Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת ממיר קטליטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צביעות, פטריוטיות, ו"לך לפוליטיקה" הן מפלטו החדש של הנבל. כשאין עובדות וטיעונים יש השמצות.

שיהיה לכם בהצלחה, אני עם קירות הפסקתי לנהל דיונים כשעזבתי את המחלקה הסגורה.

לא אמרתי שאסור לדבר על זיהום סביבה בדרכים אחרות, אמרתי שזה לא רלוונטי לנושא הדיון שהוא "הסרת ממיר קטליטי".

המשאיות המזהמות אגב, רוב הסיכויים שהונעו על ידי מנועי בנזין. כמו המכוניות שלכם.

ועוד עובדה - הרכב שלך בלי ממיר פולט חומרים רעילים הרבה יותר מכל רכב תקין בדרגת זיהום ירוק 14. שתדע.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העניין הוא שאתה התחלת עם ההשמצות בהודעתך המקורית, מה שאומר שאין לך טיעונים ועובדות להציב?

נושא השרשור הוא אמנם הסרת ממיר קטליטי, אבל אתה הגלשת את הדיון לכיוון של אפיון האדם אשר מוריד ברכבו את הממיר הקטליטי. פה נכנסה הנקודה של הצביעות. לומר שלהוריד ממיר קטליטי זה רע, זה משהו אחד. להציג טיעונים לכך וכו' - הכל לגיטימי ותומך במטרת השרשור. אך לאפיין אדם שעושה זאת כמנובל וגועל נפש, זה כבר משהו אחר.

אני לא מתווכח על אם זה טוב או לא טוב. אני עומד על נקודה אחת בלבד - שלך ולאחרים יפי נפש כמוך, אין זכות לבקר אנשים כמוני, כי אתה לא בהכרח טוב יותר. ובמידה ואתה עושה לפחות אחד מהדברים שציינתי, אתה בדיוק כמוני. אז עכשיו תגיד לי שאתה מזהם פחות, או מזהם פעם בשנה וכו', עדיין אתה מזהם. היות ואתה מזהם ואתה מבקר אותי - צביעות. זו היא לא מילת גנאי, לא במקרה הנ"ל. במקרה הנ"ל זה אפיון שלך כבן אדם. (אפיון לשלילה, כן?) וזה הטיעון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי בשרשור הזה, הכל מגובה עובדות. אתה זה שמנסה לשכנע את עצמך שאם אני לא נזיר אז אני ואתה גרועים באותה מידה, כלומר מנסה לגרום לי להוכיח לכולם שאני גרוע בדיוק כמוך.

לבור הזה אני לא מתכוון להיכנס, כי הוא מוציא את העיקר מהדיון - הורדת ממיר קטליטי היא פעולה עבריינית, מזהמת מאוד, שיעשה רק מי שלא איכפת לו להרעיל את הסובבים אותו. אני מכנה בנאדם כזה שבא להרעיל אותי ביודעין ובמודע בשמות גנאי. לא השמצות, כי מה שאני אומר מבוסס על עובדה חד משמעית - הסרת ממיר - אתה מרעיל אותי - אתה נבלה חסרת התחשבות. זה הכל. אני אחשוב אותו דבר כלפי שכן שידליק לי חבית סולר מתחת לדירה באופן קבוע כדי לחמם את הבית במקום להשתמש בדרכים קצת יותר שפויות כמו תנור נורמלי עם הגנות זיהום אוויר.

לקרוא לי צבוע זה להניח שבגלל שאני חי את חיי אז בהכרח באיזשהו אופן אני יוצר איזשהו זיהום, אז אין לי שום זכות לבוא בטענה כלפי מי שמרעיל אותי. זו שטות מוחלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השיח החדש.

אני למשל חינכתי את ילדיי לא לזרוק עטיפות של ארטיק ברחוב, אלא בפח.

בזכות הדיון פה הבנתי שעלי לחדול מכך, כי כל עוד אני לא הולך להילחם במשאיות ששופכות פסולת בניין באתרים פיראטיים, אני צבוע.

תודה שפקחתם את עיניי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אתה צבוע אם אתה תזהם את הסביבה ואז תבוא ותכנה אותי נבלה על זה שאני מזהם גם כן.

פרינג'י - אתה לא יוצר איזשהו זיהום. אתה מזהם נקודה. לא מדבר על חשמל וכו', יותר על מדורות, אולי עישון, שימוש בחומרים מזהמים וכו'.

זה כמו שאני אוכל בשר, אבקר אחרים על כך שהם אוכלים בשר כי הם אוכלים יותר בשר ממני, ואכנה אותם בשמות גנאי. זה מגוחך פשוט.

בקיצור חברייה, שיהיה יום טוב. תמשיכו לחבק עצים ולבקר אחרים. אולי תיצרו אפילו קבוצה סודית משלכם שבה תבקרו כל אחד שמזהם ותכנו אותם בשמות גנאי, תוך כדי תחושה עילאית של סיפוק היות ואתה אדם טוב יותר ומתחשב בזולת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה פה

article-2683735-1F75AC3000000578-626_638x374.jpg

"מנגנונים להפחתת זיהום" אמרת,

ואין לזה בעיה עם החוק שמה.

לדעתי, למי שיש באמת בעיה עם זיהום האוויר, שיפנה קודם למפעלים במפרץ חיפה.

הדיון פה מזכיר לי שיחה בין טבעוני לקרניבור.

עריכה אחרונה על ידי MichaelCohen

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייסע ככה בקליפורניה או ניו יורק ולא בחצרות של הילביליז שמתנהלות כמו שטחי הפקר. 50 מטר של נסיעה והוא במעצר.

למען הסר ספק, האוטו לא מיוצר ככה, ולא נמכר ככה.

בשביל הספורט - לקנות אחד כזה ולהסתובב סביב גני הילדים שבני משפחה שלכם נמצאים שם זה יהיה מקובל? להתניע דבר כזה מתחת לחלון של הדירה שלך, זה יהיה מקובל?

ברור שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב פריגי, אם אתה לא טס לאמריקה לדאוג שיעצרו את הבחור, אתה צבוע ואין לך זכות להתלונן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ירדתי מהדיון אתמול, כשהתבררו הטיעונים של הצד מנגד.

יש בעברית משפט יפה.. לא נאה לכסיל כבוד.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינדר, רמת השנינות שלך (וגם של חברך) לא תוכל להיות תואמת לרמת הלוגיקה שלי. כל ניסיון של ציניות, גינויים או whatever מצידכם מגוחך. האמת השרשור הזה משעשע אותי מאוד. אז אנא, המשיכו לחלוק את החוכמה שלכם עמנו וחכנו אותי, בחור ללא לוגיקה והבנה, למדו אותי את דרך חייכם. איך לחיות נכון ואיך לפעול למען הזולת! ולא לזהם את הסביבה. אני מיד ארוץ להרכיב ממיר, ולאחר מכן אפרק את הדק מסביב לבריכה שלי כי אני לא רוצה להרוס יערות. לאחר מכן אאסוף את העובדים שלי ונלך לנקות את הרחובות שילדים שלא חונכו על ידך מר פינדר, לכלכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הוסבר לך ע"י יותר מחבר פורום אחד למה הדוגמאות שלך חסרות משמעות.

אבל בתכלס אין באמת הגיון להמשיך את הדיון איתך, כי את ההחלטה שלך החלטת מזמן.

מכירים את זה שמישהו רוצה לעשות משהו שגוי והוא משכנע את עצמו בכח שזה בסדר ע"י כל מיני תירוצים מגוחכים ולא רלוונטיים? זה בדיוק המקרה.

הרי את כל הטיעונים שהצגנו בפניו הוא הכיר גם לפני שהוא הוריד את הממיר, אבל הוא הצליח לתרץ לעצמו למה זה בכל זאת בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...