Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב זה ? פורשה ? (עריכה: לא, זו אקספנג P7)

ממש עוד רגע...

פוסטים מומלצים

בשנה הראשונה להגעת החשמליות בכמות גדולה, טסלה ואחרות, אחוז התאונות העצמיות כתוצאה מאבדן שליטה של הנהגים והרבה תאונות חזית אחור בפקקים נבעו מחוסר המודעות והנסיון של נהגים עם תאוצות חזקות. 

נראה כי נהג האקספנג עף על עצמו, תרתי משמע. 😉

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימוכין.

תאונות חזית אחור By far הופחתו משמעותית עם כניסת החשמליות וה"חכמות". אין יום שאני לא מחפש טסלה או כל חשמלית אחרת להיות מלפניה בפקק.

מוכן להתערב שתאונות הנובעות מאובדן שליטה וכד' קיימות במספרים הרבה יותר גבוהים ברכבים ישנים ולא מתוחזקים\ללא מערכות בטיחות מאשר ברכבים מודרניים כל שכן חשמליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, omricn כתב:

תאונות חזית אחור By far הופחתו משמעותית עם כניסת החשמליות וה"חכמות". אין יום שאני לא מחפש טסלה או כל חשמלית אחרת להיות מלפניה בפקק.

🙈 

אמר לי חבר שכשהוא רואה טסלה הוא לא חושב פעמיים אם 'לחתוך' אותה, הרכב הרי יבלום...

• מבאס 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, omricn כתב:

סימוכין.

image.thumb.png.34ad5fd647b1a3ca3468987ae2d2a5e8.png

בגוף הכתבה קצת פחות ברור העניין

אבל הם מביאים מחקר בארה"ב שכל 450 קילו (בערך) שמוסיפים לרכב אחוז התאונות גדל  ב10% (לא הסכנה שבתאונה אלא הסיכוי לתאונה)

בשנת 2021 זה העלה את ההרוגים ב10.5%

ורכבים חשמליים שוקלים הרבה יותר מרכב רגיל (איוניק 5 שוקל 2 טון)

• רעיון גרוע 2
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, נשמע כמו אחד ה"מחקרים" הכי מפוקפקים ששמעתי.. על אותו משקל אני יכול להמציא "מחקר" שיותר אנשים בשם משה נהרגו בתאונות בשנה החולפת ולכן כל מי ששמו משה הוא בעל סיכויים גדולים יותר להיות מעורב בתאונה קטלנית.

"עלולים אף להרוס את העולם" 🤣 אכן עיתונאות מהמדרגה הראשונה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי כשקיבלתי רשיון בגיל 17 אחרי תרגול על מאזדה 323 (טסט היה למשאית ג במסלול קד”צ) והתחלתי לנהוג על ונדורה. ידיד של הבוס הזהיר אותו מ”הבחור הצעיר הזה שבקושי למד לנהוג וודאי לא יוכל להשתלט על הרכב הזה” 

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת להמציא? זה לא אני המצאתי את המחקר

אם כך אתה מתייחס לכל מחקר שכתוב איפשהו, אז איך אתה אומר שתאונות חזית אחור הופחתו?

העלולים להרוס וכו' נאמר שם על תהליך הייצור שיותר מזהם ועל תוצאות התאונות שיותר קשות

זה ספציפית על טסלה

image.png.5de4f2468bca3f2e8d3b8fea59ee69d6.png

וזה מאתר ממשלתי

image.png.75f6a49494a4bbfdcdb0c2e57474599c.png

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, עוזי ל כתב:

העלולים להרוס וכו' נאמר שם על תהליך הייצור שיותר מזהם ועל תוצאות התאונות שיותר קשות

זה מה שנקרא פופוליזם. תהליך ייצור יותר מזהם? אף אחד לא אמר שהוא לא מזהם.. גם בנזין מזהם אז מה?

זה ספציפית על טסלה

image.png.5de4f2468bca3f2e8d3b8fea59ee69d6.png

"גורם בענף הביטוח". מצאת בדיוק את האדם שמחפש סיבות להעלות את מחירי הביטוח.. נטולת רעש? שכח לציין גם שהצבע הלבן של הטסלה גורם לתאונות כי הוא גורם לשמש להשתקף שלא כמו ברכבי בנזין לבנים.

אתן לך ציטוט ממני -  מי שגרם לתאונה עצמית או לא, בעודו נוהג בטסלה, כנראה היה גורם לתאונה דומה גם אם היה נוהג ברכב בנזין.

וזה מאתר ממשלתי

image.png.75f6a49494a4bbfdcdb0c2e57474599c.png

בדיוק מה שאני טוען - אין שום הבדל בין רכבים חשמליים לרכבי בנזין בנושא של בטיחות בכביש. ההבדל הוא בין רכבים מודרניים בעלי מערכות בטיחות לרכבים ישנים\לא מתוחזקים. ואם תסתכל למעלה גם לא ציינתי את זה בשום מקום.

עריכה אחרונה על ידי omricn
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, omricn כתב:

בדיוק מה שאני טוען - אין שום הבדל בין רכבים חשמליים לרכבי בנזין ואם תסתכל למעלה גם לא ציינתי את זה בשום מקום. ההבדל הוא בין רכבים מודרניים בעלי מערכות בטיחות לרכבים ישנים\לא מתוחזקים.

הבאתי את זה כדי להראות לך שאני לא חולק עליך. 

אבל לפסול כל מחקר/כתבה שלא מתאימה לך בטענה שהוא מומצא, קצת מוזר 

אני אישית לא חושב שאמור להיות מסובך יותר לנהוג על חשמלי, אבל זה וודאי לא מוחלט 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ברונקו כתב:

נו נו זה היה ברור. אדם רגיל שזה רכב ראשון שלו יהיה קש ה לו לשלוט על ההאצה הזאת. (ויש גם את פרפומנס...)

מעניין מה יקרה אם הטסלה רודסטר תגיע לארץ. ובכלל, יש את המודל S פלייד עם שני הטילים האחוריים של חברת ספייס X עם האצה של 1.1 נתון לא מציאותי. מה יהיה אז?????????

מעניין אותי איך הסקת מסרטון מפוקסל של 12 שניות ומתמונה אחת שהתאונה נגרמה מהאצה לא מבוקרת של נהג לא מיומן.

היית שם?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ArikB כתב:

מעניין אותי איך הסקת מסרטון מפוקסל של 12 שניות ומתמונה אחת שהתאונה נגרמה מהאצה לא מבוקרת של נהג לא מיומן.

היית שם?

בקטע הזה כבר לא דיברנו באופן ממוקד על האקספנג אלא בכללי על רכבים חשמליים עם האצות מהירות במיוחד. היא רק היתה הדורגמה, והנה תראה לאן השרשור גלש. אך בהחלט ייתכן ששם לא זו הייתה הסיבה.

11 שניות לי"ד

סקודה פאביה סטיישן 2013 1.2 T 

"להפסיק לעשן זה הדבר הכי קל בעולם. מי כמוני יודע. עשיתי את זה אלף פעם." מארק טווין

"אל תיקח עצות מאנשים זקנים" ביל גייטס 😁

בתאריך 22.4.2024 בשעה 18:25, EliC25 כתב:

איזה מרצדס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hamza12 כתב:

To accurately identify the car you're referring to, I would need more specific information or a description of the car. If you have an image or certain details about the car, such as its model, year, or distinctive features, please provide them. Porsche has a range of models with distinctive designs, such as the 911, Cayenne, Macan, Panamera, Taycan, and others. Each has unique characteristics that can help with identification.

If you can share more details or an image, I'll be happy to help identify the car for you.

GPT?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמזה קורא עברית וכותב באנגלית,  🤔

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...