Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע הלך בפולקסווגן שירוקו 1.4 בפעם השנייה!

Maor_Splinter
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם עד עכשיו טיפלת בצמפיון יש לך מה לדבר עם השירות לקוחות שלהם ועם פולקסווגן העולמית אולי ימצאו לך פיתרון אם לא טיפלת אצלהם ואתה מתכנן לתבוע הם יכולים להגיד ששמת חלקים לא מתאימים ובגלל זה הלך המנוע

בדקת אופציות לאוברול אצל משפץ מנועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקנית את הרכב לא ידעת שזה טיבו של המנוע? או שאמרת לעצמך לי זה לא יקרה...

תתקן ותמכור את הנבלה.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקנית את הרכב לא ידעת שזה טיבו של המנוע? או שאמרת לעצמך לי זה לא יקרה...

תתקן ותמכור את הנבלה.

הוא קנה אותה חדשה מהחברה, לא חושב שאז התחילו הבעיות.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2011 אמינות המנועים האלו היתה ידועה בדיוק כמו אמינות הגיר. אנשים נוטים לדחוף את ראשם לחול ואחכ להתמם.

כל מה שאני אומר הוא אם את הרמז הוא לא הבין עוד לפני שהוא רכש את הרכב ולא נפל לו האסימון אחרי החלפת המנוע הגיר והטורבו אז איך בדיוק אפשר לעזור עכשיו?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב בעלי הרכבים במדינה לא חברים בפורום. מאחר והוא חבר בפורום רק מהשבוע, אין מצב ששמע על אמינות המנועים האלה בזמן רכישת הרכב. גם בזמן הכשל, כשהמנוע הוחלף באחריות (כמו אצל כל יצרן, אם קורה אחרי שנתיים), הוא לא היה יכול לשער שיש או אין בעיה סדרתית במנועים האלה.

כל שנותר לו, זה או לנסות ולפעול מול היבואן והיצרן, או כמו שהציעו לו, לפנות למוסך רון בת"א, כדי לקבל עוד חוות דעת ולנסות להוזיל עלויות.

גילוי נאות: גם אני בעלים (יד ראשונה מ-2010) של רכב עם מנוע כזה, ומקווה שימשיך לשרת אותי נאמנה עד שיוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס, אבל לא חושב שיש פה קייס משפטי. הרכב בן 7, אומנם בלי קילומטרז' מופלג, אך עדיין עבר כבר את תקופת האחריות. בתקופת האחריות קיבלת את מה שמגיע לך, ועכשיו המנוע הבעייתי הזה הפך להיות בעיה שלך. בהנחה וטיפלת בצ'מפיון יש מקום לבקש השתתפות של רצון טוב. אם לא תהיה השתתפות, חפש מקום שיעשה לך אוברול במחיר הכי טוב שיש, ותמכור ת'נבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לחדול מלהגיב פה ואו בכל מקום אחר אם בכוונתך לפנות לאפיק המשפטי, כמה שפחות כך ייטב לך.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל ללכת ולקבל עוד חוות דעת. יכול להיות שהמוסך שבדקת אצלו מתלהב מחוסר ההבנה שלך והוא 'רוכב' על התקלה כדי שהוא ירוויח יותר כסף.

אז קודם כל לקבל עוד חוות דעת ואפילו שתיים.

אחר כך תשקול את צעדך.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבועיים האחרונים התחילו לי רעידות ממש רציניות כשהרכב עומד + נורת הcheck engine נדלקת ונכבת כל הזמן.

היום בבוקר נדלקה לי נורת הEPC (בנוסף לנורת check engine) וכשבאתי לנסוע הרכב קרטע לגמרי והתקשה להחליף הילוכים. מיד כיביתי את המנוע ואחרי כמה דקות הנעתי שוב והנורת EPC כבתה.

אם יש כאן לקח הוא: אל תחכה שבועיים אם יש בעיה במנוע.:roll:

נדלקת הנורה הזו + בעיה בתפקוד המנוע - שים את האוטו על גרר למוסך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני ממש מצטער בישבילך עוגמת נפש אדירה בעיקר שהשקעת וקנית ממיטב כספך רכב חדש שהציפייה ממנו שילווה אותך ותהנה משקט נפשי זה פשוט מאכזב..

דבר שני , אני ממליץ לך להישאר בקו אחיד שאתה לא לוקח אחריות על המקרה ,אומנם האחריות נגמרה אבל זה בהחלט לא סביר לחלוטין ששתי מנועים הולכים לך בהפרשים של שנתיים .

תלך איתם עד הסוף אל תוותר לרגע שלא תצא ממך ההוצאה הזאת..

דבר שלישי אני יודע אולי זה יעצבן אותך אבל זאת האמת אל תתקרב יותר לרכבים האלה , יש כלכך הרבה אופציות ספורטיביות וצעירות שאמינות פי מיליון וחצי וקונות לך שקט נפשי ארוך FOR LIFE.

**נמחקה אמירה מיותרת***

איזה אופציות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע גרוע, ידוע מאוד לשמצה. מקרה מצער ולצערנו נפוץ.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהייתה לו איביזה קופרה עם המנוע הכושל הזה, לא יודע איך קרה אבל בו זמנית גם המנוע וגם הגיר כשלו בבת אחת, היבואן קנה מהם את הרכב במחירון לאחר קצת מיקוח משפטי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...