Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה המרחק המינימלי שצריך מהמקרר לקיר ליד?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

יש לי נישה למקרר ברוחק של 90 ס"מ.

כרגע יש לי מקרר סטנדרטי 2 דלתות (מקפיא עליון) ברוחב 70.

אני מעוניין/צריך להחליף אותו.

חשבתי לרכוש מקרר 4 דלתות. מצאתי כמה דגמים ברוחב של עד 80 ס"מ.

מצד אחד של הנישה אין בעיה לפתוח את הדלת למעל ל-90 מעלות.

מהצד השני יש קיר שיגביל את הפתיחה ואני מפחד שלא אוכל לפתוח את המגירות.

אם אני נגיד מצמיד את המקרר לצד אחד של הנישה ומשאיר כ-8 ס"מ מהצד השני זה מספיק?

יש איזה חוקי מינימום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מקרר יש הדרישות שלו. למקרר שלי, למשל, אין שום דרישה לרווח מאחור.

שים לב שאם אתה צריך רווח מאחור אתה צריך גם מעל המקרר (אם יש לך ארון מעליו. לי יש שם קלפה סופר שימושית).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את זה מלכתחילה. ציינתי את המאחור כי מדובר בחריג לעומת כל מכשיר שהכרתי קודם. אז אותו הדבר לגבי הצדדים - לכל מקרר דרישות בהתאם למערכת פיזור החום שלו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 דלתות ולהצמיד לא ילך ברוב המקרים אם לא בכולם כי אתה צריך להשאיר מקום לציר ולדלת.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקררים שתמצא "רוחב נדרש מינימלי" במפרט, אבל לדעתי צריך ללכת לחנות פיזית עם מד מרחק. גם אם לא תמצא את המקרר שתרצה זה יתן לך מושג.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי במבנה הציר ובעובי הדלת. לצערי אני לא חושב שאפשר להנפיץ תשובה מדויקת מהמקלדת,

הכי בטוח זה לקפוץ לתצוגה עם מטר, לפתוח ולמדוד.

היה לי מקרר 70 (חד-דלת) שחי לו בנוח ובשלום בנישה של ה-80, עם מקום בשני הצדדים.

המקרר הנוכחי - עדיין 70/חד דלת - עדיין אותה נישה - חייב אותי להצמיד אותו כמעט לגמרי לצד כדי שהדלת תיפתח ל-90 מעלות בלי חיכוכים והפרעות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המרחק מהצדדים ומאחור יש שני גורמים משפיעים - מבנה הדלתות (כי שכתב @hans) ואפשרות פינוי החום. מרבית המקררים שהכרתי פולטים את החום מאחור, אבל זה שיש לי כעת פולט אותו מפתחים בצדדים.

אם הבעיה היא מבנה הדלתות הוצאת המקרר בכמה ס"מ תפתור את הבעיה - אבל במחיר תפיסת מקום מלפנים, שיכולה להיות בעייתית במעברים צרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק מהמקררים יש חוברת הוראות\הפעלה ONLINE על הרשת, נסה לחפש לפי הדגם את החוברת ולבדוק אם במפרט של היצרן יש הוראות למרווחים שצריך להשאיר לו.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Nakamichi כתב:

יש דרך לחפש נתון כזה?

הייתי אתמול אצל נגר מטבחים.

בסיום, הוא הדגיש שלכל מכשיר חשמלי שאקנה למטבח (מקרר, מדיח, תנור), לבקש מהספק הנחיות לנגר.

מעניין אם באמת יש כזה לכל הספקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמכשירים הם סטנדרטיים - למשל מדיח, תנור אפיה וכיריים (אם כי לעתים יש חריגות ברמה של מילימטרים, לעתים יש כמה מידות סטנדרטיות). מקררים להפך, אני חושב שאין שניים במידות זהות (לא יודע לגבי אינטגרליים). מכל מקום - לכל דגם יש הוראות הצבה, כולל שרטוט מדוייק של המידות והמרווחים הדרושים. כיום אין בעיה למצוא את הוראות ההתקנה במרשתת, לפחות למותגים הגדולים. מותגי מדבקה זו בעיה כי הם מופיעים בכל מיני שמות ומספרים, ואני לא בטוח שכל יבואן טורח להעלות את החוברת שלו למרשתת.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שבמקררים הרבה מאוד ״מותגים״ שונים זה אותו מקרר (בול אותן מידות ונתונים) עם עיצוב קצת שונה לדלת.

וכן. לא הצלחתי למצוא משהו מועיל ברשת.

אני חושש שאני אשכרה אצטרך ללכת לחנות להסתכל עליו כאילו אנחנו ב-2019.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע. אתה קונה מקרר בלי למשש את הפלסטיק?

וברצינות - לך לחנות ובדוק את הדגמים - בדרך כלל תמצא את חוברת ההוראות במקרר ההדגמה (חפש בפריזר), ותויות הזיהוי מודבקות בדרך כלל בתא הקירור - הייתי מתחיל לחפש למטה מימין. תוכל לצלם אותן ואז להריץ חיפוש ברשת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Nakamichi כתב:

אני חושש שאני אשכרה אצטרך ללכת לחנות להסתכל עליו כאילו אנחנו ב-2019.

אתה לא צריך לעשות את זה, בשביל זה יש לך את @sperial.
הוא מכיר כל מקרר מאז שעשה את השיפוץ ב 2015, כולל מקררים של בתי מלון שהוא היה בהם ברחבי העולם (אפילו ההוא באכסניה בסלובניה ששהה בה רק יום אחד בעקבות פנצ'ר ב-2 גלגלים במונית הצ'כית שהביאה אותם מנמל התעופה בקאבול ועד לסלובניה).
הוא מישש את כל הפלסטיקה ובדק טמפ' ב-4 פינות כולל תא מקפיא ותא קירור, לרבות רישום מדוייק של סוג הקרר וכמות הקרר.

עד היום הוא מחזיק בקלסר מיוחד בבית (יש לך מזל כי אחרי 7 שנים הוא לפעמים זורק "פרוספקטים" שאסף בדרכו עם השנים) עם הברושורים של המקררים שהלך לבדוק, כך שיש לו גם את כל המידות שאתה צריך !
החיים הרבה יותר קלים שאתה חבר ב CF, ועוד יותר קלים שיש לך את @sperial לעזרתך.

עכשיו אתה מבין שאנחנו לא יכולים בלעדיו 😄 ?!

• מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...