Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנהגת של אמא שלי רכישה עבורה ואני הנהגת .

אורית.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לדעת לפני פעולה , אישורי לרכוש רכב דרך משרד הבטחון רכב עבור אמא שלי , אני אהיה הנהגת שלה , אני זו שארכוש את ההלוואה עבור הרכב אבל הרכב ישאר כמובן על שמה כי היא מקבלת מענק ממשרד הבטחון וזה רכב נכה.השאלה שלי היא ? חס ושלום היא תלך לעולמה , איך מעבירים את הרכב ואם ביכלל אפשרי על שמי אם הוא לא רשום בצוואה , צוואה חדשה לא באה בחשבון כי היא כבר מבוגרת ודימנציה ואסור האם זה יהיה אפשרי ? כמובן שיש אחים והם חותמים שזה שלי זה לא הבעיה , אבל מול האריות זה יכול להיות שלי בעיה? ״סוף מעשה במחשבה תחלה״ תודה לחוכמת ההמונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פורום משפטי, לשם הנושא הזה מתאים יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי שכל האחים והאחיות יכתבו (בניסוח משפטי) שהם יודעים שאת לוקחת הלוואה על שמך (או: משלמת את עלות הרכב) ולמרות שהוא על שם האמא הם מסתלקים מכל תביעה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע ששאלת האחים היא יותר דיני ירושה, וכדאי להתייעץ עם עו״ד העוסק בתחום זה. בכלל, נושא  ירושה וצוואות מורכב, ועניין לעורך דין מומחה בתחום, לא ליועצים חובבנים בפורום אנונימי. 

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...