Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול טסט ע"י בוחן תנועה משטרתי, מה מומלץ לעשות הלאה

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן , ברשותי  פיאט 500 אבארת'
אתמול בשעות הערב עצרה אותי ניידת בגלל הרעש שהרכב מייצר, הם הזמינו בוחן תנועה והוא בדק את הרכב ורשם "רעשי פליטה ופיצוצים" בנוסף לעוד קטנות שהוא נכנס אלייהן כמו נורות שרופות וכדומה

והחליט לבטל את הטסט לרכב עד שאני מתקן את כל הנעשה במיוחד הרעשים

הבוחן אמר שברגע שאני מתקן את מה שנאמר עם האישור שתוקן ע"י המוסך לגשת למכון טסטים ולעשות טסט חוזר 

עכשיו זה לא כלכך מובן לי כל העניין בנוגע למה הכי כדאי לעשות כרגע

אם אני עושה טסט פשוט במכון טסטים רגיל , או במשרד הרישוי אצל בוחן תנועה שיבדוק כל פסיק ממה שהשוטר ההוא טען

או אם יש דרך טובה לגשת לכל העניין הזה 

הרכב עצמו לא משופר , או אגזוז שהוחלף וכדומה, אבל כן הרעשי פליטה שלו קצת יותר "חזקים" משל רכב רגיל 

קצת מבולבל , מישהו יכול לשפוך קצת אור  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי האם הרעשים תקינים עבור הרכב שלך או שיש תקלה שגורמת להם.

אם זה המקרה הראשון, הרי שמדובר בתחביב המשטרתי להטפלות לרכבי ספורט, וקביעה שרירותית של רעש חריג לפי תחושת הבטן (והאוזן) של הבוחן (כמו הורדה מהכביש של רכבים שהגיעו במקור עם חלונות כהים, אגזוז פתוח או דוושה ללא ציפוי גומי

אין לי ממש נסיון עם הנושא ואולי יגיעו עצות טובות יותר, אבל לדעתי צריך להתחיל במוסך, שיבדקו את הרעש, אם הכל בסדר שיוציאו אישור (אחרי החלפת הנורות השרופות), ואם זה תיגש למכון (אולי שווה לחפש  המלצה למכון שבקיא ברכבים ספורטיבים ולא ממציא גם הוא רעשים חריגים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.10.2021 בשעה 14:47, fatboy1340 כתב:

תעלה לכאן את הטופס שקיבלת מהבוחן.

הטופס אבד בעיקרון באופן מפתיע אבל את הסעיפים אני זוכר 

רעשי פליטה ופיצוצים
אור ברקס
אורות גבוהים
תיקתוק בסיבוב הגה
אמברקס גבוה
צק אנגין

אין בטופס יותר מדי אינפורמציה חוץ מביטול הטסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתבת פחות עוזר. צריך את מספר הסעיף .

לפני שעתיים, Be roo כתב:

אם זה המקרה הראשון, הרי שמדובר בתחביב המשטרתי להטפלות לרכבי ספורט, וקביעה שרירותית של רעש חריג לפי תחושת הבטן (והאוזן) של הבוחן (כמו הורדה מהכביש של רכבים שהגיעו במקור עם חלונות כהים, אגזוז פתוח או דוושה ללא ציפוי גומי

אין באמת רכבים שיצאו מהמפעל עם חלון קדמי מושחר (עם חלונות אחוריים אין בעיה). יש יצרנים שמכהים אותם 5% עפ"י התקן. כל מה שמעבר לזכך - בוצע עצמאית בצורה כזו או אחרת. זו גם הסיבה שאף יבואן לא יתן אישור שלרכב חלון קדמי מושחר מהיצרן.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, Berserkerdefile כתב:

אור ברקס
אורות גבוהים
תיקתוק בסיבוב הגה
צק אנגין

ואכן זה המצב ?

אז בוא נעזוב את נושא הרעש - בגלל זה הוא שם לב אליך.  אבל נראה שהיו לו סיבות טובות להוריד את הרכב שלך מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, fatboy1340 כתב:

אין באמת רכבים שיצאו מהמפעל עם חלון קדמי מושחר (עם חלונות אחוריים אין בעיה). יש יצרנים שמכהים אותם 5% עפ"י התקן. כל מה שמעבר לזכך - בוצע עצמאית בצורה כזו או אחרת. זו גם הסיבה שאף יבואן לא יתן אישור שלרכב חלון קדמי מושחר מהיצרן.

מי דיבר על חלון קדמי?

ובעבר אסור היה להכהות חלונות שלא הגיעו כך מהיצרן במקור, מה שלא הפריע לבוחנים רבים לטרטר נהגים עם חלונות כהים מהיצרן ללכת להשיג אישור ולבטל הורדות מהכביש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזוב לרגע את הרעש החריג מהאגזוז כי הרכב הזה גם בסטוק די רועש.

אבל אם כל שאר הריג'קטים שהוא רשם אכן קיימים ברכב,תתקן אותם אם זה לא היה ברור,כי לפי מה שהוא רשם הרכב לא תקין בוודאות.

במידה ומערכת הפליטה מקורית ,מאמין שהיבואן יעזור לך ולא יגלגל אותך מכל המדרגות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, fatboy1340 כתב:

מה שכתבת פחות עוזר. צריך את מספר הסעיף .

לצערי אין לי את מספר הסעיף הטופס נעלם באופן מפתיע 

לפני 5 שעות, dani666 כתב:

ואכן זה המצב ?

אז בוא נעזוב את נושא הרעש - בגלל זה הוא שם לב אליך.  אבל נראה שהיו לו סיבות טובות להוריד את הרכב שלך מהכביש.

לפני 3 שעות, ArikC כתב:

נעזוב לרגע את הרעש החריג מהאגזוז כי הרכב הזה גם בסטוק די רועש.

אבל אם כל שאר הריג'קטים שהוא רשם אכן קיימים ברכב,תתקן אותם אם זה לא היה ברור,כי לפי מה שהוא רשם הרכב לא תקין בוודאות.

במידה ומערכת הפליטה מקורית ,מאמין שהיבואן יעזור לך ולא יגלגל אותך מכל המדרגות.

אם לא הייתי ברור , אני כן מבין את הסיבות שלו למעט הרעש להורדה מהכביש  

כוונתי זה אם לאחר כל הרגקטים למעט הרעש יהיה מה לעשות בנידון , כי בואו , לא חסר רכבים\אופנועים הרבה יותר מרעישים בסביבה

והאם אני אמור ללכת למכון טסטים רגיל או באמת צריך ללכת לבוחן של משרד הרישוי על מנת לחדש את הטסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מכון טסטים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, Berserkerdefile כתב:

למעט הרעש

כמו שכבר שאלו  - מדוע הרעש ?  אם זו מערכת הפליטה הרגילה - לא צריכה להיות בעייה.  אם זו (כפי שנראה לי) מערכת פליטה ששיחקת איתה - צפויה לך בעייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dani666 כתב:

כמו שכבר שאלו  - מדוע הרעש ?  אם זו מערכת הפליטה הרגילה - לא צריכה להיות בעייה.  אם זו (כפי שנראה לי) מערכת פליטה ששיחקת איתה - צפויה לך בעייה.

אני אישית לא שיחקתי איתה

מה שכן זה לא יד ראשונה אז מי יודע מה עשו לרכב 

כנראה רק המוסך יידע להגיד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...