Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי נאנו / פוליש טוב והגנה טובה

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים קניתי רכב שנת 2016 סיאט לאון צבע אפור עכבר . 

יש פה ושם קצת סווירלס וכאלה דברים שיגרתיים והצבע בכללי שמור מאוד

רציתי המלצה על שמפו- עד כה הייתי משתמש ברילואד של קארפרו אך בעבר השתמשתי בכימיכל גייז ואהבתי יותר את התוצאות אבל באמת שעבר שנים כבר ואין לי מושג להשוות . 

עזרתכם + המלצה על ספריי טוב לניקוי הגאנטים + 

אני רוצה לקנות פלסטלינה טובה האם אפשר לדעת בקצרה מה ההבדל בין עדינה גסה ובינונית ? לא הצלחתי להבין כלכך , עוד שאלה שקשורה לפלסטלינה 

אני רואה של מגווירס או כימיכל גייס למשל ב200 שקלים ו באיביי /אליאקספרס ב40 שקלים האם עד כדי כך יש פער בנוגע לפלסטלינה? יש הבדל מהותי מבחינת איכות הניקוי ?

בעבר היה ווקס ואוטם צבע היו עושים את העבודה אך ראיתי שהיום כבר נכנס ציפויי נאנו שזה ברמה הרבה יותר גבוהה , קיצר עזרתכם לאפס את הצבע כמו שצריך + הגנה טובה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה עדינה מיועדת לסוורילים עדינים ולידיים פחות מקצועיות. הבינונית עושה את אותה עבודה

אך בידיים לא עדינות יכולים להיווצר מערבולות. תעבור לכפפת פלסטלינה ( תעשה חיפוש) שעושה עבודה מעולה

ברבע זמן. לאחרונה עשיתי טיפול דיטיילינג ומעבר עם כפפה חסך לי זמן רב. בהתחלה יש תחושה שהיא פחות אפקטיבית מפלסטלינה רגילה - אך שמתרגלים ולומדים את הטכניקה, לא תרצה להחליף אותה. 

יש בדביק דיון שלם על ציפויים. בכללית לווקס אין שום מקום מבחינת עמידה ( מלבד היברידי) 

והוא מיועד למי שרוצה רכב שנראה מתצוגה מבחינת פיניש/מראה/ברק עמוק (ומקום מקורה)  על חשבון 

מעבר כל שבועיים לפחות. (קרנובה יורדת לאחר כמה שטיפות)

לא רוצה להוציא הרבה כסף על ציפויים, שחלקם לא ניתנים ליישום בסביבה ללא אבק, לך על אוטמי צבע איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...