Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר למצוא מסלולים שמתאים לרכב 4X4

ארכי-נוכל
שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב לעבור לג'פון 4X4 שלא ישתה לי דלק לכן כנראה זה לא יהיה ג'יפ רכב שטח, הסתכלתי באינטרנט על כמה מסלולים שרשום ?

רשום שמה הרבה פעמים דרגת קושי לרכב רך: קשה.  כרגע אני כנראה חושב על XV זה רכב שיוכל לעבור שמה?

ועוד שאלה על הדרך עם סובארו XV אפשרי להגיע למקומות עין עקב ומנזר מאר סאבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 26.10.2020 בשעה 16:26, ארכי-נוכל כתב:

אני חושב לעבור לג'פון 4X4 שלא ישתה לי דלק לכן כנראה זה לא יהיה ג'יפ רכב שטח, הסתכלתי באינטרנט על כמה מסלולים שרשום ?

רשום שמה הרבה פעמים דרגת קושי לרכב רך: קשה.  כרגע אני כנראה חושב על XV זה רכב שיוכל לעבור שמה?

רכב הבניים המתאים עשוי להיות דיהאטסו טריוס, לא חדש. ניתן להגביה ויש לו סרן חי, כלומר ניתן להתקין גם נעילה.

רכב נוסףסוזוקי גרנד ויטרה, גם כן יד שניה.

ממליץ לקרוא חומר באתר שבילים של יואב קווה.

בהצלחה.

אני קניתי סוזוקי ג'ימני, אבל נוסע רק 20 ק"מ לעבודה,. וזה רכב שני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.10.2020 בשעה 16:26, ארכי-נוכל כתב:

כפי שכבר ענו לך, XV יעשה את שניהם (אגב, לתצפית על המרסבא אתה יכול להגיע עם עם רכב שאינו 4X4.).

מסלולים יש באתר https://shvilim.co.il/ ותזכור שבכל מקרה, לא נכנסים לשטח עם רכב אחד. תמיד לפחות עם עוד אחד. 

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

לא הייתי אומר שלמרסבא אפשר להגיע עם רכב שהוא לא 4X4 (אולי עם נהג בדואי)

אבל אתמול היו שם לא מעט XV ודומיהם.

IMG_20201217_164919.thumb.jpg.1777b4142c70f69e32c47a2d23472799.jpg

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...