Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חישוב זוית חיתוך לקורה שמונחת בשיפוע

yd b-4
שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם פלדה זה סיפור אחר.

חתוך מקורב. מקם את הפלטה והקורה על הקיר ואז רתך תוך מילוי מרויחים עם איזה מוט כדי שהריתוך לא ימשוך.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver

@ברווז

אגב מנסיונכם עם מה אתם מסמנים על ברזל מגלוון? 

הפרופילים הגיעו עם חומר שומני עליהם. בשום דרך לא הצלחתי לסמן בצורה ברורה. חוץ מעיפרון פשוט- שזה לא סימון ברור.

טושים של מלווקי אחרי סימון אחד הפסיקו לעבוד, למרות שהם מתהדרים ביכולת סימון על כל משטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או גיר שעווה או משרט.

אישית מעדיף משרט כי הוא יותר מדוייק ולא נמחק.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה שנקרא "גיר אש" (ייתכן שזה מה שנהג לילה התכוון- אני לא מכיר את הגיר שעווה, רק את הגיר אש) שנועד לזה, אבל יש לו הרבה חסרונות כמו העובדה שהוא משאיר קו ענק, הגיר שביר ולא ממש נראה לי שזה נוח לעבודה. היתרון שלו הוא בעבודה עם פלדות שמצריכות טיפול תרמי, שם הוא לא יימחק למיטב ידיעתי ולא עלול "להיסגר" או להיעלם כמו קו דקיק של משרט בעת טיפול אגרסיבי בפלדה.

התחלתי להעדיף משרט כמו שנהג לילה אמר. יותר נוח, הגיוני ומתאים לתפקיד. עולה גרושים ולא מעניין אותו שמן\ליכלוך. משאיר קו דק ו"נקי". ניתן לשלב עם צביעת החומר מראש (יש חומרים יעודיים, אבל אפשר אפילו עם טוש מרקר) ואז סימון הקו לקבלת "הדגשה" ויזואלית שלו. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ברווז כתב:

ש מה שנקרא "גיר אש" (ייתכן שזה מה שנהג לילה התכוון- אני לא מכיר את הגיר שעווה, רק את הגיר אש)

זה זה.

המלבני הזה של המסגרים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...