומדבר איתם בשקט ומבקש שיעשו לו טובה ויעזבו אותה .

אחרי זה הוא אמר לי שכולם הולכים עם תערים ואקדחים ולהם אין אלוהים אם הם היו רואים אותי ישר הם היו הורגים . ילדים בני 14 !!!!!

סיפורון שני בקישור הבא :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3238304,00.html זה לנוסע .עם אקדח.

והנקודה היא שאם אתם מוכנים למות ולהיהרג ו/או לשבת בפנים בבקשה ,אבל שתקחו בחשבון שיתכן ואתם הולכים בידיים ריקות נגד מישהו עם תער/אקדח , ואם יש לך אקדח , יתכן והוא מחזיק טיל לאו.

ואם אתם לא מוכנים מבחינה נפשית ללכת עד הסוף אל תתחילו . כי הסיכוי היחיד שיש לכם להפחיד יותר מאחד זה אם הם ידעו שלפחות אחד מהם ימות היום והם לא יודעים מי . אחרת אתם רק נכנסים לצרות על סתם.

אז לא להתלהם . ולא אין לי עצות לאיך שזה יגמר כי אנני יודע , אני רק יודע שמאז שזה קרה לי עם הילדים עברו יותר מ10 שנים והמצב נעשה יותר גרוע ולא יותר טוב .

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן, זה עוד לפניי שדיברתי על תופעת אנשי ההיי-טק הממהרים ביונדאי אקסנט שלהם. לשבור (להם את העצמות) ולגזור.

איציק

עוד לא יצא לי לראות אנשי הייטק ביונדאי אקסנט..

:wink:

יותר בכיון של לאנטיס\קורולה\פוקוס.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מכביש 443 ,

קודם כל , אתה טיפש.

למה? אגיד לך..

חשבת מה היה קורה אם נהג הBMW היה זה שהתלונן עליך ?

אתה יודע מה אומר לשלוף רובה ולכוון אותו כלפי מישהו ?

אם היית מספיק חכם , ומתקשר למשטרה ואומר להם שמעו , אני כרגע על 443, היציאה הבאה זה פ"ת , יש BMW לבנה שמאיים על אנשים עם אקדח דרוך ואנחנו מפחדים, אני מבטיח לך , שהיית צוחק צחוק אדיר שהיית רואה 3 ניידות סוגרות עליו לשוליים..

תאמין לי זה עובד - מניסיון :) וזה כלכך מצחיק... אין כמו לתת לאידיוט לנסוע , ואחרי 2-3 דק' שאתה מגיע אליו לראות אותו בצד עם 3 ניידות :)

באמת נראה לך שהמשטרה היתה מזיזה את התחת ומביאה שלוש ניידות ?

אתה שוב שוכח שמדובר על ישראל

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה לך שהמשטרה היתה מזיזה את התחת ומביאה שלוש ניידות ?

אתה שוב שוכח שמדובר על ישראל

במסגרת עבודתי יוצא לי לשמוע לא מעט על אירועים משונים, מוזרים ומסוכנים.

דווקא במקרה שהבחור תיאר, המשטרה הייתה מגיעה תוך מס' דקות מועט.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורן ולבחור שמעליי,

1. אורן אתה צודק, אני טיפש תמיד. בלי שום קשר למיקרה הנ"ל.

2. מי שנוסע בכביש 443 לכיוון צפון יש 1001 יציאות אחרי מודיעין, אין שום סיכוי שהמישטרע היתה תופסת אותו.

3. אתם לא מכירים את השוטרים במודיעין, חוץ מלהיטפל לילדים קטנים הם איפוטנטים בצורה מפחידה ומדאיגה.

4. ממש אין לי כח להתחיל להיתעסק עם פתיחת תלונה, עדות בבית מישפט, ואחרי זה שאלות כגון למה נסעתם נסיעה פרטית ברכב צבאי..

5. ציפיתי שהנהגת תבין ואז תירד לימני, בהתחלה זה לא היתחיל בלעשות לו דווקא.

6. עקב זה שאני טיפש, שמאיימים עליי בנשק אני מאיים בחזרה, אפילו שבמיקרה הנ"ל מאוד הישתדלתי לא לעשות זאת.

7. היא היתה בצבע כחול כהה ולא לבנה :-P .

לפי דעתי הוא כולה רצה לעשות תחרות למי יש נשק יותר גדול...

במשך כל המיקרה חשבתי האם להפעיל צ'קאלקות ולכרוז או לא ובסוף החלטתי שלא כדי שלא יחשוב בטעות שאנחנו שוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...