Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת ממיר קטליטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי הדיון רק מראה את הרמה הנמוכה של הפורום הזה " שיפורים כוח- ואחיזה", ואני נמצא בפורום מאז 2004.

פעם לאחר שורת הסתייגות כי הורדת הממיר לא חוקית היה מגיע הסבר למה כדאי/לא כדאי להוריד ומה מקבלים/לא מקבלים מהמהלך.

בכל הרכבים שלי עד עכשיו הורדתי ממיר, ובעצם נסעתי עם צנרת ישרה מהמנוע עד לדוד, לחיוב- צליל, כוח "נשימה טובה יותר של מנוע"

לשלילה- הריח של הגזים היה הורג אותי בכל נסיעה, עד כדי כך שהייתי נוסע עם מזגן כל הזמן העיקר לא להריח את הגזים וקצת פחד לקבל הורדה מהכביש מה שיגרור כאב ראש .

ברכב הבא בטוח לא תהיה צנרת ישרה אלא קאטבק בשביל הצליל הספורטיבי.

בכל מקרה להכנס לפורום שהייעוד שלו שיפורים , כשמראש ידוע שכל שיפור הוא לא חוקי זה פשוט ללכת ראש בקיר.

אף פעם לא הבנתי מה אנשים כאלה עושים בפורום כזה חוץ מלהתלונן. ובשביל זה תמצאו מקום אחר. תודה.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

החוקיות ברורה.

לא ברור למה צריך להטיף מוסר בפורום של שיפורים.

עדיף להשאיר את הפורום ענייני ולענות לשאלה ששאלו בלי להיכנס לדיונים מיותרים.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הוא, מבחינתי לפחות, שאנשים כמו פריג׳י והשני לא יכולים לבקר אותי וזו היא צביעות. חוקיות לא עניינה כאן. להורדת ממיר פלוסים ומינוסים. כל אחד עושה את השיקולים שלו. אדם שמדליק מדורה למשל או מעשן לדוגמה, לא יכול להטיף לי מוסר. כל השאר זה ממבו ג׳מבו של יפי נפש צבועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוקיות ברורה.

לא ברור למה צריך להטיף מוסר בפורום של שיפורים.

עדיף להשאיר את הפורום ענייני ולענות לשאלה ששאלו בלי להיכנס לדיונים מיותרים.

הדיון הזה לא מיותר.

הדיון הזה אפילו יותר חשוב מדיונים אחרים בפורום, כי הוא נוגע בפגיעה בבריאות הציבור (וזה חשוב יותר מכל תחום המוטוריקה באופן כללי).

הדיון הוא, מבחינתי לפחות, שאנשים כמו פריג׳י והשני לא יכולים לבקר אותי וזו היא צביעות. חוקיות לא עניינה כאן. להורדת ממיר פלוסים ומינוסים. כל אחד עושה את השיקולים שלו. אדם שמדליק מדורה למשל או מעשן לדוגמה, לא יכול להטיף לי מוסר. כל השאר זה ממבו ג׳מבו של יפי נפש צבועים.

אין מה להשוות בין הדוגמאות שלך למה שאתה עושה, ואם אתה באמת חושב שיש ביניהם מקום להשוואה- מי שצבוע פה, הוא אתה.

אני את הדיון סיימתי, אתה יכול להמשיך ולחזור על שני התיאורים האהובים עליך - "יפי נפש צבועים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי השוואה בין ממיר סטוק נגד ממיר ספורטיבי FREE FLOW נגד צנרת ישירה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בממירים ה"זורמים" היא שאחרי שנה, מקסימום שנתיים הם מתים ושווים לצנרת פתוחה מבחינת זיהום אבל עם גוש לא פעיל באמצע

יצא לי לראות מס' פעמים שאנשים עם ממירים זורמים למיניהם לא עברו טסט בגלל זיהום

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה אמר שאחרי הסרת הממיר אי אפשר להיות ליד הרכב כי היא מסריח.

אז הבחור הזה שם מזגן בכל נסיעה, וככה הוא ביטל את ה4 כוחות סוס שהוא הרוויח מהמהלך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעמוד מאחורי הרכב שלי עם מזגן ובלי מזגן , ואתה תרגיש אם הריח מסריח או לא מסריח. יש פה חבר'ה בפורום שיצא להם לעמוד ולא זכור לי פרצופים של "איכס, איזה גועל" או אנשים נחנקים. יתרה מכך, אני נחנק המון פעמים מרכבים "תקינים" שעוברים טסט "חוקי" עם ממירים והכול (שכנראה לא מתפקדים) והם מסריחים את הנשמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די, תנוח כבר.

מילא כשהצדקת הסרת ממיר בכל מיני טענות שמראות שאתה לא שם על החוק, בריאות הציבור והסביבה. זה עוד ניחא.

עכשיו עברת להצדקת הגזים הרעילים בגלל שאתה לא מריח אותם? מה זה קשור בכלל?

לא לכל רעל יש ריח, טעם או צבע. פעם חשבו שאין חיידקים באוויר כי לא ראו אותם, ואז בא הניסוי של פסטר שהוכיח שיש. אבל עברנו את השלבים האלה בהיסטוריה. יש תחום שלם של כימיה שאומר בדיוק מה נפלט לך מהאגזוז, ותחום שלם של קטליזטורים שנועדו להתמודד עם כל הטינופת הזו.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה אמר שאחרי הסרת הממיר אי אפשר להיות ליד הרכב כי היא מסריח.

אז הבחור הזה שם מזגן בכל נסיעה, וככה הוא ביטל את ה4 כוחות סוס שהוא הרוויח מהמהלך הזה.

חבר יקר, בלחיצות לא הייתי עם מזגן כמובן, אז כל ה4 כ"ס היו בשימוש.

יש אנשים שהריח לא מפריע להם, לי ספציפית הפריע בעמידה בעיקר לכן נסעתי עם מזגן לרוב. קפיש?

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלחיצה היית בלי מזגן אז הזעת באוטו כי אי אפשר לפתוח חלון.

לא בלחיצה היית עם מזגן אז הפסדת את ה 4 כ"ס שהרווחת מההורדה של הממיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...