Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש מחלות ידועות לספורטאז' דור קודם?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים מה המצב?

הרבה זמן לא כתבתי פה!

אני מחפש לעצמי קיה ספורטאז' בשנים 2013-2015 מדגם EX או פרימיום. כבר ראיתי 2 רכבים אבל עד הערב לא חשבתי להריץ חיפוש כאן בפורום. לא מצאתי את מה שאני מחפש אז אני פותח שרשור חדש, האם יש מחלות ידועות לספורטאז' בדור הקודם שחשוב לשים אליהן לב? 

כל דבר למעשה, החל מגיר ועד מערכות חשמל. אני מתכוון לרכוש לי אחת במהלך השבוע הקרוב.

תודה רבה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות גובהה מאוד יש לדגם הזה, ללא מחלות ידועות, לא במנועים 1.6 ולא 2.0.
1.6 מרגיש קטן לרכב הזה.
צריכת דלק בשני המנועים יחסית גבוהה, במיוחד בעיר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד תודה,

אני מדבר רק על הדגם 2000. בפרימיום יש הנעה כפולה, מרגיש לי כמו משהו שיכול להתחיל לעשות בעיות אחרי 6-7 שנים. נתקלתם מישהו בבעיות בהנעה הכפולה אולי?

בדגם הEX אין הנעה כפולה, אותה אני מעדיף האמת, אבל אני בודק כרגע גם וגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כוונה לנסות את הרכב הזה בשטח?

לא מומלץ לבחון את היכולת שלו - מרווח גחון לא להיט.

צריכת דלק גובהה עוד יותר, החלפת צמיגים ברביעייות.

אני לא מכיר את הדגם הזה של קיה, אבל מערכת הנעה כפולה דורשת תחזוקה ברוב הרכבים.

הייתי מתמקד ב EX בלבד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 1600 המחלות הידועות נעות סביב:
1. מחזיר שמן בין הגיר למנוע 

2. ממיר קטליטי

3. מחבר חשמלי לפנס ראשי

זה ע"ס דיונים שהיו כאן בעבר בנושא זה.
ספציפית פגשתי את סעיף 1 ברכב של חבר. החבר קנה את האוטו לפני כמעט שנה וחצי - ולפני שקנה סיפרתי לו על הנ"ל והצעתי שישים לב.
מצא רכב שמור ולקח לבדיקה, קצת חיפף בתוצאות (או שהבוחן שדיבר איתו חיפף - כי נכתב בדו"ח בדיקה שיש הזעה) ושבוע-שבועיים אחרי הוא מצא את עצמו עם שיטפון של שמן בתחתית הרכב (רכב מודל 2015 עם 40K ק"מ). קיבל הצעת מחיר של 2000 שח לתיקון ואחרי דין ודברים מול היבואן -  עשו לו הנחה.

בנוגע למנוע 2000, למעט צריכת דלק - לא היו בפורום הרבה דיונים על נושא האמינות.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, vladclar כתב:

יש לך כוונה לנסות את הרכב הזה בשטח?

לא.

אוהבים לטייל עם הילדים, אבל הכי רחוק מבחינת שטח שהאוטו יגיע זה שבילי יער בן שמן. אז אין שום צורך בהנעה כפולה.

אתמקד בEX. תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...