Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נופש בחו"ל בפסח, כדאי או לא כדאי?

Shmulik_Miata

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, sperial כתב:

אבל זה בסדר. היום שבו הדרכון נישראלי לא יכובד בהרבה מדינות לא יכובד, והדיון ישאר תיאורטי.

לא צריך להכניס פוליטיקה ונבואות זעם לכל דבר.

היו ימים שרכבים יפנים לא הגיעו לארץ ועברנו גם את זה. גם אם אתה מעדיף לקנות סנדוויץ בתחנת דלק בחו"ל וגם אם אתה רוצה מסעדת מישלן. הכל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, sperial כתב:

אנחנו נכנסים בסוף היום לסופר מה שלוקח קצת זמן, אבל זה במקום לשבת במסעדה

ברור, איכשהו לא חשבתי אחרת 😉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, flytomars כתב:

ברור, איכשהו לא חשבתי אחרת 😉

למה ככה?

לפעמים אנשים קמים במסעדות ומשאירים מנות שלא נגעו בהן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם אוכל מהסופר בנוסף למסעדות.

אם אני אשב עם חבורת המטחנות שלי לשלוש ארוחות ביום במסעדות, אני אוציא את כל הכסף שייעדתי לפרישה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2024 בשעה 05:32, Shmulik_Miata כתב:

2) לקחת נהג ישראלי שידע לגבות ממני סכום של 120 ש"ח בנסיעה מהשדה למלון (לא יודע, נחתנו בלילה והיינו כבר עייפים) במקום להשתמש בתחבורה הציבורית שהייתה גובה ממני לכל היותר 10-15 ש"ח.

נושא נהגי מוניות/הסעות מנמה״ת (או תחנות רכבת) למלון מוכר בהרבה מדינות. אנחנו מכירים את סיפורי נתב״ג, אבל, לדוגמה, ברומא נהג מונית לקח אותי מהטרמינל למלון בסוהו רומא והקיפוהה של 30 אירו, בבוקר התברר שזו הליכה של 8 דקות. בליסבון בהלוך 25 אירו, בחזור, מוניתֶשהוזנה על ידי הקבלה במלון, 12 אירו. בפריז יש מחיר אחיד של 55 אירו מ-CDG למלונות בגדה הימנית, אבל בתוך הטרמינל עומדים חאפרים שדורשים 80-90 אירו. 

בתאריך 30.4.2024 בשעה 05:32, Shmulik_Miata כתב:

7) יכולתי לחסוך לא מעט כסף בקניות אילו הייתי עושה מחקר מקדים

נראה לי זה דורש תיקון, לא? 😀

זה נכון להרבה יותר מכמה מאות שקלים. זה הזמן המוגבל והיקר שלך. צריך להכין רשימת יעדים כולל סדר הביקור וכיצד להגיע ממקום למקום (למשל באיזה קו תחב״צ), להכיר את אמצעי התשלום (כמו להכיר את הרב-קו והרב-פס שלנו), שעות פתיחה וכו׳. המדקדקים ידעו אפילו איפה יש שירותים פתוחים לקהל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

לדוגמה, ברומא נהג מונית לקח אותי מהטרמינל למלון בסוהו רומא והקיפוהה של 30 אירו

אתה במצב טוב. הבת שלי שילמה 660$ למונית משדה התעופה בניו ייורק למלון לפי מונה באפליקציה בטלפון של הנהג והחצוף רצה עוד 20% טיפ.

• מבאס 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לא מהרמינל אלא מהטרמיני* (תחנת הרכבת המרכזית של רומא), אחרי שהטלטלתי מנמה"ת ברכבת שנראתה כמו בסרט משנות ה-20 של המאה הקודמת.

*תודה למתקן של apple שיודע הכל יותר טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Night Driver כתב:

אתה במצב טוב. הבת שלי שילמה 660$ למונית משדה התעופה בניו ייורק למלון לפי מונה באפליקציה בטלפון של הנהג והחצוף רצה עוד 20% טיפ.

חזק.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...