Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלו עבירות תנועה מצלמות עירייה רשאיות לאכוף? יש עוד שאלה בהודעה

שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי שתי שאלות.
שאלה ראשונה- אלו עבירות תנועה מצלמות עירייה רשאיות לאכוף? יש עיריות שכל העיר מרושתת מצלמות.

שאלה שנייה- האם מותר לעצור (לא להחנות!!!) בכניסה לחניון בניין כדי להעלות או להוריד נוסע בלבד ולאחר מכן להמשיך ישר בנסיעה?

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם חברים

לפני כשעה, אביG כתב:

תשובה ראשונה - למיטב ידיעתי רק עבירות חניה

תשובה שניה - אסור. לא תמיד נאכף.

ממש מעצבן, דודה שלי מבוגרת מאוד וקשה לה ללכת והיא גרה במקום בלי חניה. יש שם רק כניסות לחניוני בניינים אז אני אוסף אותה מהכניסה לחניון.

היא עולה מהר ואני ממשיך הלאה.

עריכה אחרונה על ידי אחיקר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, אביG כתב:

או שתקבל דוח או שלא, תלוי אם רכב פיקוח מסתובב שם או שכן רגיש מזמין את הפיקוח או שיטור עירוני

זהו אני בדיוק קראתי עכשיו.
''עצירה בכניסה לשטח המיועד לכלי רכב (שלא לצורך העלאת נוסעים והורדתם) עצרת את הרכב הנ"ל, בכניסה לשטח המיועד לכלי רכב, שלא לצורך העלאת נוסעים או להורדתם, בניגוד לתקנה 72)א)(4 (לתקנות התעבורה.''

מה חושב? האם זה נחשב גם ככניסה לחניון בניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכניסה לחניון היא אכן ״כניסה לשטח המיועד לכלי רכב״, אבל אם עצרת שם לאסוף או להוריד את דודתך, הרי שזה מותר (וכתוב במפורש בסעיף).
השאלה אם נאלצת להמתין שם מספר דקות לדודתך ולא עצרת רק למספר שניות עד שהיא תכנס/תצא מהרכב. אם היא כבר המתינה לך, הרי שלא עברת על החוק. פנה לעיריה ובקש ביטול, צרף הצהרה של דודתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Be roo כתב:

שכניסה לחניון היא אכן ״כניסה לשטח המיועד לכלי רכב״, אבל אם עצרת שם לאסוף או להוריד את דודתך, הרי שזה מותר (וכתוב במפורש בסעיף).
השאלה אם נאלצת להמתין שם מספר דקות לדודתך ולא עצרת רק למספר שניות עד שהיא תכנס/תצא מהרכב. אם היא כבר המתינה לך, הרי שלא עברת על החוק. פנה לעיריה ובקש ביטול, צרף הצהרה של דודתך.

היא תמיד מחכה לי, אני שולח לה שיתוף נסיעה בוויז שתדע מתי לרדת.

תודה רבה לך אח יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Be roo היא אחות, לא אח

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה הרלוונטית הנה 72(א) - לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

(4)במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

אז כפי ש'בי-רו' ציינה, מותר לעצור ב'כניסה לחצרים' לשם העלאת/הורדת נוסעים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, kompy כתב:

התקנה הרלוונטית הנה 72(א) - לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

(4)במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

אז כפי ש'בי-רו' ציינה, מותר לעצור ב'כניסה לחצרים' לשם העלאת/הורדת נוסעים.

תודה רבה חברים הרגעתם אותי מאוד, שכן אני מסיע את דודתי לבדיקות המון פעמים ורק לאחרונה ראיתי מצלמות עירייה ממול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...