Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תליית מדף עם מנגנון נסתר על קיר גבס

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 1299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה.
צריך לתלות שלושה מדפים על קיר גבס. באתר החנות כתוב שאי אפשר לתלות אותם על גבס.
המנגנון שלהם הוא מנגנון נסתר, כל מדף מתחבר עם 4 דיבלים לקיר, משקל כל מדף הוא שני קילו.
אין לי יכולת לקבע את המדפים לניצבים בקיר, אני גם לא רוצה להכנס לפתיחה של הגבס ולהכין שם תשתית כמו ניצבי עץ.

האם אוכל לתלות את המדפים על קיר גבס?
האם אוכל לישון בשקט בידיעה שהמדפים לא יפלו?

https://www.naturefurniture.co.il/product/מדף-צף/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב במפורש שלא מתאים לקירות גבס + אתה לא מוכן לבצע שום הכנות תשתית = המדף לא יוכל למלא את הייעוד שתוכנן לו על ידי היצרן. 

שאלת השאלות היא האם יפול מיד אחרי התליה ויקח איתו חתיכה מהקיר, או יפול אחרי יומיים כשישימו עליו שני ספרים.. קשה להאריך את זה דרך המקלדת

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של מזל, לפעמים דברים כאלה מחזיקים, ראיתי כל מיני התקנות בחיים שלי שאיך שהוא נוגדות את ההיגיון... אבל למה להמר? לא חבל?

שני קג זה מדף כבד, בערך הכי כבד שאפשר ביחס לגודל (נו, אלון)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ומדובר בתושבת שמתחברת באופן סטנדרטי לקיר עם דיבלים וברגים, אז במקרה של קיר גבס - דיבל רוזט הוא הכי חזק למטרה שלך.

מניסיוני זה מצליח.

אם מדובר בפטנט של פין ארוך שמתחבר בחלקו לקיר ובחלקו למדף, זה כמובן לא יעבוד כאן.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך עד הסוף.

אם זה בסיס מתכת שאמור להתחבר לקיר בלוק\בטון ע"י דיבל סטנדרטי + ברגים ר-ג-י-ל-י-ם (וממנו יוצאים 2 פינים ארוכים למדף), אין בעיה להשתמש בדיבל רוזט.

זה דיבל+בורג סופר חזקים לנשיאת משקלים גבוהים בקירות גבס.

ננסה לתת דוגמא מהחיים: אם זה דומה לפטנט של איקאה במדפים הצפים הרחבים שלהם (מעין תושבת ברזל רחבה עם מקום להרבה ברגים), אין בעיה להשתמש בדיזל רוזט.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, איציק נ. כתב:

בהנחה ומדובר בתושבת שמתחברת באופן סטנדרטי לקיר עם דיבלים וברגים, אז במקרה של קיר גבס - דיבל רוזט הוא הכי חזק למטרה שלך.

מניסיוני זה מצליח.

אם מדובר בפטנט של פין ארוך שמתחבר בחלקו לקיר ובחלקו למדף, זה כמובן לא יעבוד כאן.

בהמשך לתשובה של איציק - מצורף מידע על דיבל רוזט אדום.. יש עוד סוגי דיבלים לגבס
https://gulevy.co.il/he/דיבלים/889-רוזט-אדום-בורג.html 

דיבל אדום רוזט לקיר גבס

דיבל ייעודי לשימוש בקירות גבס, אולם הדיבל מתאים גם לשימוש במגוון תשתיות אחרות.

הדיבל אינו פוגע בתשתיות, ומתאים לשימוש גם בקירות בלוקים, לבנים איטונג, תקרות רביץ, פאנלית וקירות פח.

דיבל רוזט אדום ייעודי לשימוש במשקלים בינוניים, עד לכערך 13 קילו.

קוטר הדיבל הוא: 10 מ"מ, אורך כללי הוא: כ57 מ"מ.

הפטריה האחורית נוצרת מעצמה לאחר הברגת הבורג המרכזי הנמצא במרכז הדיבל.

הדיבל נמכר יחד עם בורג התפיסה.

המוצר מוכר במגוון של שמות אחרים, הנה כמה לדוגמא:

דיבל רוזטה אדום או דיבל רוזטה לגבס.

דיבל רוזט לגבס.

אייל.
image.jpeg.3761e85ec1cbaebf96eaec3a5c5a1076.jpegimage.jpeg.385b4c916449ac403b95b06ed95ac6ef.jpeg

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבל רוזט מיועד בדיוק לתליה של דברים מהסוג הזה. אם יש לך מברגת אימפקט, אתה סוגר אותו חזק עד שאתה שומע את האימפקט נותן עבודה ואתה מקבל התנגדות טובה בהידוק שלו.

במקרה שלך - אתה צריך לקבל את ההחלטה אם לתלות או לא. מניסיוני עם דיבל רוזט (אדום), הוא מחולל פלאים בכל תשתית חלולה ואני משתמש בו לתליה של מתלים או מדפים בכל תשתית שהיא חלולה ובעייתי לדיבל רגיל  (בלוק גבס-אשבונד, בלוק אפור בכל המידות 5\7\10\20, קירות גבס וכד').
היתרון של הדיבל רוזט שהוא לא מסתמך כלל על החיכוך שיש בין דפנות הדיבל לקיר, אלא יוצר את ה"פטריה" בתוך החלל שנמצא בקיר בכיוון הנגדי - ונותן לך חוזק מפני שליפה ברמה מאוד גבוהה.  אם זה היה תלוי בי, הייתי תולה את המדפים בלי לחשוש - אבל לא הייתי מעמיס אותם בספרים.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקל שיהיה על המדפים הוא אפסי, רק דברים לנוי.

אז רק לוודא, אני רוצה לתלות 3 מדפים במרחק מה אחד מהשני, משקל כל מדף שני קילו. אני מבין שבעזרת 4 דיבלי רוזט (2 ימין ו 2 שמאל) אני יכול להיות בטוח שהמדף יהיה תפוס היטב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי עם הדיבלים האלו - כן.
אני לרוב תולה איתם טלויזיות על קירות גבס (ולא רק) ללא בעיה (אומנם זה מתקן צמוד קיר, אבל עדיין - יש משקל שם)

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...