Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לי זה לא יקרה !! - קניתי G37 (שרשור מתעדכן)

ArikM
שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה משבר איזה - אנשים תיכנסו קצת לפרופורציה - הכל תירוצים. 

(בגיל 40 נאלצתי לדחות את החגיגות בגלל שהייתי עסוק במעבר מדירה לדירה וברקע פרידה מאמא - ליום הולדת 41 קניתי לי דודג' ניטרו) 

אין שום משבר :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש ותהנה!
אחלה משבר...

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר לכוון של 1:6.5-7 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגדיר את זה ככה, צריכת הדלק תלויה בגודל החיוך שלי באותו רגע.

הכי טוב שהוצאתי ממנה, זה בנסיעה בין עירונית בשיוט, בערך 1 ל 10.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האלפא שלי הייתה סביבות ה- 1:9, עליתי מידה בג'אנטים ובצמיגים קיצוניים, נהיה בערך 1:7.5. המחשב של הרכב מראה ממוצע של 1:6.8🤪

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה משבר אתם מדברים.

אני קניתי 3008 (אולי בגלל שהילדים שלי עדין קטנים) בתקציב פי 4 ממה שהוחלט בהתחלה.

אולי שנה הבאה זה יבוא בבום כי כרגע אני בן 39 🤔

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אחלה רכב, גם אני קניתי אותו כשהיו לי 2 ילדים. כשיש 3 זה נהיה טיפה צפוף...

אגב, ממליץ לך להחליף את המערכת מולטימדיה המקורית הזבלה במסך אנדרויד תומך מיוחד לדגם. משהו כזה:

2007-2015 Infiniti G25 G35 G37 Q40 Q60 12.1 Tesla-Style Android Radio  Stereo GPS NAVI in-Dash Unit Bluetooth Wi-Fi - CARSOLL

אם אתה צריך עזרה, דבר איתי. יש לי אחת כזו שהזמנתי והתקנתי לבד. לא משהו מסובך יותר מדי.

בתאריך 6.1.2021 בשעה 09:42, ArikM כתב:

ביטוח - 

כל נהג מעל 35, חובה + מקיף בסביבות 4000 שח

וואי, אחלה מחיר! אפשר לשאול באיזו חברת ביטוח?

עריכה אחרונה על ידי KoF-sHeLeG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שלהם באמת לא משהו. בטח כשמשוים לסטנדרט של היום.

החיבור לשיחות של הטלפון מצויין. החיבור להזרמת מוסיקה,בדגם שלי לא קיים.

מי שקניתי ממנו את הרכב שידרג את המערכת עם dsp של סוני שכולל חיבור bluetooth. אז אין לי בעיה להזרים מוסיקה מהטלפון.

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

חזרתי לעדכן,

הקורונה גרמה לרכב לעבוד קשה, הגענו ל 90K ק"מ ואיתו טיפול.

1. פילטר אויר - אינבוקס של K&N, ניקיתי בעצמי עם ערכת ניקוי שלהם

2. שמן מנוע + פילטר הוחלפו במוסך - עלות כוללת של 400 שח 

3. צמיגים - הוחלפו כל ה 4 (מידות שונות מקדימה ומאחור) הורכבו אסימטריק 5 מקדימה וגודייר סופרספורט מאחור בעלות כוללת של 3200 שח

4. היתה "בעיה" של סלד בעמידה, סתם רגישות שלי. אשתי לא יודעת על מה אני מדבר. פתחתי סעפת יניקה וניקיתי את 2 הסעפות - 20 שקל של ספריי ניקוי ו 20 דקות עבודה.

ה"בעיה" נעלמה לגמרי, ואני יכול להשבע שיש שיפור קל בתגובת המצערת, אולי פסיכולוגי.

5. נשאר משהו אחד, פה אני מתלבט. היצרן מצהיר שלא נדרש לטפל בשמן גיר (פלנטרי 7 הילוכים). אין לי בעיה בגיר בכלל, אך יש דעות לכאן ולכאן. 

בקיצור, מתלבט אם לבצע החלפה יזומה

הרכב הזה כל כך פשוט לאחזקה שזה מפתיע אותי כל פעם מחדש. 

הרכב מייצר כל כך הרבה FUN שזה לא ניתן לתיאור, אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בתחום הרכב.

עריכה אחרונה על ידי ArikM
  • אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תטפל בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...