Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאנקן דונאטס בישראל. אולי שמישהו יפתח?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי שיק שאק - לא משהו בכלל....אם כבר עדיף את אין אנד אאוט או פייב גייז.

לצערי אחד המפגשי רכב הקבועים שאני הולך אליהם זה ב5Guys - עוד רשת מעפנה. באמת שהדבר הכי טוב שם זה הבוטנים בחינם.

אין אנד אאוט גם לא מרשים אבל יש כמה דברים סבירים.

לגבי שייק שאק מול מקדונלדס - הוא יותר טוב מהמקדונלדס האמריקאי. אבל נתקלתי בהפרשים עצומים בין הסניפים. הסניפים במנהטן הם באמת אשפה מוחלטת לתיירים , בג׳רזי יש כמה סניפים עדיפים - ועדיין - עדיף להזמין את העוף שלהם ...

ההבדל העיקרי בין המקדונלדס האמריקאי לישראלי זה הQuarter pounder לעומת הבורגר הישראלי/אירופאי (מקרויאל) שהרבה יותר טעים בישראל לדעתי והפאי תפוחים שעדיף באמריקאי.

שאר המנות מאוד דומות / זהות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא יותר טוב מהמקדונלדס האמריקאי, שפחות טוב מהמקדונלדס הישראלי, אז שייק שאק (נניח סניף נורמלי יותר) מול מק' ישראלי?

לא נשמע לי בינתיים כמו אטרקציה גדולה, אולי כדאי ללכת פעם אחת בשביל הכיף, אחרי זה נשמע שזה יישב בדירוג בערך עם מקדונלדס, תחת קטגוריית "אך ורק אם אין משהו אחר שלא ייתן קלקול קיבה"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההמבורגריות אקספרס בארץ שחטו לחלוטין את שוק ההמבורגר כפאסט פוד.

צריך להיות קמיקזה להביא לארץ זכיון ככ יקר שמראש לא יעמוד בכבוד מול התחרות המקומית.

עוד יותר מוקצן זה בסגמנט בתי הקפה.

פשיטת רגל מתוסרטת מראש, רק סינוור עצמי או טימטום (או חסר מוחלט בהכרת השוק) יכול להוביל למהלך כזה.

מה שקורה זה ששני יזמים חדורי אובר מוטיבציה מוצאים פרה חולבת בדמות ספונסר (הפעם זה ויזל) משכנעים אותו עם מצגות מגניבות על המיליארדים שהרשת מגלגלת, ויזל מתיעץ עם חברים ומומחים...מי יעיז להגיד מילה רעה על סטארבאקס?

היועצים עושים כסף, היזמים עושים הון, הפרה (במקרה הזה, ויזל) בסוף מפסידה הון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בחו"ל סטארבאקס חיה על הבאז ולא על האיכות, למעשה גם מקדונלדס.

כיף לחשוב שהלקוח הישראלי יותר מתוחכם, לא בטוח שזה נכון, והוא לא פחות עדר מהאירופאים והאמריקאים.

אבל עדיין יהיה מעניין לראות איזה תמחור יתקעו, לדעתי זה מה שירים או יפיל את הזכיון, כאילו אפשר לתקוע לישראלי המבורגר גרוע, רק רצוי שזה לא יהיה במחיר של המבורגר טוב. אפשר גם לתקוע לו כוס קפה גרועה (ויעידו כל הישראלים שחוזרים לארץ עם כוסות של סטארבאקס) אבל זה צריך להיות במחיר שהוא יוכל לאכול (או לשתות)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

6 ב 6 דולר.

קונים 6, מקבלים 6 חינם.

הזמנתי גם קפה, קיבלתי עוד 2 חינם

אז 14 דונאטס + קפה ב 7.90$

אכלתי ביס 1 קטן מכל טעם כדי להשתכנע סופית שזה לא טעים בכלל.

אין בכלל מה להשוות לדונאטס שהמלצתי בהודעה למעלה שהןא ברמה של ללקק את האצבעות83780bbe5f877df32c0d8051716e1e11.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואה את זה ואוכל ערגלית תות.

אין לי חשק לחיות

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רואה את זה ומתחיל להרגיש צרבת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובחזרה לנושא השרשור. איזה כיף, הגיע משלוח.bb09bf443ef5193f1899ad3db928b40b.jpg

החזרת אוית 20 שנה אחורה, כשדודה מארהב היתה מגיעה עם הקופסה של הדונטס האלו..לא להאמין כמה המעובד הזה יותר טעים מהדונטס שמוכרים בדנקין!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד פשוט.

לוקחים קרמבו, נותנים לו ביס בראש (היום כבר לא צריך לקלף את נייר הכסף), ודוחפים לו תות שטוף ועסיסי.

מה שאהבתי בטעם, זה השילוב של התות והשוקולד. יותר מוצלח אפילו מהשילוב של התות והקצף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...