Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נופש בחו"ל בפסח, כדאי או לא כדאי?

Shmulik_Miata

פוסטים מומלצים

מבלי להתחשב במחיר (שגם ככה גבוה מאוד), האם לדעתכם הייתם לוקחים את הסיכון היום והייתם מזמינים לכם חופשה בחול המועד?

יש בי קצת חשש שאולי תפרוץ מלחמה ואז יהיו ביטולים ולכו תדעו מה עוד.

אני מתכנן להזמין ל-25-28/4 לפראג. 

דעתכם?

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, Shmulik_Miata כתב:

מבלי להתחשב במחיר

אז במה כן להתחשב?

אם כסף הוא לא פקטור, אז מקסימום יהיה ביטול?

לא הבנתי את השאלה שנראה שגם ככה רק אתה תוכל לענות עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אנסח את השאלה קצת אחרת.

השאלה פשוטה, האם בתקופה הזו כדאי בכלל להסתכן (ולא רק בגלל הכסף)?

ברור שכסף הוא שיקול אבל גם אם המחיר היה זול ב-20-30 אחוז, הייתי שואל. 

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 דקה, Shmulik_Miata כתב:

אולי אנסח את השאלה קצת אחרת.

השאלה פשוטה, האם בתקופה הזו כדאי בכלל להסתכן (ולא רק בגלל הכסף)?

ברור שכסף הוא שיקול אבל גם אם המחיר היה זול ב-20-30 אחוז, הייתי שואל. 

אני עכשיו חזרתי מטיול שתכננתי סביב פסטיבל בארה"ב, עלה לי יותר מ5000$ והיה שווה כל שקל, אז נראה לי שהתשובה תלויה באת מי אתה שואל?

אף אחד לא יכול להגיד לך אם שווה להסתכן או לא, זה הימור שלך בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מאוד אינדיבידואלית.

יש כאלה שלא אכפת להם, וישכאלה שחרדים.

אם אתה כבר עכשיו חרד, אז לדעתי עדיף שתישאר בארץ.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, flytomars כתב:

אני עכשיו חזרתי מטיול שתכננתי סביב פסטיבל בארה"ב, עלה לי יותר מ5000$ והיה שווה כל שקל, אז נראה לי שהתשובה תלויה באת מי אתה שואל?

אף אחד לא יכול להגיד לך אם שווה להסתכן או לא, זה הימור שלך בלבד.

ועדיין, אני מאמין שיש את חוכמת ההמונים שאולי כן יכולה להשפיע לכאן או לכאן. אני חושב שריבוי דעות יכול לתת כיוון מסוים.

כרגע אני מתנדנד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החשש שתיתקל בתגובות אנטי ישראליות או יהודיות, סטטיסטית גם במהלך סבבי לחימה - לא היה שינוי מטורף ביחס אל יהודים. כמובן שצריך להפעיל את ההיגיון ולא ללכת לשכונות בפריז שהרוב שם זה ערבים.

אם החשש הוא להיתקע בחו"ל, במידה ומתחילה מלחמה ומבוטלות טיסות וכו' - צריך לקחת בחשבון את הסיטואציה הזו גם. בין אם כספית ובין אם תעסוקתית.

אם החשש הוא להיתקע בישראל, במידה ומתחילה מלחמה - אפשר לקנות ביטוח שמבטח לגבי מלחמות (אומנם פרמיה גבוהה יותר אבל נדמה שיהיה שווה) וכמובן שאפשר להזמין דרך סוכן ישראלי/שירותי תעופה/לינה מישראל ובכך לצמצם את הסיכוי לקבל את הפיצוי שיש לפי החוק.

אני לא רואה סיבה לא לצאת לטיול, מניח שכל מי שתיקח איתך צריך את זה לא פחות ממך.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש. טסים לספרד לשבוע בפסח. את הכרטיסים הזמנו עוד לפני המלחמה. אני זוכר אחרי תחילת המלחמה שראיתי את ההפגנות הפרו פלסטיניות בברצלונה. האם יש אווירה אנטי ישראלית במדריד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Shmulik_Miata כתב:

אני מתכנן להזמין ל-25-28/4 לפראג. 

וואי וואי וואי, רק עכשיו ראיתי את זה. אתה לא אמור לדאוג. פראג וצ'כיה בכללי בסדר עם ישראלים.

צ'כיה תומכת בישראל באופן קבוע יחסית (לא יודע לגבי הצבעות באו"ם אבל כן יודע שהיא תומכת בהצהרות שלה).

הסר דאגה מליבך.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר הייתי דואג מהמצב בשדה מאשר המצב ביעד. כמו אחרי הקורונה כשהיה מחסור בטיסות והגבלות למינהן.

פסח זה תחילת האביב, קח בחשבון שהמון אזרחים אחרי מילואים ארוכים, מפונים, כאלו שהיו מעורבים באירועים עצמם וכו' שכנראה רוצים קצת להשתחרר ולא היה הכי אפשרי מבחינת טיסות. אם כבר לטוס, שבוע לפני או שבוע אחרי פסח.

ועוד דבר, תנסה למצוא חברה ישראלית שטסה ולרכוש דרכה. גם יהיה משהו יהיה קל לטפל בהחזר ובכל אופן מתחילת המלחמה ועד עכשיו הן לא באמת הפסיקו לטוס כך שהסיכון כנראה דיי נמוך.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפני שלושה שבועות מסופש ארוך עם חבר בברצלונה, יצאנו, הלכנו לראות כדורגל, לקחנו רכב ונסענו לטייל, שווקים, ישבנו על בירות, פיצות, טאפסים, קצת קניות - ניקוי ראש מושלם. 

ברור שלטוס. אין שאלה בכלל.

טסים ונהנים. 

היציאה החוצה חשובה גם לנקות את הראש, להתנתק מהחדשות, לראות עולם שפוי, לראות עולם רגוע.

לצאת החוצה, לאכול ולשתות בלי לחפש איפה המרחב המוגן. לחייך. 

לטוס, לטוס, לטוס.

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,

מכירים ויכולים להמליץ על מלון במרכז העיר?  

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...