Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב יפני 1600 אוטומאט חסכוני בדלק! קיים?

עמית100
שימו לב! השרשור הזה בן 1463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אכן הקרוסאובר לא חסכונית מאוד בעיר אבל אני לא מכיר הרבה רכבי בנזין שבעיר עולים בהרבה מעל 1 ל 12, כן אפילו כאלו עם מנוע טורבו קטן אלא אם אתה מאיץ כמו סבתא ומעביר הילוכים באופן מיידי ומעצבן את כל השיירה שמאחוריך.

בקיצור בנהיגה עירונית נמרצת יחסית עם רמזורים, פקקים וכו׳ אני לא מכיר רכב בנזין מאוד חסכוני, אלא אם כן אתה נוסע לך בסבבה בעיירת פיתוח יחסית רגועה ולא פקוקה או מרומזרת כמעט כל רכב אפילו שנחשב לחסכוני ינפק מספרים כאלה של 1 ל 12.

בסכ״ה הקרוסאובר רכב חסכוני בצורה יפה אם היה נכנס בתקציב שלו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון עם הרכבים שהיו לי בעשור האחרון (קרוסאובר, סויפט, SX4, מאזדה 2 מדור שני, ליאנה) - הקרוסאובר הוא החסכוני ביותר. 

אני לא מתיחס לרכבים ששכרתי בחו"ל כיוון שהם נסעו בתנאים שונים לחלוטין, כמעט רק בינעירוני. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך לראות אולי יונדאי i-25/i35 יש לי את שניהם שניהם אמינים מאוד!!! ממליץ בחום 

ה-35 נמכר אך ורק בגרסאות 1600

ה-25 נמכר ב-1400 ו-1600 אך בשניהם הספק מצוין 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לחשוב על הונדה סיוויק 1800, יש האצבק וסדאן ושתיהן חולקות מנוע וגיר (למרות ששמעתי על כמה סדאן עם גיר רציף שמסתובבות פה ושם).

ההאצבק קשיחה יותר מבחינת מתלים ומעט צפופה יותר במושב האחורי.

היתה לי כזאת זמנית במשך 3 חודשים והיא אכלה פחות דלק מהיונדאי i30cw שהגיע אחריה.

בתקציב שלך תוכל למצוא לדעתי את הדגם שאחרי 2012 עם מתיחת הפנים שיש לה שליטה על הילוכים מאחורי ההגה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Roycohen1979 כתב:

למרות ששמעתי על כמה סדאן עם גיר רציף שמסתובבות פה ושם

אמת, יש מעט סיוויק סדאן עם גיר רציף, דגם אמריקאי שהגיע ביבוא מקביל על ידי אלבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעת מצוקה ,כשמבינים שאין פתרון קסם למנוע אטמוספרי 1600 ,יש את הפלאג שנכנס לשקע מצית וחוסך לך איזה 10-20% בצריכת הדלק.
יש לזה כת של מאמינים.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Buki כתב:

אמת, יש מעט סיוויק סדאן עם גיר רציף, דגם אמריקאי שהגיע ביבוא מקביל על ידי אלבר. 

באילו שנתונים זה היה בוקי ? 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, yossy כתב:

הקרוסאובר גם לא ככ חסכונית בעיר בסביבות 11/12 קמ לליטר,

מחוץ לעיר 17-19 בערך.

זה ממש לא נכון.

כמות ההטעיות בשירשור הזה היא פשוטה דמיונית...

מנוע 1.6 אטמוספרי עם גיר אוטומטי - בעיר - שעושה 11-12 זה פ33ה.
להגיד שזה לא חסכוני זה דיי לא להבין את המציאות. 

איציק

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...