Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מחשב של דל מדגם P3221D שלא מצליח לחברו למחשב נוק ולסטרימר של הוט. בנוסף פתרון לרמקולים שארצה לחבר ל2 המקורות

samg

פוסטים מומלצים

מדובר במסך הנ"ל https://www.displayspecifications.com/en/model/11b82190

בקישור מצויין שיש במסך יציאת 3.5MM אך לא כך היא וכיוון שיש לי 2 מקורות קול גם מחשב נוק וגם סטרימר של הוט ובמסך עצמו אין רמקולים ויש לי זוג רמקולים אחד עם כבל 3.5MM אני מניח שאאלץ לקנות מפצל? איזה?

כמובן אני רוצה שהרמקולים יעבדו עם כל מקור. לא במקביל כמובן. אלא כשאעבור מהמחשב לטלוויזיה לא אצטרך לעשות כלום מלבד לכבות או לשים במצב שינה את המחשב ולהדליק את הטלוויזיה או להפך.

בעיה נוספת, במסך המדובר יש יציאת HDMI ויציאת DISPLAYPORT - DP שידעתי על קיומה והצטיידתי מראש בכבל שאוכל לחברו או למחשב או לסטרימר אך משום מה לא הייתה תמונה באף אחד מהם...האם יש 

צורך בכבל מסוים שמשדר מהDP ל HDMI ולא להפך או ששינה בעיה אחרת?

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתרה בעיית התצוגה ע"י חיבור כבל USB C בין המסך למחשב במקביל לכבל HDMI שמחובר במקביל בין המסך לסטרימר.

עדיין מחפש פתרון לעניין הסאונד. יש למישהו במקרה הצעה??

כרגע, לפי השימוש אני מחבר את הרמקולים פעם לסטרימר ופעם למחשב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוויצ'ים A/B זולים לצורך זה (ומניעת מעבר זרם, קטן ככל שיהיה בכיוון הלא נכון).

באמזון/איביי עד כ-20 יורו/דולר לקופסה מפונפנת.

באלי ושות' בפחות מדולר עבור הבורד עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...