Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בריחת אוויר | polo 2013

lidorkalfa
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום,

לאחרונה לאחר טיפול 10k (הרכב נושק ל130k) התחלתי לשמוע רעשים מוזרים מהחלק הקדמי צד ימין של הרכב,

בהנעה יש רעש של בריחת אוויר (ממש כמו טססס של נחש, אבל ללא הפסקה) - ובלחיצה על הגז הרעש מתחזק -

כל עוד הרכב בתנועה / אני לוחץ מעט על הגז, הרעש לא מפסיק ואפילו מתגבר.

בנוסף, הצריכת דלק עלתה בצורה יחסית - אם הייתי מגיע ל250קמ לפני שהיה יורד לי פס,

היום זה קורה כבר באזור ה180קמ.

במוסך בהתחלה נאמר לי שהכל בסדר ואין שום בעיה, לא הבינו איזה רעש אני שומע ומה אני רוצה מהחיים שלהם,

ואחרי התעקשות מצידי העלו השערה שאולי מדובר ב״מדחס מזגן״ - הגיוני שהמדחס מזגן עושה רעשים כאלה?

מה זה יכול להיות? אני לא רוצה להגיע למצב שאני מוציא 1000 שקל על מדחס מזגן משומש ומגלה שהבעיה לא תוקנה :(

VW Polo 2013 1.2t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Roycohen1979 כתב:

איזה מנוע הפולו ?

האם ישנה ירידה בכוח המנוע וביכולת הסחיבה ?

מנוע 1200 טורבו,

לא מרגיש ירידה בכוח אבל כן קושי לפעמים בהאצה כשאני נותן קיק (מתאפס על עצמו אחרי 2 שניות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק צנרת אויר, במיוחד מהטורבו לאינטרקולר, תבדוק שהקופסא של הפילטר אויר לא פתוחה במקרה (למרות שאז תקבל גם שינוי בצליל המנוע), יכול להיות שיש לך בריחה של אויר ממערכת היניקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה קשור, אבל גם לי היתה תקלה דומה. בלחיצה ושחרור על הגז היתה נשמעת מעין נשיפה של שחרור אויר. אני מבין שיש לך ברכב טורבו, אז יתכן וכן קשור. אצלי הבעיה היתה בשסתום הווייסטגייט. החלפתי והבעיה נפתרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות :)

כנראה אלך למוסך רון לבדוק את העניין, שמעתי ביקורות ממש טובות עליו..

אגב, הרכב שלי עדיין באחריות - כדאי לנסוע למוסך מורשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Roycohen1979 כתב:

עדיין באחריות עם 130k ו7 שנים ?

במסגרת תביעה כלשהי של צ׳מפיון מוטורס, קיבלתי מהם מכתב בדואר - למרות שאני לא יודע כמה כדאי ללכת לטפל אצלהם ברכב במצב הזה,

שלא יעשו לי דווקא וישבשו לי שם הכל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לבדוק משהו נוסף שהיה לי בזמנו בגולף.
אחד מצינורות הוואקום היו סדוקים, מה שהאמת בא לידי ביטוי ברעש של בריחת אוויר, וכמובן שהרעש מתחזק עם האצת המנוע.
אצלי ברכב זה גם היה בא לידי ביטוי בכך שכשהמנוע לא עבד דוושת הברקס היתה מאבדת תגבור מהר מאוד ואפילו היתה תחושה שהיא דוחפת אותך (הרכב היה ידני והיו מרגישים את זה אם בטעות הרכב היה נכבה בזינוק בעליה).

דרך פשוטה לבדוק אם זה העניין זה לנסות למצוא את צינורות הוואקום ולשים עליהם מעט מים, אם יש דליפה תראה את זה על המים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן, למקרה שמישהו שוב יתקל בעניין הזה - 

המדחס מזגן היה בשלבי גסיסה, בחלק מהזמן היו רעשים כאילו מישהו מועך בקבוק פלסטיק עם הידיים,

והרעש לוואי שהגיע אח"כ היה של בריחת אוויר מצד שמאל של המכסה מנוע..

בגרמניות האלה המדחס מזגן עובד תמיד, גם כשהמזגן  לא עובד (AC OFF) - בשונה מרכבים אחרים..

1100 שקל על מדחס מזגן משומש (2019 עשה פחות מ-10K ק"מ) לעומת 2500 על מדחס חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...