Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו רשת סלולרית היא הטובה ביותר?

gabif
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נקודתי לגמרי. תלוי איפה אתה נמצא רוב הזמן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אני נוסע ברכב בכל הארץ ורוצה שספוטיפיי לא יתנתק כל רגע ?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון.

היחידים עם אינטרנט שאפשר לקרוא לו שמיש היום.

עדיף דרך אחד ממותגי המשנה (Pmobile / Ginimobile) ולא דרך רמי לוי. - ככה תוכל להנות מכל הפיצ'רים (Volte / Wifi calling) אם המכשיר שלך תומך בהם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי כמה שניפ 012 מובייל (פרטנר) לאחרונה מורגש שהרשת פשוט נסתמה.

בפלאפון בהחלט מהירות האינטרנט טובה יותר , הבעיה , לפחות באזור חיפה - שלפלאפון אין קליטה טובה בחניונים תת קרקעיים , למשל באזור מת״ם לפרטנר כן יש קליטה שם כי יש להם הסכמי התקשורת עם חברות ההייטק בבניינים (אלביט , אינטל וכו...)

אני מניח שסלקום לא הכי מומלצים...

לפני 2 דקות, XVSTI כתב:

פלאפון.

היחידים עם אינטרנט שאפשר לקרוא לו שמיש היום.

עדיף דרך אחד ממותגי המשנה (Pmobile / Ginimobile) ולא דרך רמי לוי. - ככה תוכל להנות מכל הפיצ'רים (Volte / Wifi calling) אם המכשיר שלך תומך בהם.

כבר שבוע וחצי ה volte ברשת פלאפון על הפנים (לפחות אצלי ועוד אצל 2 אנשים במיקומים שונים בארץ) - כל שיחה שמתקיימת כאשר ה volte מופעל (עם wificalling או בלי) - לאחר 12-15 שניות איכות קול גרועה ביותר (לא עם הנמען בצד השני גם ברשת פלאפון עם volte פעיל) - פניתי לפניות הציבור בפלאפון והם טוענים שזה בגלל עומסים שיש בגלל הקורונה (מבדיקה שלי זה קורה גם 2 בלילה - ככה שנראה לי שהם פשוט סירסו את הרשת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלקום עדיפים על פרטנר כשזה מגיע לגלישה, אבל הכי גרועים כשזה מגיע לאיכות שיחות קוליות (עושים שימוש בדחיסה די אגרסיבית) וטכנולוגית הם מפגרים אחרי פרטנר ופלאפון (אין VoLTE/VoWiFi).

פלאפון לבינתיים מספקים מענה טוב גם עבור שיחות וגלישה כל עוד הכיסוי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, ALÞћÃ כתב:

סלקום עדיפים על פרטנר כשזה מגיע לגלישה, אבל הכי גרועים כשזה מגיע לאיכות שיחות קוליות (עושים שימוש בדחיסה די אגרסיבית) וטכנולוגית הם מפגרים אחרי פרטנר ופלאפון (אין VoLTE/VoWiFi).

פלאפון לבינתיים מספקים מענה טוב גם עבור שיחות וגלישה כל עוד הכיסוי טוב.

סלקום כנראה הפעילו כבר volte ו wificalling לפני חצי שנה - פשוט צריך לבקש מהתמיכה הטכנית שיפעילו את השירות .

אכן האיכות קול והדחיסה שלהם מורגשת שנים רבות , וגם היתה להם בעיה של תדרים לא נקיים וגם זה היה מורגש 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אמליץ על פלאפון (דרך חברות הבת), אבל רק אם יש לך קליטה טובה באזור, אחרת זה לא רלוונטי. VoLTE עובד טוב רק כשיש קליטה טובה לגבי VoWiFi כאשר האופציה פעילה הקלטת שיחות לא עובדת במכשירים שמקליטים על הרשת הסלולרית (מי שחשוב לו). 

יש אפליקציה לאנדרואיד שאפשר לבדוק איתה את התא הקרוב אליך, אבל קח את המידע בה בערבון מוגבל, אם התא הזה עמוס ע"י משתמשים קרובים יותר, אתה עלול להיות מנותב לתא רחוק יותר. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.staircase3.opensignal

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Aדי כתב:

אני גם אמליץ על פלאפון (דרך חברות הבת), אבל רק אם יש לך קליטה טובה באזור, אחרת זה לא רלוונטי. VoLTE עובד טוב רק כשיש קליטה טובה לגבי VoWiFi כאשר האופציה פעילה הקלטת שיחות לא עובדת במכשירים שמקליטים על הרשת הסלולרית (מי שחשוב לו). 

יש אפליקציה לאנדרואיד שאפשר לבדוק איתה את התא הקרוב אליך, אבל קח את המידע בה בערבון מוגבל, אם התא הזה עמוס ע"י משתמשים קרובים יותר, אתה עלול להיות מנותב לתא רחוק יותר. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.staircase3.opensignal

מכיר את האפליקציה , אמנם דרך אייפון , לעיתים נתוני האנטנות הפעילות שבה , לא תואמים את מיפוי האנטנות הרשמי של המשרד לאיכות הסביבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לפני שלוש שנים מפרטנר (012) לפלאפון.

אולי האינטרנט יותר מהיר, אבל באיזור שלי (קו כפר סבא - חדרה) יש חורים בקליטה מפה עד הודעה חדשה (כמו חלקים בכפר סבא, באיזור רופין, או כבישים 6 ו-9). התקשורת מתחילה לקרטע עוד כשחונים ברחוב שאני גר בו.

אצלי בבית התקשורת עם העולם החיצון רק דרך wifi ביתי, והקליטה נעלמת לעיתים קרובות גם בחוץ.

לא יכול לעזוב אותם (טלפון חברה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, gabif כתב:

מכיר את האפליקציה , אמנם דרך אייפון , לעיתים נתוני האנטנות הפעילות שבה , לא תואמים את מיפוי האנטנות הרשמי של המשרד לאיכות הסביבה 

באזור שלי היא מדויקת כי עברתי על התאים מול נציג של פלאפון, את האתר הממשלתי אני לא מחבב, לא מדויק ומסורבל לדעתי. 

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, vadim6385 כתב:

אני עברתי לפני שלוש שנים מפרטנר (012) לפלאפון.

אולי האינטרנט יותר מהיר, אבל באיזור שלי (קו כפר סבא - חדרה) יש חורים בקליטה מפה עד הודעה חדשה (כמו חלקים בכפר סבא, באיזור רופין, או כבישים 6 ו-9). התקשורת מתחילה לקרטע עוד כשחונים ברחוב שאני גר בו.

אצלי בבית התקשורת עם העולם החיצון רק דרך wifi ביתי, והקליטה נעלמת לעיתים קרובות גם בחוץ.

לא יכול לעזוב אותם (טלפון חברה).

למרות שפלאפון היא הרשת הוותיקה ביותר וגם משמשת את עובדי המדינה , השאלה מה קורה בקליטה עם חברות אחרות...אין איזה גוף שעושה בדיקות ומשווה נתונים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז המעבר לחבילות במחיר קבוע לחברות אין אינטרס לשפר את הכיסוי הסלולרי שלהן. זה לא מביא להן כסף. לכן, שיפורי כיסוי מתרחשים רק כשהחברות זוכות במכרזים של גופים גדולים וכחלק מהמכרז הן צריכות לתת כיסוי למקומות ספציפיים - צה״ל, רכבת ישראל וכ״ו. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...