Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] החלפת שמן מנוע - רנו מגאן 2 1.6

efi_shams
שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן כל הכבוד. מה יהיה הפרק הבא בסדרת הפרויקטים המצולמים של אפי? "פרויקט F" :-P

לגבי המפתח לפילטר שמן, אז מסתבר שבאמת זה עסק יקר. שבוע שעבר קניתי מפתח יעודי ב"אספקה לתעשיה" ב 130 ש"ח.

אגב, לכל חובבי "החלף שמן בעצמך" אני ממליץ בחום על ג'ריקן שטוח הנכנס מתחת לרכב בעת החלפת שמן ומנקז לתוכו את השמן הישן. מאוד נוח ובעל תכולה של 8 ליטרים.

איתמר.

תודה על התגובות.

יש עוד זמן עד לפרוייקט F...:wink:

הפרוייקט המצולם הבא מתוכנן להיות טיפול 60,000 הקרב ובא.

כמובן שאפרט ואעלה תמונות כדי לשתף את חברי הפורום.

העסק של מפתח הפילטר אכן עלול להיות לא זול - תלוי אם זו הזמנה של ביצוע (כלומר, מכינים את המפתח לפי מידה), ואז המחיר הוא כמו שנקבת.

אולם, קיימים סטים שלמים של מפתחות, וניתן לרכוש מפתח בודד מתוך הסט בחנויות רבות במחיר של כ-50 ש"ח.

הבעיה היא שהמידה שחיפשתי לא הופיעה בשום סט - מה שהצריך הזמנה מיוחדת.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק דבר אחד להגיד...

סקאלה אופטימית בהחלט.

סתם, ;)

כל הכבוד על ההסבר המפורט.

תודה,

לאיזו סקאלה התכוונת?

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

השרשור הזה בהחלט עזר לי להחליף שמן + מסנן בטווינגו שלי, ונראה לי שאאמץ את השיטה של להחליף בטווחים קצרים מהאינטרבלים של היצרן (שהם 10K). היום ירד גשם אז לא צילמתי (הייתי לחוץ לסיים זריז בהפוגה).

אם במקרה יש עוד בעלי טווינגו שמעוניינים בפרטים אז ככה:

1. קניתי מפתח למסנן שזו רצועת גומי גמישה שעושים ממנה טבעת והיא חובקת אותו- בכלל לא נוח כשמדובר בטווינגו. המפתח למסנן שצולם בכתבה למעלה לא יכול להכנס בטווינג כי המסנן שלה צמוד מדי לאלטרנטור ולצינורות הקרור. הייתי ממליץ על מפתח מתכת פתוח, כי הגישה היחידה אל המסנן היא מהצד, וממילא את רוב הסיבובים עושים עם היד- רק ההידוק והפתיחה הראשונית הם עם מפתח...

2. דיסקית + מסנן מקורי עולים 47 ש"ח בקרסו.

3. צפוף במנוע לאללה, ודיי מבאס לעשות את זה. פעם ראשונה שהזדהיתי עם המוסכניקים שהתבכיינו בטיפולים הקודמים- כנראה בצדק.

4. בכל מקרה- נראה לי שמי שאין לו ניסיון טכני בסיסי עם ברגים מפתחות וכאלה מומלץ שיקח בפעם הראשונה איזה מישהו שיודע דבר או שניים כדי שלא יעשה שטויות\נזקים (הצפיפות מעלה את פוטנציאל הנזק...).

תודה רבה- זה שרשור מעולה, חסך איזה שקל שניים בטווח הארוך וגם נתן לי להרגיש מוסכניק גברגבר כמו פעם... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

כמה שנים אחרי, והשרשור תרם לי רבות.

יש לי שאלה אחת, אחרי שהחלפתי פילטר / שמן, כשאני מתניע את הרכב מופיע לי - OIL LEVEL OK, שמתחלף לאחר כמה שניות במשפט המעיק CHANGE OIL SOON.

למישהו יש מושג מדוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...