Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטר עצר אותי על אי עצירה בתמרור עצור

שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העברה שכמעט הכי קל "להדביק " לנהג

יש בכביש 40 בצומת טללים שוטר שמתחבא מאחורי התחנה, באופן קבוע בסופי שבוע וכל מי שלא עוצר ל 3 שניות הוא "מדביק " לו אי עצירה בעצור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי עצירה בתמרור עצור בצומת גוררת שלילת רשיון,

אתה בטוח? יש לי כמה חברים שקיבלו דוחות על זה. לאף אחד זה לא הוצג אפילו באיום.

למרות, שלדעתי בהחלט כדאי לחלק על זה שלילה או קרוב לזה. ברוב רובם של המקרים זה מסומן במקומות שעלולים להידחף לתנועה ערה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, קראת את כל ההודעות?

רשמתי אפילו מתוך חנא ( חוברת נוסחי אישום ) סעיף שלא כולל הזמנה לדין - רק קנס 250 שקלים ו 4 נקודות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? יש לי כמה חברים שקיבלו דוחות על זה. לאף אחד זה לא הוצג אפילו באיום.

למרות, שלדעתי בהחלט כדאי לחלק על זה שלילה או קרוב לזה. ברוב רובם של המקרים זה מסומן במקומות שעלולים להידחף לתנועה ערה.

בלי להעליב, טוב שדעתך לא נחשבת.

קודם כל בעבירות אי עצירה בעצור מספיקה מילה של השוטר. לא נדרשת שום הוכחה. עצרת? לא עצרת? לך תוכיח.

דבר שני, אני יכול להבטיח לך שבערך שלושת רבעי מתמרורי העצור בארץ מיותרים. חצי מהם צריך להחליף בתן זכות קדימה, ואת הרבע הנוסף צריך פשוט לבטל ולתת לנהגים לנהוג לפי חוקי זכות הקדימה הקיימים.

איפה שכן יש עצור והוא נדרש, כמעט תמיד יצוייר קו עצירה שאינו רלוונטי כלל ולכן עוצרים לשם הפרוטוקול, ממשיכים קדימה ומגיעים לצומת וממנה ממשיכים לפי מתן זכות קדימה בהתאם לחוק ולהיגיון. הקו לא רלוונטי לאף אחד חוץ מלשוטר שמחכה בשיחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוים בארץ של קו עצירה פשוט הזויים. לא ניתן לרוב לראות מהם שום דבר משני צידי הדרך. מה שמצריך לעצור על פי חוק על הקו ואז להיתקדם לכיוון הצומת ולהמשיך כזכות קדימה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב, טוב שדעתך לא נחשבת.קודם כל בעבירות אי עצירה בעצור מספיקה מילה של השוטר. לא נדרשת שום הוכחה. עצרת? לא עצרת? לך תוכיח.

דבר שני, אני יכול להבטיח לך שבערך שלושת רבעי מתמרורי העצור בארץ מיותרים. חצי מהם צריך להחליף בתן זכות קדימה, ואת הרבע הנוסף צריך פשוט לבטל ולתת לנהגים לנהוג לפי חוקי זכות הקדימה הקיימים.

איפה שכן יש עצור והוא נדרש, כמעט תמיד יצוייר קו עצירה שאינו רלוונטי כלל ולכן עוצרים לשם הפרוטוקול, ממשיכים קדימה ומגיעים לצומת וממנה ממשיכים לפי מתן זכות קדימה בהתאם לחוק ולהיגיון. הקו לא רלוונטי לאף אחד חוץ מלשוטר שמחכה בשיחים.

להעליב?! לא, לא, ממש ממש לא...

אני התכוונתי בציניות! :roll: (אזכור להוסיף סוגריים בפעם הבאה)

:בעיר שלי יש תמרור עצור בכניסה אחת מתוך שתיים לכיכר קטנטנה ושולית, שאשכרה סומנה ב'עצור' רק כי יש לשוטר שיחים נוחים, ואחלה קיוסק מול..

דעתי הרצינית זהה בדיוק מהסיבות הנ''ל ,שחידדת, אגב בבירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...