Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית קליטה ברדיו

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הזמנתי מארהב מערכת jvc.

טרם ההזמנה וידאתי כי התדרים הינם גלובלים ולא רק לאמריקה ואכן התדרים גלובלים.

אך יש בעיות קליטה והתחנות המוכרות בכלל לא נקלטות...אולי 2 תחנות (לא מוכרות) וגם זה בקליטה לא חלקה.

טרם מערכת זו היתה לי מערכת אחרת (סינית של Joying) והקליטה היתה תקינה.

מה עלי לעשות?

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי shabydog
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לסוג הרכב - יתכן ומגבר אנטנה יפתור לך את הבעיה - תריץ חיפוש על הערך "מגבר אנטנה" דובר על כך רבות כאן. 

בעיני הפתרון הכי הולם היום הוא מעבר לרדיו אפליקטיבי - אין יותר בעיות קליטה, תכנים אין סופיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, lanosforce כתב:

בהתאם לסוג הרכב - יתכן ומגבר אנטנה יפתור לך את הבעיה - תריץ חיפוש על הערך "מגבר אנטנה" דובר על כך רבות כאן. 

בעיני הפתרון הכי הולם היום הוא מעבר לרדיו אפליקטיבי - אין יותר בעיות קליטה, תכנים אין סופיים.

ממש מסכים לגבי רדיו אפליקטיבי...

פשוט לא מצליח להבין איך המערכת הזו עובדת בפן של המולטימדיה.

אשמח מאד אם תוכל לבדוק זאת...

איך מביאים לכך שאוכל להשתמש באפליקציות מהסלולר? כי למערכת יש מערכת שיקוף של jvc.

ניסיתי לחבר עם usb את הפלאפון למערכת וזה לא העלה את האפליקציות...

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתמצא בHU סטנדרטיים כבר שנים - אנדרואידים מילא אבל הסטנדרטיים הם כבר בערך עשור או אולי עשור וחצי 

NOT MY CUP OF TEA

מה לגביי הזרמת BT ישירות מהנייד? אף פעם לא אהבתי את כל שיטות השיקוף - הן לא ממש מחזיקות מים ותלויות במערכות ההפעלה שתואמות לתקופה בה הHU הזה שווק. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, lanosforce כתב:

אני לא מתמצא בHU סטנדרטיים כבר שנים - אנדרואידים מילא אבל הסטנדרטיים הם כבר בערך עשור או אולי עשור וחצי 

NOT MY CUP OF TEA

מה לגביי הזרמת BT ישירות מהנייד? אף פעם לא אהבתי את כל שיטות השיקוף - הן לא ממש מחזיקות מים ותלויות במערכות ההפעלה שתואמות לתקופה בה הHU הזה שווק. 

איך עושים את הזרמת הנייד באמצעות ה-bt?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שמהנייד שלך אתה יכול למצוא דרך הגדרות הBT את הHU שלך ולצמד את המכשיר אליו.

בHU שלך צריכה להיות אפליקציה להזרמת מוזיקה דרך הנייד - זה מזרים תכלס BT מהנייד - לא משנה איזו אפליקציה ולכן גם הניווט יעבוד לך ככה דרך הנייד, גם מוזיקה וגם רדיו אפליקטיבי... כל אפליקציה שמוציאה סאונד כמעט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוצא תוצאות מעורבות לגבי סוג חיבור האנטנה המקורי אצלך (וכן האם אנטנה מוגברת או לא). האם יש לך אפשרות לבדוק זאת (כלומר האם ידוע סוג החיבור במערכת המקורית)?

לגבי תחנות הרדיו, אולי בסיסי אבל אכן וודא כי ההגדרה של תדרי רדיו אירופאים אכן פעילה.

אם אכן פעיל, קפיצות התדרים הן של 0.05 מה"צ, ולכן בדוק כי התחנות שקבעת הן למשל 100.00 ולא 100.05.

המערכת הזו תומכת באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי וכמובן הזרמת אודיו ב-BT.

השקע מאמץ לקרוא את חוברת ההוראות, שאני בטוח גם הגיעה עם המערכת.

אגב, אין צורך לצטט הודעה אחת מעליך.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תום

אני עונה רק עכשיו כי לא יקבל מייל כל תגובות חדשות...

* אנטנה: אין לי שמץ.

* הגדרת תדרי רדיו: אכן שיניתי לאירופה ויש קליטה...אם כי לא חלקה.

היום חבר שלי, שעובד בתחום, אמר לי שעשויות להיות בעיות קליטה ערב כל הנושא של התדרים הצבאיים.

הזרמת אודיו ב-BT: חבר שלי אמר לי איך...אכן מנגן מוסיקה מהספוטי או טיוב מהפלאפון.

* אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי (במקרה שלי אנדרואיד): אבדוק בחוברת ההוראות איך מפעילים 

אגב, ידוע לכם איך אפשר להביא לכך שיהיה ניתן לשלוט על ווליום וכו' מגלגל ההגה?

נאמר לי על מודול כלשהו...ידוע לכם?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קודם הקליטה היתה תקינה (באותו אזור) ועכשיו לא, לא נראה לי שזה קשור לצבא.

כן, אמור להיות במכשיר שלך חוט צהוב/כחול שמתחבר למודול חיצוני דוגמת אלו שמופיעים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודול הזה יתחבר בצד אחד לאותו חוט שציינתי ומהצד השני לחיווט שיוצא מבית ההגה (שעשוי להיות עם טרמינל קרוב למערכת המקורית).

איפה שיהיה מקום לדחוף אותו בין לבין (ולבודד אותו שלא יקרקש), שם הוא יכנס. ;)

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומות של אודיו לרכב בוודאות אמורים לדעת לעשות זאת?

רק מוודא - המודול מאפשר שליטה מההגה על מערכות אפטר מרקט?

תודה

מוסיף: יש לך מושג מה ההבדל בין שני המודולים?

איך המודול הזה נקרא באנגלית? (שאחפש גם באיביי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 5.6.2020 בשעה 20:09, shabydog כתב:

מקומות של אודיו לרכב בוודאות אמורים לדעת לעשות זאת?

רק מוודא - המודול מאפשר שליטה מההגה על מערכות אפטר מרקט?

תודה

מוסיף: יש לך מושג מה ההבדל בין שני המודולים?

איך המודול הזה נקרא באנגלית? (שאחפש גם באיביי)

אודה לעזרתכם...

מעוניין לנסות להשיג את המודול באיבייתף

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...