Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המשטרה יודעים מספר של בעל הרכב?

klasa
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[h=2]איך המשטרה יודעים מספר של בעל הרכב?[/h]
באמצעות מאגר ממוחשב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת איך המשטרה יודעים את מספר הנייד של בעל הרכב ?

כבר 5 או 6 שנים משטרה מוודא מספר טלפון שלך במהלך בדיקת מסמכים שגרתית.

מה שהוא אמר. להלן איך אני גיליתי את העובדה הזו לפני מספר שנים:

סיפור קצת מעצבן משלי.

יוצא לשליחות קטלנית מטעם העבודה למרחק של בערך חצי קילומטר מהמשרד. כמובן שעצרו אותי בצד לבדיקה שיגרתית 10 מטר מהיעד. :roll:

שוטר מגיע, מבקש רשיונות, הכל טוב ויפה, אומר "תבוא תיכף שוטרת, תן לה מה שהיא תרצה".

אני התחלתי להיכנס לסרטים. כחולים, כחולים-אדומים, צהובים מהבהבים, עם פס קול צורמני ומזעזע של סירנות משטרה. מה זה "מה שהיא תרצה" לכל הרוחות?!

ניגשת לאוטו וואחד יצור, מטר שמונים, פרצוף כאילו שהיא הילד הלא חוקי של הטרמינייטור ויונדאי גטס מעורב עם צ'יוואוואה, גוף חצי-חצי: החצי הימני גבוה יותר מהחצי השמאלי, אבל: שיער שחורדיני...

ניגשת לחלון.

בחיל ורעדה המתנתי לשמוע "מה היא רוצה" והתחלתי לחשוב איך אני עושה את זה עם האמברקס בצורה שהיא לא תרגיש בהבדל.

"מה המספר שלך?" שאלה.

המום, אמרתי לה שהשוטר רשם את המספר של הרכב, ושאני לא זוכר אותו בע"פ, רכב עבודה שאני לא נוהג עליו בד"כ.

"לא, לא, הטלפון שלך"

-מוטורולה משהו, מכשיר מחורבן.

"המספר טלפון שלך"

?!

- בשביל מה את צריכה את הטלפון שלי?

ואני נשבע ביקר לי, שהיצור הזה שכל כך הזכיר לי את הילד עם תסמונת דאון של אופטימוס פריים ורכבת משא, פתחה את הפה ואמרה במילים האלה:

"אל תדאג, מאמי, אני לא מתחילה אתך. אני רק רוצה את הפלאפון שלך".

וואלה, עד לרגע זה לא חשבתי שהיא עשוייה להתחיל איתי אפילו. כאילו, מה המיניות של מסחרית משולבת עם פיל מלחמה? יש לה בכלל כזו?

אבל, ברגע שהיא החדירה באלימות את המחשבה הזו למוחי, הזדעזעתי לעמקי נשמתי הקטנה והלחוצה. נכנסתי למצב רטט מהצמרמורת שעברה לי.

גימגמתי משהו, אבל התעשתתי מהר, ושאלתי שוב: בשביל מה את צריכה את הטלפון שלי? זה שלי אישי. אין לכם שום צורך לדעת אותו (כדי שלא תוכלי לאתר אותי אחר כך ולאנוס אותי בלילה, או אפילו להופיע לי בחלום זה כבר מספיק גרוע- חשבתי לעצמי).

"זה נוהל רגיל, מאמי, הכל בסדר ואני לא מתחילה אתך, באמת. אני רק צריכה למלא את המספר שלך."

צמרמורת, חזקה מקודמתה. המילים הללו...

שיט. אין לידי אף אחד שאוכל להגיד לו "תגיד לאשתי שאני אוהב אותה!" בפוזה של "מילים אחרונות בסרט אקשן בינוני מינוס".

שוב- זה המכשיר האישי שלי. בשביל מה אתם צריכים את המספר שלי?

בשלב הזה אדון שוטרת הגדילה לעשות והראתה לי את המסמך עם הטלפונים והכתובות של כל האנשים שנפלו עליה בביקורת ה"שגרתית" הזו. מידע חסוי למהדרין, הייתי אומר. הראתה לי את זה, תוך שאמרה "הנה, אתה רואה? אתה לא היחיד שלי היום מאמי. כולם נתנו לי".

התקשיתי להאמין, ועוד יותר להתאפק שלא לפרוץ בצחוק היסטרי מלווה בדמעות של עקה רצינית וסחרור צמיגים אגב בריחה מהאזור.

בסוף נתתי לה את המספר.

תודה שהזכרתם לי, צריך להחליף את המספר הזה באמת.

שוטרת שכזו... ועוד אומרים שאין סוסים שמדברים עברית.

(אבל כמה חמורים יש על הכביש)

אגב, מספר הטלפון המדובר הוחלף, והוא מעתה מספר בן 7 ספרות :lol: (מי זוכר את ההודעה המוקלטת הזו עדיין?)

-וכן, הוא אכן הוחלף, ולא נמסר לשום ייצור מאז.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...