Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמריץ לרכישת רכב

carbonfiber
שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר הסבר מה מונע לקנות רכב מבנאדם שפרסם את התמונה הנ"ל ?

לי למשל יש ג'יפון, פרסמתי תמונות שלו בשטח ואנשים אומרים שלא יקנו ממני את האוטו בגלל זה, אני אישית לא מבין איפה הבעיה, ג'יפ נועד לשטח, אז למה לא ?

מהתמונה שפורסמה כאן, לא נראה שהרכב נקרע בהגעה למהירות הנ"ל, כי הוא עומד על פחות מ5K סל"ד

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעורר חשק לקנות, לא?

יכול להיות שמהירות הזאת הוא השיג על דיינו או על ליפט או שבכבישים ניפלאים שלנו הוא באמת נסע כ"כ מהר והחזיק הגה ביד אחת כדי לצלם :shock:.

בלי לדעת על איזה רכב מדובר (מסקרן ליפני עצמו), אני מניח שמדובר באוטו מאוד "מושקע" (תוספות אוטו דיפו) וכמובן "אגזוז לחץ" (אגזוז שמלחיץ את הנהג וזה גורם לו לינסוע מהר :lol:).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שמדובר שהונדה סיויק .

אני אישית לא הייתי נוגע ברכב שצילמו אותו במהירויות כאלה כי זה מראה שהבעלים "קרעו" את הרכב .

אני רק מקווה שהם יגיעו הביתה בשלום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם (או רובם) פה רוצים רכבים בעלי אוריינטציה ספורטיבית, אך עם זאת, מעניין ביותר, לא כאלה שעשו בהם שימוש ראוי לשמו הם נקנים בדרך כלל (גם על ידם) - נהיגה ספורטיבית ומהירה. אי אפשר לרקוד על שתי חתונות, רכבים כאלה ננהגים מהר וחזק (ונעזוב כרגע סיוויק או לא סיוויק, כי לא זו הייתה הכוונה), בדיוק כמו שרכבי שטח ננהגים בשטח בשימושם הראוי. צביעות והתחסדות במיטבה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם שמחפש רכב מחפש אותו במצב שמור לכן אם תצלם את הרכב בשטח אנשים פחות יתלהבו וכנ"ל לגבי מהירות גבוהה, זה פשוט מראה על אופי הנהיגה של בנאדם, ברור שג'יפ נועד לשטח אבל אנשים יעדיפו לקנות אחד ששימש להסעות ילדים לבצפר =לבית הספר וחזור מאשר אותו ג'יפ בעל אותו ק"מ יד והכל רק שנסע רוב הזמן בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה רק בגלל הצביעת לוח שעונים

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאדם שמחפש רכב מחפש אותו במצב שמור לכן אם תצלם את הרכב בשטח אנשים פחות יתלהבו וכנ"ל לגבי מהירות גבוהה, זה פשוט מראה על אופי הנהיגה של בנאדם, ברור שג'יפ נועד לשטח אבל אנשים יעדיפו לקנות אחד ששימש להסעות ילדים לבצפר =לבית הספר וחזור מאשר אותו ג'יפ בעל אותו ק"מ יד והכל רק שנסע רוב הזמן בשטח.

רכב ספורט (אימפרזה טורבו, למשל, או אפילו כל הוט האטצ' שהיא) גם היית קונה ממישהו שאומר לך שרק הסיע בו את הילדים לבית הספר? היית מאמין למישהו שהיה אומר לך כזה דבר? אתה מאמין שמישהו רוכש רכב ספורט לא כדי לנהוג מהר או חזק או בכדי למצות את אותו "אופי הנהיגה" שאתה מדבר עליו?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

You'd be surprised...

Every now and then you hear of someone who bought a second hand car like that from someone who just bought it because it was the top of the range or looked nice, and never had any interest in maxing it.

In those cases the car is usually bought at list price or only marginally higher, because the previous owner is not aware of the rarity and demand for his car.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר מה מונע לקנות רכב מבנאדם שפרסם את התמונה הנ"ל ?

לי למשל יש ג'יפון, פרסמתי תמונות שלו בשטח ואנשים אומרים שלא יקנו ממני את האוטו בגלל זה, אני אישית לא מבין איפה הבעיה, ג'יפ נועד לשטח, אז למה לא ?

מהתמונה שפורסמה כאן, לא נראה שהרכב נקרע בהגעה למהירות הנ"ל, כי הוא עומד על פחות מ5K סל"ד

לא בהכרח נכון.

לך יש ג'יפ שמיועד לנסוע בשטח.

רוב הסיכויים שילד שמתלהב ממהירות (מטורפת!!!) צילם את התמונה הזאת.

מה שמעיד על רכב לא בדיוק שמור.

נגיד והרכב היה STI, EVO או כל רכב אחר שיכול להכנס לקטגורית "ספורט" (כמובן שאני לא מכליל סיוויק עם ספויילר), אז הטיעון שלך היה נכון.

אגב, רוב הסיכויים שעד ל170 קמש, הוא "אולי" עבר את ה5 סלד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...