Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריקול לסובארו: 1,600 מכוניות למוסך. החלפת קפיצי שסתומים. התיקון ייקח 2-3 ימים.

student
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין יצרן חף מתקלות, של תכנון, יצור והרכבה וכל יצרן מתמודד איתם בצורה שונה קצת.

ריקול זה משהו בעל סף מאוד קשיח, תקלה בטיחותית, רגולטיבית או הפוגעת קשה בתדמית המוצר.

באחרון זה פחות קשיח וכל יצרן מודד את זה בצורה שונה וקובע עצמאית האם כדאי, כלכלית או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ידידי רון, אני לא מפגיז שום דבר שלא קשור למציאות,

גיר הAL4 אצלינו לפחות ב206, ו208, הוא רחוק שנות אור מלהיות אמין, הוא לא משבית אותך, אך הוא לא אמין.

עם כל הכבוד לדעה שלך, ואני די מכבד אותה, הניסיון שלי עם גירים רובוטים הרבה יותר מעודכן ואמתי, והוא הרבה מעבר לזה של פיג'ו, כמה דוגמאות למכוניות שהיו בבעלותנו לתקופה של כמה שנים:

108 רובוטית שעלתה לכביש בינואר 2017, עד היום הגיר מתנהג כמו חדש ומעולם לא דרש שום כיול.

קורולה רובוטית 2008, דרשה כיול גיר כבר אחרי 5000 ק"מ, מאותו יום,עבר האוטו כ100K ק"מ, והגיר לא דרש שום כיול עד שנמכר כך.

2 סקודה אוקטביה, 2011, 2014, וגולף 2016, לא דרשו מעולם כיול גיר.

ב301 עברתי כבר כמה, וזה לא עזר, בינתיים הוחלט לפרק את הגיר ולבדוק, והבנתי שגם הולכים להחליף לי מצמד במסגרת אחריות, כמובן שאעדכן לגבי הכל בשרשור שפתחתי כבר במחלקה הטכנית.

אני קורא הרבה מההודעות שלך בפורום, ולדעתי אתה צריך להחליף מוסך דחוף.

היו שנים שהרבה מהבעיות שצצו בצפרתיות הגיעו בכלל מכיוון המוסכים. אין לי מושג למה זה היה צריך להיות ככה, ולמה דווקא עם צרפתיות, אבל אני טיפלתי במוסך אחד כל הזמן ולא צצו לי בעיות במכוניות האלה גם בשנים הקשות שלהם. ודווקא שהייתי צריך להיכנס למוסכים אחרים ומומלצים בגלל שעברתי דירה וכבר לא הייתי קרוב למוסך ההוא, צצו לי כמה תקלות ב-2 רכבים (אחד בכלל לא צרפתי), שהמוסך הראשון איבחן וסידר בלי בעיה.

מתי הבנתי שהמוסכים בארץ, גם חלקם מוסכים מורשים, ברמה נמוכה מאוד?

כשבארץ אף אחד לא ידע לטפל ב-AL4 והמוסך שהייתי בו היה צריך להסביר לכולם איך. הגיר התגלה פתאום כגיר הרבה יותר טוב וגאוני ממה שחשבו.

כשהמוסך הזה הוא היחידי שהיה עושה לי עבודות חשמל (כולל התקנות שקע מצית נסתר ודברים שמוסכים לא עושים בד"כ) ולא נתקלתי בתקלות חשמל פעם אחת.

כשמערכות גז היו בחיתולים ועשו לאנשים בעיות והלכו מנועים ומה לא קרה להם, ולי אף פעם לא.

כשגיר רובוטי משגע את כולם ונראה כאילו רק הרובוטיים שלי מתנהגים מעולה ולא צריכים 300 כיולים לימודים החלפות, רק פעם אחת. ואני נוסע הרבה ולא תמיד עדין. אגב, הניסיון שלי עם גירים רובוטים זהה לשלך. המסקנה שלי הפוכה - הרובוטים הצרפתיים כרגע הכי נעימים ויותר אמינים, ככה שאני אומר: לדעתי תנסה מוסך אחר.

והרשימה יכולה להמשיך.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוץ ריקול כואב. הידיעה שמכונאי ישראלי הוציא את המנוע מהרכב וביצע תיקון כזה אף פעם לא תשאיר אותך שקט...

לא יודע אם עדיף להגיע אליו ראשון כדי שהתאמן על הרכב שלך או באמצע אחרי שנשבר לו כבר לבצע את הפעולה שוב ושוב.

יש קשר בין צריכת השמן המוגזמת לכאורה שדווחה בהקשר לסובארו לבעיה הזו?

מה רע במכונאי ישראלי?

יש הוראות עבודה ועובדים לפיהן.

גם בישראל וגם בשוויץ.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...