Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המתנה של 14 ימים לקבלת רכב ממגרש יד שניה

BruZo
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כולם.

אני רוצה לקנות מאזדה 3 שנת 2014.

זה נורמלי שאני מגיע למגרש רכב (אחד מהגדולים.. לא מגרש קטן לא מוכר), ואומרים לי שמרגע שאני משלם מקדמה אני צריך להמתין 10-14 ימים שהרכב יצא מהשבחה ואני אוכל לראות את הרכב?

שאלה נוספת, זה נורמלי שאחרי שראיתי את הרכב, במידה והחלטתי שאני לא מעוניין מסיבה כל שהיא, המקדמה (500 שקלים) לא תוחזר אלי?

* פעם שעברה שקניתי רכב (מאזדה 3 שנת 2007) ראיתי אותו - אהבתי - יום למחר שילמתי והיה אצלי.

* אבא שלי גם אמר לי שלא זכור לו מצב שהוא אי פעם חיכה יותר מ3-4 ימים לרכב, והוא קנה *הרבה* רכבים בחייו.

* אני מחפש הרבה זמן את הרכב הזה, ואני באמת שם לב שזה רכב שלא מחכה הרבה זמן במגרש. אולי זו הסיבה?

תודה לעונים (:

עריכה אחרונה על ידי BruZo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה הולך לחברה גדולה - אתה לוקח בחשבון שהרכב שלך לא ראשון בתור.

כלומר ייקח קצת זמן.

הם מנסים להתחייב לזמנים ארוכים כדי לא לחרוג - אבל בפועל בדרך כלל זה פחות.

אני לא הייתי משלם 500₪ בשביל הזכות לראות רכב עוד שבועיים. בטח לא מזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגרשים גדולים אתה תקבל את המקדמה חזרה, אולי אחרי קצת ריב קטן.

אבל יש מקומות שלא תראה יותר שקל מהמקדמה.

הקטע המצחיק שאם תראה קצת אסרטיביות אז לא תשלם מקדמה בכלל.

הם לא באמת צריכים אותה. זה רק בשביל למשוך אותך לבדוק עוד רכבים בסניף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הסיבה למקדמה זה לסנן לקוחות לא רציניים

בכל מקרה עם קצת מאמץ תצליח לדלג מעל המשוכה הזו. או בלי מקדמה או הבטחה ממוסמכת להחזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניית רכב, אני הייתי מעדיף לנסוע לראות את הרכב במצבו לפני השבחה. אז רואים את הרכב במצבו האמיתי

אלעד

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי עם חבר לעבודה שחיפש I30CW למגרש בגלילות, נדמה לי שזה היה המגרש של אויס.

כל ה-I30 שהיו במגרש נראו כאילו עברו צבע כמעט כללי (כנפיים, דלתות, מגנים) באיכות לא משהו.

אמרתי לחבר לעבודה שאני במקומו הייתי בורח משם אבל הוא לא נרתע, לקח אחת מהן - השכרה לשעבר - לבדיקה, לאחר שהובטח לו שלא עברה תאונה ואכן - בבדיקה הבוחן אמר לו שהרכב לא עבר תאונה והבוחן גם החמיא למצבו של הרכב (לא ראיתי את טופס הבדיקה עצמו, חייב לציין)

בסוף החבר לעבודה גם קנה אותה!

בעצם רציתי לשאול, האם זה מקובל בכל המגרשים שרכבי ליסינג והשכרה לשעבר נצבעים כמעט כללי?

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם נצבעים כללי אבל תיקון שריטות בשני טמבונים, שפשוף בדלת אחת וסף בצד שני

ובבדיקה יציינו שהרכב תוקן ונצבע מכל הכיוונים.

חברות הליסינג עושות את זה על מנת להראות אטרקטיביות. אפילו במחירון לוי יצחק מופיעה תוספת השבחה של 5% :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...