Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו רשת סלולרית היא הטובה ביותר?

gabif
שימו לב! השרשור הזה בן 1438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, garicho כתב:

מאז המעבר לחבילות במחיר קבוע לחברות אין אינטרס לשפר את הכיסוי הסלולרי שלהן. זה לא מביא להן כסף. לכן, שיפורי כיסוי מתרחשים רק כשהחברות זוכות במכרזים של גופים גדולים וכחלק מהמכרז הן צריכות לתת כיסוי למקומות ספציפיים - צה״ל, רכבת ישראל וכ״ו. 

בדיוק - בגלל זה צריך למצוא את הרע במיעוטו..כי אין ממש טוב

לפני 2 שעות, ALÞћÃ כתב:

סלקום עדיפים על פרטנר כשזה מגיע לגלישה, אבל הכי גרועים כשזה מגיע לאיכות שיחות קוליות (עושים שימוש בדחיסה די אגרסיבית) וטכנולוגית הם מפגרים אחרי פרטנר ופלאפון (אין VoLTE/VoWiFi).

פלאפון לבינתיים מספקים מענה טוב גם עבור שיחות וגלישה כל עוד הכיסוי טוב.

אגב האם איכות הקול והגלישה תואמים גם ל גולן טלקום וגם ל we4g ?או שיש מצב ששם המצב טוב יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בשירות של רמי לוו וחייב לציין שלא פעם במהלך היום הקליטה גרועה מאוד (במקומות שונים).
אני מרגיש את זה במיוחד בבניינים חדשים, בהם הקליטה שואפת לאפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, garicho כתב:

מאז המעבר לחבילות במחיר קבוע לחברות אין אינטרס לשפר את הכיסוי הסלולרי שלהן. זה לא מביא להן כסף. לכן, שיפורי כיסוי מתרחשים רק כשהחברות זוכות במכרזים של גופים גדולים וכחלק מהמכרז הן צריכות לתת כיסוי למקומות ספציפיים - צה״ל, רכבת ישראל וכ״ו. 

הייתה תקופה שלפלאפון היה חוזה עם צה"ל, ואז באמת, בכל מיני חורים נידחים הם היו היחידים שקלטו אותם

אבל זה היה עוד בתקופת רשת CDMA.

הסיפור עם החורים בקליטה התחיל לדעתי כשהם עברו לרשת GSM דור 3 (לא זוכר את השם המדעי), בלי אפשרות fallback לדור 2, שהייתה למתחרים שלהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

הייתה תקופה שלפלאפון היה חוזה עם צה"ל, ואז באמת, בכל מיני חורים נידחים הם היו היחידים שקלטו אותם

אבל זה היה עוד בתקופת רשת CDMA.

הסיפור עם החורים בקליטה התחיל לדעתי כשהם עברו לרשת GSM דור 3 (לא זוכר את השם המדעי), בלי אפשרות fallback לדור 2, שהייתה למתחרים שלהם.

ולמי עבר המכרז של צהל ? כן אני זוכר שהרשת הקודמת

של פלאפון קלטה בכל חור 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה זה עכשיו.

לפני כמה שני היה הוט מובייל אני חושב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים להוט הייתה קליטה מצויינת ואז זה נהיה גרועה.היום אני ברטנר וזה מטריף לפעמים.אנסה את פלאפון

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gabif כתב:

אני חושב שלסלקום יש את הקליטה הטובה ביותר , הבעיה היא האיכות קול שלהם - והשאלה היא האם זה אותו הדבר ב we4g

מניסיון שלי, גם חושב שסלקום עם הכיסוי הכי טוב בארץ, אין הבדל בינה לבין גולן טלקום שרוכבת עליה(ובקרוב כנראה תהיה בבעלותה). אך מהירות הגלישה לא משהו ואיכות הקול גם היא זקוקה לשיפור משמעותי. 

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Aדי כתב:

מניסיון שלי, גם חושב שסלקום עם הכיסוי הכי טוב בארץ, אין הבדל בינה לבין גולן טלקום שרוכבת עליה(ובקרוב כנראה תהיה בבעלותה). אך מהירות הגלישה לא משהו ואיכות הקול גם היא זקוקה לשיפור משמעותי. 

בגלל זה עזבתי את גולן , השאלה האם we4g מבחינת איכות הקול שונים מסלקום , או שבעצם סלקום קובעת את איכות הקול /דחיסה גם לאלה שרוכבים עליה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, gabif כתב:

בגלל זה עזבתי את גולן , השאלה האם we4g מבחינת איכות הקול שונים מסלקום , או שבעצם סלקום קובעת את איכות הקול /דחיסה גם לאלה שרוכבים עליה 

בארץ יש רק 3 רשתות רדיו. רשת פלאפון, רשת סלקום ורשת PHI (המיזם המשותף בין פרטנר להוט מוביל). רמי לוי, WE4G, גולן,טלזר, ושאר ירקות הן "אורחים" ברשת הרדיו, לכן אין משמעות להכרזות או לציפיות מהאורחים לביצועים טובים יותר מהרשת המארחת. 

אין רשת אחת שהיא אבסולוטית טובה מאחרות בנושא הכיסוי, לכולן חורים במקומות שונים. מבחינת מהירות , פלאפון זוכה במקומות שונים, אבל אפשר ולא בטוח שזה בכלל נכון שהעומסים על רשת הרדיו שלה שמארחת רק את רמי לוי (אם אני לא טועה) נמוכים בהשוואה לכמות האורחים על רשת סלקום. אחרי פלאפון, PHI מציעה ביצועים טובים למדי. אין שחור ולבן.

איכות הקול ומהירות הגלישה תלויים בעיקר בגורם אחד וזה הרדיו, ליבת הרשת אמצ כולם נבדלת אך במעט ביכולותיה (אבל כן בתכונותיה) 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, netanel1014 כתב:

אני עובד באזור אשדוד והקליטה הכי טובה שהייתה לי היא של 012. 

זה מותג של פרטנר לא רשת. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי לסוע המון בכל רחבי הארץ בעבודתי הקודמת לפני כ4 שנים.
עברתי בין פלאפון, סלקום ופרטנר עד שנעצרתי על פרטנר.
כמות המקומות בהם לא הייתה לי קליטה בפלאפון ו/או סלקום, וכן הייתה לי קליטה בפרטנר הייתה פשוט הזוייה.
אם צריך לבחור את הכי גרוע בינהם הייתי בוחר בסלקום, כמות הפעמים שאיבדתי קליטה בסלקום פשוט הזוייה, זה היה קורה לפעמים גם במרכז הארץ.
כמובן שמדובר באותו מכשיר סלולרי שהיה איתי במשך שנים.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Alkash כתב:

נהגתי לסוע המון בכל רחבי הארץ בעבודתי הקודמת לפני כ4 שנים.
עברתי בין פלאפון, סלקום ופרטנר עד שנעצרתי על פרטנר.
כמות המקומות בהם לא הייתה לי קליטה בפלאפון ו/או סלקום, וכן הייתה לי קליטה בפרטנר הייתה פשוט הזוייה.
אם צריך לבחור את הכי גרוע ביהנם הייתי בוחר בסלקום, כמות הפעמים שאיבדתי קליטה בסלקום פשוט הזוייה, זה היה קורה לפעמים גם במרכב הארץ.
כמובן שמדובר באותו מכשיר סלולרי שהיה איתי במשך שנים.

יש לי חבר שעובד בחברת טבע והם עובדים עם פרטנר כבר שנים , הוא אומר שבחודשים האחרונים פרטנר נחלשו בקליטה , פורסם גם בעיתון גלובס שיש סכסוך בתוך חברת ניהול התשתית המשותפת phi וזה גורם להורדת אנטנות ופגיעה בשירות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, gabif כתב:

יש לי חבר שעובד בחברת טבע והם עובדים עם פרטנר כבר שנים , הוא אומר שבחודשים האחרונים פרטנר נחלשו בקליטה , פורסם גם בעיתון גלובס שיש סכסוך בתוך חברת ניהול התשתית המשותפת phi וזה גורם להורדת אנטנות ופגיעה בשירות 

לא מורידים שום אנטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...