Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב עד 35 אלף / איך להיפתר מרכב משנת 2000

neorus
שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אחרי כ5 שנים ו60 אלף ק"מ על הלנסר שלי משנת 2000(כרגע 217 על הצג), קצת נשבר לי לעשות טסט כל חצי שנה(עד כה עשיתי פעמיים, ואפילו בתקופת הקורונה, זה מייגע)

מתחיל לשקול לקנות רכב אחר, אך לא בטוח לאיזה כיוון ללכת, וכאן אסביר ואפרט:

הרכב שלי כרגע 1.6(113 כ"ס) , וירגיש לי מוזר ללכת על מנועים עם נפח קטן יותר במחשבה שהם חלשים יותר(למרות שראיתי רכבים שהם 1.4 וזהים או אפילו יותר כ"ס) למרות שאני בטוח שאני טועה כאן וזה רק מחשבה בראש שלי.

אני אמנם לא נוסע הרבה(מהטסט הקודם לפני חצי שנה, נסעתי על האוטו 2 אלף ק"מ, בשל מעבר עבודה מהבית), אבל מדי פעם יוצא לי לנסוע מהמרכז עד הצפון להרים, לכן זו הסיבה שאני רוצה רכב שיסחב בעלייה.

לא פג'ו :) (לא מתחבר לרכב הזה).

האם אפשרי וריאלי בכלל למכור רכב שנת 2000 כיום?(בדקתי גריטה, לא עושים כרגע לרכבים כאלו לצערי) לא בדקתי מחירון, אבל לדעתי גם הוא לא רלוונטי לרכב כה ישן כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דבר יש מחיר - מעריך שכל סכום בין 4000 ל 6000 יהיה הגיוני- הק"מ לא תלוש מהמציאות לרכב בן 20-21-יש רכבים משנתונים יותר מתקדמים (חיפשתי רכב שני לי ואחד לחבר לעבודה-מאזדה 3/קורולה /פוקוס עד 10/15K ויש רכבים שנסעו ק"מ של מונית).

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא יהיה ניתן למכור רכב ישן? יש כאלה שמחפשים רכבים בכמה אלפים.

אתה מחפש משפחתית או סופר מיני?
ידנית תתאים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיפות למשפחתית

ידני לא תתאים לצערי(למרות שיש לי רישיון ידני, לא רואה את עצמי חוזר לנהוג בידני אחרי שנהגתי כל כך הרבה שנים באוטומט :D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, colauti 9 כתב:

לכל דבר יש מחיר - מעריך שכל סכום בין 4000 ל 6000 יהיה הגיוני- הק"מ לא תלוש מהמציאות לרכב בן 20-21-יש רכבים משנתונים יותר מתקדמים (חיפשתי רכב שני לי ואחד לחבר לעבודה-מאזדה 3/קורולה /פוקוס עד 10/15K ויש רכבים שנסעו ק"מ של מונית).

אם אצליח להוציא ממנו 3000 אחשיב את זה כהצלחה מסחררת :D 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הזו עם 270+ ק"מ יד 4, או השני אלו שאין להם טסט? (שאחת מהן מהשכרה)

לפני 13 שעות, ETAY1998 כתב:

ב35 אלף תוכל לרכוש לאנסר 2013-2014  לאחר מיקוח ללא בעיה.

רוצה לגוון קצת ממה שכבר נסעתי איתו, אבל תודה על ההצעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי לפני שנה לנסר 2006 יד שלישית עם 102,000 ק"מ אמיתיים על השעון אחרי צבע קומפלט ואחרי טיפול בשבע.יותר מ1500₪,כמו שכבר אמרו פה ,לא תקבל.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2020 בשעה 14:37, colauti 9 כתב:

לכל דבר יש מחיר - מעריך שכל סכום בין 4000 ל 6000

יותר לכיוון 2500 אולי 3000 גג 3.5 במידה ויש טסט והאוטו שמור.

מומלץ לא לפתח ציפיות סתם, במידה ויצליח יותר- למה לא, אבל לא נשמע ריאלי למכור ב-4 פלוס רכב בן 21.

לגבי המלצה לפותח השרשור- נדמה לי שמאזדה 3 משנתון 07 ומעלה יכול להתאים לך, הרכב 1.6 עם 105 כ"ס.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוכר לראשון שהיה מציע 1000 ש"ח + יתרת אגרת הרישוי עד לטסט הבא.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...