Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה מכשיר מתח הביתה אבל בלי נזק לדירה. מה האופציות?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשקה נפשי לעשות מתח בבית כי התחת העצלן שלי לא למציח לקום וללכת לחדר כושר (וגם חם פצצות בחוץ). אך אנוכי גר בדירה שכורה ולא בא לי להרוס אותה יותר מידי.

חיפשתי אופציות ויש כמובן את הזול, הפשוט והמוכר https://www.energym.co.il/מתח-למשקוף אך הוא מחייב קדיחה במשקוף עצמו, דבר שמאוד קשה, להבנתי, לתקן ולהביא בחזרה למצב התחלתי בסיום חוזה השכירות.

מצאתי גם את זה שנראה מעניין https://1click2buy.co.il/Iron-gym אבל יש לי ספק גדול לגביו. יותר נכון לגבי הדלת שלי. בדירתי מותקנות דלתות פנדור שמהמבט הלא מקצועי שלי נראה כאילו המשקוף שלהן עשוי מנייר ומודבק עם דבק 3 שניות (נראה ככה בערך - התמונה באדיבות פייסבוק ולא תמונה שלי) ויש לי חשש שברגע שאשקיע את כספי ובפעם הראשונה שארצה לעשות מתח המשקוף פשוט יתפרק.

כמובן תמיד יש את הופציה לקדוח בקיר 2-4 ברגים. תמיד ניתן לשים פשאכטל בסוף ולצבוע. אך לפני שאני פונה לפעולות הרסניות - האם למישהו יש ניסיון עם המתח הנ"ל שנתלה על המשקוף של דלת פנדור? או לחלופין פתקונות קסם אחרים שפיספסתי בשוק הישראלי?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@AUDIO KING

היה לי אחד כזה לפני המון שנים. אתה צודק, לא חייב לקדוח. אבל הסיכוי שהוא יחליק \ יפול הוא גדול וכבר קרה לי פעם בילדות שנפלתי ממתח על הראש. איבוד הכרה, הורים בפאניקה ואמבולנס. לא כיף.

בכל מקרה גם אם לא קודחים, הלחץ כנראה ידפוק את המשקוף.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אל תחשוב אפילו על מתקן שלא מצריך קיבוע לקיר. פשוט לא. 

מאד קל להיפצע ככה.

אני לא יודע איך היצרנים בוחנים את העומסים למוצרים האלו, אבל העומס משתנה בזמן התנועה של השימוש וזה מתכון די בדוק לשיחרור מהקיר ברגעים הכי פחות נוחים לך.

את אותו הדבר אני אומר גם על אלו שמצריכים "2-4 ברגים" האמת. 4, מסוג "ג'מבו", בכל צד, זה עוד בסדר:lol:

לך על אחד קצת יותר רציני.

אין לי מושג למה הוא כל כך זול, כשאני רכשתי אותו המחיר היה גבוה יותר (לא רכשתי מהאתר הזה).

והברגים שמגיעים איתו הם מהסוג הגרוע ביותר שנתקלתי בו, הייתי צריך ללכת לקנות ברגים חדשים במיוחד עבורו.

• רעיון טוב! 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נונצ'אקות\חרב סמוראית.

אין לי משתיק קול ולשכנים יש בעייה עם זה.

אני שוקל סביב 115 ק"ג על גובה 1.87 מטרים. אני מפעיל מנוף ומעמס לא קטן על הכלי בשימוש.

בינתיים ה-8 מחזיקים היטב.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 8 גמבו אתה יכול לתלות מכונית (אם הקיר לא יקרוס קודם)

כנער תליתי מתח במשקוף על 4 ברגי סיבית לא גדולים. זה החזיק

אבל מבין אותך,

גם אני בעד שיהיה חזק יותר 

מאשר חזק פחות. נפילה ממתח זה משהו כואב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על 3 אם הם מותקנים תקנית, אבל תמיד משתמשים בהם בבלוק אז פחות, עדיין לא תתדגדג את העומס המקסימלי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש קיר בטון:
מתקן מתח לתלייה על הקיר - אנרג'ים
4 ג'אמבואים וזהו.
לסגור אח"כ זה עודף מ100 ש"ח על פחית שפכטל אמריקאי ושני שפכטלים.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.8.2021 בשעה 10:00, raiden כתב:

וכבר קרה לי פעם בילדות שנפלתי ממתח

לא נפלתי על הראש - אבל בהחלט היתה פגיעה באגו ותחת כואב לאיזה שבוע ככה.

בחיים לא הייתי סומך על מתקנים בלחץ ובכלליות על משקוף הדלת אם אתה לא עובר את העץ בקידוח.

אצלי הקירות הם גבס / פלסטר (אמריקה אה ? :| ) אז אני מחכה לסיים את המרתף וכנראה אביא Dip / pull up station משולב (מתקן עומד)

תופס המון מקום אבל מרגיש בערך פי 100 יותר בטיחותי

• רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את התומכים בקיבוע, מתנגד לג'מבואים בצורה גורפת. זה מין קטע כזה בקארזפורום, ממליצים על ג'מבו גם כשמדובר על תליית תמונה...

אצל גיסי התקנתי מתח במסדרון, 3 דיבלים 8מ"מ מכל צד, עוד במהלך ההברגה אתה קולט שהרגע תרמת לחוזק של הבית... מחזיק מעמד בהתעללות כבר כמה שנים. לעומת זאת, חזיתי כבר יותר מפעם בקריסה של מתח לא מוברג, בלי פרובוקציות מיותרות. פשוט לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hans כתב:

מחזק את התומכים בקיבוע, מתנגד לג'מבואים בצורה גורפת. זה מין קטע כזה בקארזפורום, ממליצים על ג'מבו גם כשמדובר על תליית תמונה...

אני ממש לא ממליץ על ג'מבואים לכל דבר.

99.8% מהדברים בבית שלי תלויים על דיבל 6, 0.1% על דיבל 8 (ובתכל'ס גיליתי שגם זה יחסית מיותר ו-6 היה סוגר את הפינה בצורה טובה, אבל כח ההרגל וההוראות שבטעות קראתי פעם אחת אמרו "8" אבל לבלוקים אז זרמתי גם עם בטון שיהיה) והיתרה עם ג'מבואים. 

כן, אני יכול להיתלות עם כל משקלי על הדברים שאני תולה על הקיר עם דיבל 6, אבל לא להרבה זמן ובטח שלא תוך כדי תזוזה.

איפה שיש גורם סיכון לפציעה אני ממליץ על ג'מבו בשקט ובלי לחשוב פעמיים. נפצעתי מספיק במהלך חיי, וסביר מאד להניח שאמשיך להיפצע פה ושם במיוחד עם התחביבים שלי ואמנויות הלחימה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...