Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפיק השקעה - בנק פרטי

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אתמול ניהלתי שיחה עם בחור שעובד באיזו חברה לייעוץ השקעות.

הוצע לי דבר כזה.

לשים X כסף בקופת גמל להשקעה אצל אחת מהחברות בשוק.

לקחת מאותה חברה הלוואה בסכום של 0.8X עם ריבית שנעה סביב האחוז ופרוסה על פני 7 שנים.

את הכסף של ההלוואה לשים במה שנקרא בנק פרטי.

https://www.btbisrael.co.il/

אני לא מכיר השקעה כזאת וגם משתדל להימנע מהלוואות.

מדובר בשני מסלולים מאוד סולידים אם תשואה של כ-5% בקופת גמל ו3-4% בבנק הפרטי.

אתם מכירים האפיק הזה? ממליצים, לא ממליצים?

כרגע הכסף שלי מושקע בניירות ערך שמנוהלות ע"י היועץ השקעות בבנק.

ואני מחפש אפיקים רווחיים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואות P2P פר אקסלנס עם שיווק BTB. כמה זה טוב? אני יכול לשלוח אותך לקבוצה של "בנק אופק" והסיפורים עם טריא. 

השקיעו שם אנשים ויש להם חובות אבודים. לא הרוויחו ולא הפסידו כל כך.

עדיף כבר להכניס את הכסף לקופת גמל או קרן השתלמות או כל כלי חסכון, פשוט בלי הסרבול של הלוואות וחסכנות בקופת גמל וכו'.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5% בקופת גמל זה לא סולידי, אי אפשר לקבל תשואה כזאת מאג"ח, מה שאומר שהרוב במניות.

בפועל מה שקורה זה שאתה ממונף בסדר גודל של 44% (מחזיק 1.8X נכסים, 0.8X חוב). זה לא סופר אגרסיבי אבל כיוון שמדובר בחוב כנגד ההשקעה בקופ הגמל, שם אתה נמדד לפי ה- LTV של הנכסים בקופה עצמה, אז מה יקרה אם הקופה תפסיד 20% מהסכום ומבחינתה ה- LTV יהפוך ל- 100%? תצטרך להשלים ביטחונות?

עריכה אחרונה על ידי BarryG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, BarryG כתב:

5% בקופת גמל זה לא סולידי

גם תשואה של 6.6% שמובטחת בBTB

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, BarryG כתב:

5% בקופת גמל זה לא סולידי, אי אפשר לקבל תשואה כזאת מאג"ח, מה שאומר שהרוב במניות.

בפועל מה שקורה זה שאתה ממונף בסדר גודל של 44% (מחזיק 1.8X נכסים, 0.8X חוב). זה לא סופר אגרסיבי אבל כיוון שמדובר בחוב כנגד ההשקעה בקופ הגמל, שם אתה נמדד לפי ה- LTV של הנכסים בקופה עצמה, אז מה יקרה אם הקופה תפסיד 20% מהסכום ומבחינתה ה- LTV יהפוך ל- 100%? תצטרך להשלים ביטחונות?

שאלה טובה.

אומנם ביקשתי שתהיה לי ניירת מסודרת אם אלך על זה אבל נראה שיש עוד צורך בבירור פרטים.

מודה שבתום השיחה הרגשתי קצת בערפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה חשדתי:

image.png.7d8f4ee92d22fefbc84d85aac0b0f369.png

כמו שwework הייתה חברת נדלן שניסו למתג אותה כהייטק, הם רוצים להיות בנק ולמתג אותו כהייטק.

אם זה הולך כמו בנק, מתנהג כמו בנק ועושה קולות של בנק, זה בנק.

על הבנקים יש המון רגולציה שנועדה להבטיח את כספם של הלקוחות. פה אין.

לדעתי זוג הפנסיונרים החביבים ששמים שם את כל כספי הפנסיה שלהם, לוקחים סיכון גדול.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...