Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה בחניה. האם שווה להפעיל ביטוח?

שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבוע חמותי ניסתה לצאת מהחניה ליד הבית עקב תקלה בגיר לא נכנס הילוך אחורי, הרכב היה תקוע על D והיא פגעה ברכב של השכן. הטמבון יצא מצד אחד. מצרף תמונה של עיקר הנזק. מדובר בסוזוקי sx4 2010. השכן רוצה שאפעיל ביטוח. הוא גם טוען שיש רעידות במהלך נסיעה. מה כדאי לעשות? 

IMG_20210731_175331.jpg

IMG_20210731_140427.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכן לא יחליט בשבילך אם להפעיל ביטוח - שיציג לך הצעת מחיר לתיקון ואתה תחליט אם להפעיל ביטוח או לשלם לו ללא מעורבות הביטוח.
לי זה נראה נזק קטן, אבל אני לא איש מקצוע

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שנשברו הקליפסים, אפשר לתקן בשיטה החאפרית - הברגה, ב5 דק עבודה ויראה כמו חדש או לקחת טמבון מפירוק + צביעה לא אמור לעלות יותר מ2,000 ש"ח בהגזמה.

הפעלת ביטוח (השתתפות עצמית) + התייקרות פרמייה יעלה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הנזק לשכן. בדוק גם את הנזק של חמותך, צרף אותם, בדוק את תנאי הביטוח (השתתפות עצמית, עלית פרמיה)  ואז חשוב האם לשלם מהכיס או להפעיל את הביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמותי נסעה ברכב שלי. אין נזק אצלי למעט שפשופים. יש לי ביטוח צד ג השתתפות 1000 שח במוסך הסדר ו1500 לא בהסדר. מה לגבי רעידות בנסיעה? מרגיש לי הוא מנסה לתקן בעיות על חשבוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.8.2021 בשעה 14:06, BeBest כתב:

נראה שנשברו הקליפסים, אפשר לתקן בשיטה החאפרית - הברגה, ב5 דק עבודה ויראה כמו חדש או לקחת טמבון מפירוק + צביעה לא אמור לעלות יותר מ2,000 ש"ח בהגזמה.

הפעלת ביטוח (השתתפות עצמית) + התייקרות פרמייה יעלה יותר.

ב I30  שהיתה לי (הרכב הקודם שלי) פגעתי בשער הביתי בגלל סיבוב חד של ההגה והיתה לי מכה זהה.

הלכתי לפחח פרטי ותמורת 600 ש"ח ,פירקו טמבון,תיקנו את הטעון תיקון (מחזיק קליפסים הוזמן מפירוק) והרכיבו את הטמבון מחדש.

את הרכב הוצאתי עוד באותו יום ולקח לפחח כמה שעות גיוון שהיו לו עבודות נוספות במקביל.

העניין הוא,שכפוגע תה לא יכול לקבוע לנפגע היכן לתקן את הרכב.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת מה הנזק השלם, האם יש פגיעה יותר עמוקה.

לאחד הבנים שלי היתה השבוע פגיעה שעל פניה נראית פחותה מזו, בפגוש האחורי. בבדיקה על ידי הפחח מתברר כי מדובר בלפחות 5000 ש"ח - החלפת פגוש ופחחות, וזה לפני שנשללה פגיעה בבולם זעזועים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, sperial כתב:

אתה לא יכול לדעת מה הנזק השלם, האם יש פגיעה יותר עמוקה.

לאחד הבנים שלי היתה השבוע פגיעה שעל פניה נראית פחותה מזו, בפגוש האחורי. בבדיקה על ידי הפחח מתברר כי מדובר בלפחות 5000 ש"ח - החלפת פגוש ופחחות, וזה לפני שנשללה פגיעה בבולם זעזועים.

אני לא הפעלתי ביטוח כי הנזק פחות מההשתתפות העצמית וזה לא השתלם הלהפעיל ביטוח.

הפחח שראה את הרכב אמר שזה לא רציני -מפרקים,מחליפים קליפסים ,תיקון פחחות קל וצבע לחלק שנפגע וכאן נגמר.

כמובן שיש לפרק ולראות מה קורה אבל,אם מה שמופיע בתמונה זה הנזק היחיד,אני בספק אם נגרם נזק מעבר.

דרך אגב פגוש ממש לא זול לפחות לא במוסך "הסדר"- על פגוש להונדה סיוויק 2013 לקחו 2,150 שח.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה רק החיצוני, לא הפנימי, ולא צביעה (הפגוש מגיע חשוף והפחח צובע בצבע הרכב). ולא פחחות שנדרשת לעתים.

חוץ מזה, שכחת להוסיף את הנזק של השכן. זה יכול להעביר אותך משמעותית מעבר לסף הפעלת הביטוח. לפני שאתה מחליט בקש לראות הצעת מחיר לתיקון הרכב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות. השכן תיקן לבד את הרכב לאחר שלא הסכמתי לשלם(3000 ₪ במוסך שלו) כי השכן הגדיל את הנזק כדי שיחליפו לו טמבון. פתחתי שרשור בנפרד לנושא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצפי שלי הוא שתקבל בקרוב תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות. אבל, זה תלוי בשכן, באופי שלו ובידע שלו. או, יותר גרוע, תביעה מהביטוח שלו בבית משפט השלום. כדאי מאד להתייעץ עם הביטוח שלך כיצד לנהוג.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...