Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבים שלא כדאי לקנות -הרכבים הלא אמינים

מחליף רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 23 שעות, Gavrik כתב:

לסיטרואן ופיג'ו למשל יש את הדגם 301/סי-אליזה שבצירוף לתיבת ההילוכים החדשה ומנוע ה1.6 הוותיק זה רכב אמין להפליא וגם עם הDP0 זה לא רכב כזה נורא מבחינת אמינות. 

או רנו עם מנוע 2.0 וגיר רציףJTF011 .

אתה יכול להוסיף לרשימה את כל מה שמצוייד בגיר הידוע לשמצה Jatco jf015 שזה כמה דגמים של ניסאן, שברולט, סוזוקי, מיצובישי ורנו. גיר שגם דורש תחזוקה מוקפדת וגם יש עליו לא מעט תלונות על מוות טרם עת.

אשמח שתסביר לי

א. מה זה DP0 ?

ב. באיזה דגם של רנו יש גיר רציף JTF011 ?

ג. איך אני יודע באילו דגמים יש את הגיר Jatco jf015 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, מחליף רכבים כתב:

Jatco jf015

image.thumb.png.9eeb77ec4163578ffe1c2bee22deb250.png

JTF011 

image.thumb.png.5533321097ca61812294453ebfc6a30b.png

תקרא גם זה 

https://www.hotcars.com/heres-the-terrible-transmission-that-might-kill-nissan/

DP0

הגיר הידוע גם בשם AL4 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, מחליף רכבים כתב:

אשמח שתסביר לי

א. מה זה DP0 ?

ב. באיזה דגם של רנו יש גיר רציף JTF011 ?

ג. איך אני יודע באילו דגמים יש את הגיר Jatco jf015 ?

בהמשך למה ש@ZAF מעלי כתב, ארחיב קצת.

א. DP0 זה הגיר הצרפתי הידוע לשמצה של פיגו-סיטרואן-רנו שידוע גם בשמו השני AL4, גיר שייצורו התחיל בשנות ה90 ומאז הוא מטיל אימה על כל בעל רכב צרפתי.
בהתחלה היה מדובר בגיר בוסר לא אמין ויקר מאוד להחזקה, בימינו הוא כבר הגיע לרמת אמינות סבירה עם טיפול נכון ועם הזמן המוסכים למדו לטפל בו ולתקן אותו בזול. אך עם זאת גם שהוא תקין חלק מהנהגים מתלוננים שהוא מתנהג כמו גיר תקול כאשר הוא בועט ומשהה הילוכים. 
אמנם זה לא טוב אבל כאשר יש לך 15 אלף שקל לרכב משפחתי זה יכול להיות הרע במיעוטו
ב. רנו פלואנס 2.0, ניסאן קשקאי 2.0, מיצובישי אאוטלנדר, מיצובישי לנסר 1.8 וניסאן X-TRAIL ואלטימה 2.5.
ג. זה לא רשימה מלאה אלא רק מה שאני מכיר: רנו פלואנס 1.6 אחרי מתיחת הפנים (לזכרוני 2013 ומעלה) סוזוקי SX4 1.6, סוזוקי בלנו, סוזוקי סוויפט החדשה, ניסאן ג'וק, ניסאן קשקאי 1.2, ניסאן מיקרה, שברולט ספארק, מיצובישי ספייס סטאר ומיצובישי אטראז'

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...