Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לפני טסט+בדיקה. איך מומלץ לגשת למוסך?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שאמא שלי שאלה ולא ממש מצאתי תשובה נכונה לתת לה.

היא אמורה להגיש את הרכב לטסט בחודש הבא, ובנוסף לכך היא גם צריכה לעשות טיפול שנתי גדול (לא עשתה מאז שנה שעברה).

האם במוסך כדאי לבוא ולהגיד שהיא מעוניינת בטיפול גדול בלי להזכיר את המילה טסט? או שאולי כדאי להגיד בדיקה לפני טסט וסה טו?

הבעיה היא שאני לא סומך על לשלוח את אמא שלי לבד למוסך כי ידחפו לה מחירים, ואני כמעט ולא נמצא בבית ככה שלא יכול לגדת איתה וזה למה אני רוצה שהיא תבוא מוכנה מראש עם התשובות.

למתעניינים, יש לה קיו ריו 2015 ואם יש לכם מוסכים מומלצים באיזור הקריות להציע לי, אני יותר מאשמח לקבל המלצות.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך נובעת מכך שאתה לא מאמין או לא מצאת מוסך שאמין עליך.

אם המוסך אמין וישר הייתי מכניס את הרכב לפני הטסט מוודא שהכל תקין ואם יש משהו כמו גומיות צירייה, צמיג לא תקין, מנורה שרופה וכד' אז הטיפול במוסך יחסוך לי את הפסילה בטסט וכניסה חוזרת לאחר תיקון.

במקרה ואין לך מוסך שאמין עליך הייתי הולך לטסט נכשל אם בכלל ומתקן את מה שצריך תיקון.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא סומך על לשלוח טת אמא לבד בחשש שתקבל המומנט אז המחיר הוא לגשת איתה גם אם כרוך בלאחר לעבטדה או יום חופש..ככה גם תיגש לטסט אתה בעצמך תחסוך חששות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלך נובעת מכך שאתה לא מאמין או לא מצאת מוסך שאמין עליך.

אם המוסך אמין וישר הייתי מכניס את הרכב לפני הטסט מוודא שהכל תקין ואם יש משהו כמו גומיות צירייה, צמיג לא תקין, מנורה שרופה וכד' אז הטיפול במוסך יחסוך לי את הפסילה בטסט וכניסה חוזרת לאחר תיקון.

במקרה ואין לך מוסך שאמין עליך הייתי הולך לטסט נכשל אם בכלל ומתקן את מה שצריך תיקון.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

אז זהו, אין מוסך שאני סומך עליו במיוחד. אמרתי אולי אגיע לכאן ואקבל המלצות לגבי משהו..

אם אתה לא סומך על לשלוח טת אמא לבד בחשש שתקבל המומנט אז המחיר הוא לגשת איתה גם אם כרוך בלאחר לעבטדה או יום חופש..ככה גם תיגש לטסט אתה בעצמך תחסוך חששות.

אז זהו, שזה לא עבודה אלא לימודים. אני בעוד שבועיים נכנס לתקופת מבחנים לחוצה מאוד ולהחמיץ יום לימודים כרגע תהיה בעיה גדולה בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעביר את האוטו טסט בשבועיים באחת מימי שישי.

אם לא יסתדר, ממליץ לא לבצע הכנה לטסט מעבר לבדיקות אורות/מגבים/צמיגים עצמאית.

ניגשים לטסט, עבר - מצויין. עושים טיפול שנתי כרגיל.

לא עבר, עושים טיפול ותיקון ליקויים של הטסט, אחרי זה טסט חוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעביר את האוטו טסט בשבועיים האלו, לא חייב להמתין למועד המדוייק.

אין בעיה לגשת חודש לפני.

אעביר, אבל עדיין צריך להעביר את הרכב טיפול בנוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1561 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...