Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין או רכישה פרטית ומכירה עצמאית?!?

Moran.adler
שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי קודם כל תבקשו שיפרידו בין 2 המחירים - כמה הם מבקשים עבור הרכב מול כמה הם מוכנים לתת עבור הסריון ומשם תביני את הפערים ותעשי את השיקול האישי של עלות תועלת.

(תוודאו שהם לא לוקחים לך משני הצדדים - כלומר גם מבקשים מחיר מחירון מחד וגם מציעים מחיר התחלתי של 30% פחות על הרכב שלך מאידך..)

כל מגרש מתחיל מ12 אחוזים פחות ממחיר המחירון של הרכב שלך... אחר כך, זה כבר תלוי במי, מה וכמה יסכים להציע לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בפני מי אתה מנסה לתת הסברים?

אם אתה רוצה ללכת על קל ונוח תעיף את הרכב בטרייד אין ותקנה את הפג'ו.

אם אתה רוצה לחסוך בכסף ויש לך זמן להתעסק בזה תעשה הכל לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים ההפרש בין קנייה ומכירה בשוק החופשי לטרייד יש פער של כ-10K (חלקו עקב הורדת מחיר הרכב הישן, חלקו עקב אי מתן הנחה בחדש).

מפה - זאת כבר החלטה שלכם כיחידה כלכלית, מה יותר נכון בשבילכם.

לי באופן אישי, היה משתלם יותר, כמו שאמרתי, ללכת לקנות את הרכב החדש בהנחה המקסימלית שאני יכול לקבל ("לשחוט את הטרייד") ולאחר מכן - למכור את הסיריון (שתימכר, די מהר אפילו) בשוק הפרטי.

הסיריון שווה בעסקה פחות מ-15 אלף. תלוי בכמה תשיגו את הפיזו.

את הסכום הזה הייתי מלווה, אפילו מהבנק, כסוג של הלוואת גישור.

מוכר את הסיריון ואז מקבל חזרה את הסכום וסוגר את ההלוואה - ומה שתשלמי יהיה מאות בודדות במקרה הכי קיצוני ולא אלפים כמו במקרה של הטרייד.

שישי אחד הולכים לקנות את ה-2008. מגיעים מוקדם מוקדם בבוקר. מתמקחים כמו בשוק. עושים בדיקה. מתמקחים שוב כמו בשוק. סוגרים עסקה.

במקביל מפרסמים את הסיריון. שבוע אחרי מראים לאנשים בשעות הערב ואם יש מישהו רציני - נוסעים לבדיקה בשישי - העברת בעלות ודי.

כל הסיפור הזה נשמע לך כמו סרט נוראי? תעשי טרייד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...