Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקטיב X - ביקורת רכב אישית

YairZov
שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

לגבי המולטימדיה, אני בודק כל הזמן עם מחלקת השירות ממש כל חודש, ובכל חודש אומרים לי שזה יצא חודש הבא😒

@og.mg יודע מתי הרכב שלך יוצר?  יצא ממפעל הייצור?, אני שאלתי כאשר קניתי את הרכב שלי , ואם אני זוכר נכון זה היה ב02/2020, השאלה אם אצלך היה קודם לכן, כי באמת מוזר שאין תוכנה עדכנית.

אצלי בעיקר יש 2 בעיות במולטימדיה,

1. השעון, שאחת לכמה ימים נתקע ולא מושך שעה עדכנית שדורש ממני ברמזור ראשון לכבות את הרכב ולהניע מחדש.

2. אנדרויד אוטו נתקע לפעמים, ניסיתי אייפון של אחי, ומשום מה שם הכל עובד הרבה יותר חלק ויציב, אפילו אני שוקל להחליף לאייפון בגלל זה.

מעבר לזה יש 2 נושאים מעצבנים אך לא יודע אם יצא עדכון לגביהם:

1. הסירקולציה הפנימית של המזגן, הכפתור לא שומר את הבחירה האחרונה, שמתי לב שכאשר הטמפרטורה בחוץ גבוהה מזו שבחרתי (בקיץ או בימים חמים) אז הכפתור של הסרקולציה מופעל אוטומטית בהדלקת המזגן, אך ברגע שהטמפרטורה בחוץ נמוכה יותר מזו שנבחרה במזגן אז הסירקולציה מתבטלת אוטומטית וצריך להחזיר אותה, ואם אני נוסע אחרי משאית מזהמת אני שואב את הסרחון שלה לפני שאני שם לב ואז מחזיר לסרקולציה פנימית.

2. בפעם האחרונה השתמשתי המון במצב ECO והיתה לי צריכה של בדיוק 13 ק"מ לליטר, העניין הוא שמצב הנהיגה חוזר אוטומטית לNORMAL בכל התנעה.

למרות שבשני המקרים מדובר בסה"כ בלחיצת כפתור אחת פשוטה, זה קצת מרגיז שצריך להתעסק עם זה בכל התנעה, ראיתי שיש פונקציית MyKey שאמורה לשמור מצב קודם, אך בינתיים לא הצלחתי לראות שזה שומר משהו חוץ מהגדרות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

@wildlands2019 , אתה לא חייב לכבות את הרכב. תלחץ על כפתור הכיבוי של המולטימדיה (הכפתור העגול עם הווליום) ועל כפתור העברת השיר קדימה (skip forward), ביחד. תחזיק עד שהמערכת תאתחל את עצמה, 5-10 שניות. אצלי לרוב זה מסדר את הבעיה של השעון.

אצלי אין תקיעות באנדרואיד אוטו, חוץ מהבעיה המעצבנת של השעה שאז הטלפון בכלל לא מצליח להתחבר למולטימדיה. יש עניין קטן של אפליקציית דיזר שלא תמיד עוברת לנגן את השיר הבא בפלייליסט וצריך ללחוץ פליי ידנית. וגם עניין החיפוש בווייז משגע אותי, האפליקציה במסך המולטימדיה לא מציגה מקלדת ורוצה שאשתמש במקלדת של הטלפון, שלא תמיד מוצגת בטלפון. ברדק... 

MyKey נועד למצבים שבהם אתה נותן את הרכב למישהו ורוצה להגביל דברים מסויימים - ביטול בקרת אחיזה, הגבלה של וצמת השמע, לקבוע ולהציג תזכורת מהירות. לא חושב שיש שם מצבי נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תודה, לא ידעתי שיש אפשרות להפעיל את המולטימדיה מחדש, אנסה את זה.

אצלי באנדרויד אוטו, החיפוש בוייז מציג מקלדת, אך אנגלית בלבד, וחיפוש לפי קול גם לא תומך עברית.

מעבר לזה אפליקציית SPOTIFY נתקעת , השירים ממשיכים לרוץ ברמקולים אך על המסך הכל תקוע, עד שאני מנתק ומחבר שוב את הכבל שחוזר אוטומטית לסטטוס העדכני וממשיך.

וויז, לפעמים תוך כדי ניווט אני שם לב שמפסיק לעדכן למרות שנראה כאילו כן יש ניווט, אך אם אני מנתק ומחבר שוב זה לא ממשיך את הניווט שהייתי בו, לא נעים.

כאשר מחברים אייפון ניתן לראות שיחות whatsapp, עם אנדרויד לא.

כל הבאגים הנפלאים האלה קורים לי רק עם אנדרויד, יש לי טלפון שיאומי די חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש לא מעט באגים עם אנדרואיד אוטו, חלקם הגדול קשור דווקא לגוגל ולא למולטימדיה ברכב. הרשת מלאה בתלונות על הדברים האלה. מקווה שהבעיות ילכו ויפחתו עם הזמן, ככל שייצאו עידכונים לאנדרואיד אוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת אפשרות לבצע עידכון למולטימדיה דרך ה-WIFI ברכב

תכנס בטל' הסלולרי שלך לחיבורים והפוך את הטל' לנתב אלחוטי והכנס שם לנתב ,וסיסמה.

ברכב כנס להגדרות- SETTING (במסך) חפש הגדרות WIFI ,

,תראה רשימת נקודות פעילות , כנס לשם שהגדרת בטל' , הכנס סיסמה שהגדרת ,

לאחר מכן  (או לפני כן) תראה בתפריטים UPDATE למולטימדיה, ותתן אישור.

העדכון מתבצע לאט ,צריך להמתין בסבלנות ,אפילו כשחושבים שהכל תקוע -אז לא.

לאחר ההורדה מבצע INSTALL וגם אז לאט-- אבל הכל מתבצע.

לא שראיתי שינוי כל שהוא ,אבל יתכן שמתקן באגים.

לי למשל ,אין בעיות עם השעון או עם ANDROID AUTO , ולא היו לפני העידכון.

יתכן שההסבר לא ממש מדוייק , STEP BY STEP ,אני לא מול הרכב , אבל עשיתי זאת ללא בעייה,

אז גם אתם תצליחו, מי שיעשה זאת , יקבל עידכון במידה שהמע' שלו לא מעודכנת. 

בהצלחה

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי לא היתה בעייה במולטימדיה- וויז \ שיבושי שעון , ובעיות VOLUMEכך שלא יכול לאמר שהגירסה שהורדתי תיקנה בעיות

אולי אצלך תתקן.

(תופעה מענינת- לאחר שביצעתי UPDATE , האופציה לעידכון נעלמה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה בעיות volume?

לא זכור לי שיש בעיה כזו,

בכל מקרה, בדקתי, ואין עדכון, לפחות לא אוטומטי, אצטרך לבדוק מול השירות של פורד.

מה שכן מוזר אצלי מופיע

(F1.3.3.1_PRODUCT_GB)

חשבתי שהGB הזה הוא קוד הקיצור של אנגליה, משתדבר שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...