Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת ממיר קטליטי

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב את מערכת הפליטה - חובה ממיר ושינוי המערכת יעלה לך הרבה כסף.

מאחר ואתה רוצה את הרעש.

אולי יעזור לך רק רעש של פריקת לחץ הטורבו..

למערכת הטורבו יש שסתום לחץ, אשר בלחץ גבוהה משחרר את הלחץ לסביבה, זה רק אויר נטו.

התקשר לסדנאות לשיפור רכב - או בצע חיפוש בפורום - שסתום פריקה.

ואולי אפשר להתקין אצלך שסתום אשר ישחרר לחץ יותר מוקדם.

יש בזה הפסד כוח למנוע - כי הלחץ הנ"ל צריך להגיע למנוע לביצועים.. וכאן אנו מוותרים עליו קצת -

- אבל יהיה רעש.

או התעניין בהתקנת תוכנה לא אגרסיבית - העלות כ 3000 ש"ח, והיא מותאמת למנוע הרכב.

(יש סדנאות אשר מאפשרות, לקבל גם לתקופת ניסיון ואח"כ להחליט)

לדעתי - עדיף עם נתוני הפתיחה של הרכב, לשפר את הנהג מאשר את הרכב -

(ונאמר מתוך מקום של הבנה לרצון והסקרנות) מאחר ואתה מתעניין בנושא השיפורים והרכב.

עבור קורס של נהיגה מתקדמת - יש בפורום מדריכים טובים.

זה ייתן לך יותר אפשריות להנאה ולניצול של הרכב עם בטחון וידע.

וביום מהימים תגיע לרכב שכבר יהיה עם כוח בסיסי טוב.

ולא תצטרך להיכנס לסתם שיפורים יקרים.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מוחא על הקטע של ״נבלה״ , ״חאפר״ וכו. אני לא נבלה ולא חאפר והורדתי ממיר. הצליל יפה יותר ונעים יותר. יש הרבה יותר זיהום מכל המשאיות/דיזלים/ג'יפים ורכבים ישנים. הריח שנפלט מהרכב בקושי מורגש. הרבה יותר מורגש ריח שנפלט מאיזה אוטובוס / משאית דיזל. הפיצוצים והבקפיירים שווים את השינוי. אם כי לא יודע אם אצלך יהיה את זה. בנוגע לטסט - לא בעיה לעבור. יש לא מעט אנשים שיש להם קומבינה בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הישנים, בליית-ברירה מזהמים את האוויר, ומשחררים גזים הגורמים למחלות.

מחלות בדרכי הנשימה, דלקות בריאות וסרטן, כמו גם התחממות והרס האקלים בעולם.

הרכבים החדשים מגיעים עם ממיר ושאר אמצעי הסינון וניטור הגזים, לטובת כולנו.

גם לטובתך, ולטובת משפחתך, אחייך הצעירים , ובעתיד עתיד הילדים שלך..

אם כל-אחד מאיתנו, ידפוק את העולם את המערכת, תמורת רעש נעים או קצת כוח.

אתה מבין לאן זה יוביל - נהרוס לנו יותר את החיים.

עשייתה שטויות.. אל תעזור לאחרים לעשות זאת.

ותחשוב אם זה שווה, תמורת ההנאה מעוד 10 כ"ס או הרעש.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את מערכת הפליטה - חובה ממיר ושינוי המערכת יעלה לך הרבה כסף.

מאחר ואתה רוצה את הרעש.

אולי יעזור לך רק רעש של פריקת לחץ הטורבו..

למערכת הטורבו יש שסתום לחץ, אשר בלחץ גבוהה משחרר את הלחץ לסביבה, זה רק אויר נטו.

התקשר לסדנאות לשיפור רכב - או בצע חיפוש בפורום - שסתום פריקה.

ואולי אפשר להתקין אצלך שסתום אשר ישחרר לחץ יותר מוקדם.

יש בזה הפסד כוח למנוע - כי הלחץ הנ"ל צריך להגיע למנוע לביצועים.. וכאן אנו מוותרים עליו קצת -

- אבל יהיה רעש.

או התעניין בהתקנת תוכנה לא אגרסיבית - העלות כ 3000 ש"ח, והיא מותאמת למנוע הרכב.

(יש סדנאות אשר מאפשרות, לקבל גם לתקופת ניסיון ואח"כ להחליט)

לדעתי - עדיף עם נתוני הפתיחה של הרכב, לשפר את הנהג מאשר את הרכב -

(ונאמר מתוך מקום של הבנה לרצון והסקרנות) מאחר ואתה מתעניין בנושא השיפורים והרכב.

עבור קורס של נהיגה מתקדמת - יש בפורום מדריכים טובים.

זה ייתן לך יותר אפשריות להנאה ולניצול של הרכב עם בטחון וידע.

וביום מהימים תגיע לרכב שכבר יהיה עם כוח בסיסי טוב.

ולא תצטרך להיכנס לסתם שיפורים יקרים.

אייל.

באיביזה מורכב פורק מובנה, וכדי להתקין אחד צריך לעקוף את הקיים בדרך "קומבינה" ולא מעוניין בזה.

Smiro תודה על התגובה.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ליין מן. אני מבין שאתה מפריד פסולת במקור, משתמש רק בשקיות מתכלות, נייר ממוחזר, לא משתמש בחשמל כי הרי תחנות הכוח מזהמות, אין לך סלולארי כי אתה פולט קרינה לסובבים ובכל זמן פנוי מפגין נגד כריתת עצים ביערות הגשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ליין מן. אני מבין שאתה מפריד פסולת במקור, משתמש רק בשקיות מתכלות, נייר ממוחזר, לא משתמש בחשמל כי הרי תחנות הכוח מזהמות, אין לך סלולארי כי אתה פולט קרינה לסובבים ובכל זמן פנוי מפגין נגד כריתת עצים ביערות הגשם?

קודם כל מה רע בכך? אתה צריך להודות לאנשים כמוהו שדואגים שאתה תנשום אוויר נקי,

אנשים שנלחמים נגד גורמים מזהמים - אפילו כמו בתי הזיקוק ושאר המפעלים כדוגמת מפרץ חיפה לאור המקרים הבריאותיים ששם

אז דווקא תודה לו ואל תתן הגדרות "מסוגננות" (כן, לא רציתי לכתוב את המילים הלא נעימות)

אייל תמשיך לשמור על הסביבה :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שכל עוד הבחור לא מבצע את מה שציינתי, אין לו או לך, או לאף אחד, זכות לבקר אותי ואחרים כמוני.

תודה על ההתייחסות גבר

אתה ממליץ ללכת על זה, אבל אולי כדאי רק להוריד דוד אמצעי? או את שניהם?

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות שזה משפיע יותר בזמנו בדקתי אינדיקציה עם בחור שהיה לו קליאו ספורט 2001 הלכתי עם הבן אדם בזמן שהוא הוריד ממיר ובדקנו אחרי ההורדה והאוטו התקדם עד למהירות מסויימת כ2 מכוניות קדימה , אז יש מכוניות שזה מסרס יותר ויש פחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות גבר

אתה ממליץ ללכת על זה, אבל אולי כדאי רק להוריד דוד אמצעי? או את שניהם?

את האמת באיביזה אני לא רואה טעם. עם כל הכבוד זה רכב מיני עם 100(?) כס פלוס מינוס. לא רואה סיבה לגרום לרכב כזה להישמע שונה ממה שהוא כבר נשמע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שכל עוד הבחור לא מבצע את מה שציינתי, אין לו או לך, או לאף אחד, זכות לבקר אותי ואחרים כמוני.

יש לו, ולי, ולכולם את כל הזכות, ויותר מכך - את החובה. אתה יכול למחות עד מחרתיים - אבל אתה עבריין שמרעיל אותנו וזה שתמחה לא יעשה אותך צדיק.

כל מה שציינת בשביל להוריד את אייל, שדייק בתגובתו המתונה מהגב שלך - אלו דברים וולונטריים, ואין חוק שמחייב אף אחד מאיתנו לנהוג כך. אם אנחנו נוהגים כך או לא - זה ענייננו בלבד.

אתה, לעומת זאת, הורדת ממיר בניגוד גמור לחוק, אתה מעביר את הרכב שלך טסט אצל עבריינים באמצעות מתן שוחד, ועוד מתגאה בכך ומעודד אנשים אחרים לנהוג בצורה מופקרת כמוך.

משמע אתה לא רק משתין על כל הסובבים אותך, אתה מעודד אותם לפתוח משתנה על הדלת של הבית של השכנים שלהם.

והתירוץ שלך הוא שיש משאיות ומפעלים שמזהמים גם ככה.

וואלה יופי.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם, כל עוד אתה משתמש בדפים, בחשמל, לא משתמש רק בשקיות מתכלות, מפריד פסולת, אוסף זבל שמשאירים, נוסע באוטובוסים בתקן הכי מחמיר - אין לך זכות היות ואתה עבריין לא פחות ממני. אני אמנם הורדתי ממיר, אבל אתה מזהם את הסביבה לא פחות ממני. אני לעומתך לא צבוע ומתנהג כאילו אני פעיל למען הסביבה. אין חוק שמחייב אותך להתנהג כך, אבל כל עוד אתה לא מתנהג כך, אתה מזהם את הסביבה. ושוב פעם חוזרים לעניין הצביעות.

אגב, במקרה הנ"ל לא עודדתי אותו להוריד ממיר, אבל לא מסיבות של הגנת הסביבה, אלא מסיבות אחרות.

אגב 2- לא ראיתי את עצמי מתגאה בשום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם, כל עוד אתה משתמש בדפים, בחשמל, לא משתמש רק בשקיות מתכלות, מפריד פסולת, אוסף זבל שמשאירים, נוסע באוטובוסים בתקן הכי מחמיר - אין לך זכות היות ואתה עבריין לא פחות ממני. אני אמנם הורדתי ממיר, אבל אתה מזהם את הסביבה לא פחות ממני. אני לעומתך לא צבוע ומתנהג כאילו אני פעיל למען הסביבה. אין חוק שמחייב אותך להתנהג כך, אבל כל עוד אתה לא מתנהג כך, אתה מזהם את הסביבה. ושוב פעם חוזרים לעניין הצביעות.

אגב, במקרה הנ"ל לא עודדתי אותו להוריד ממיר, אבל לא מסיבות של הגנת הסביבה, אלא מסיבות אחרות.

אגב 2- לא ראיתי את עצמי מתגאה בשום דבר.

טוב דיי ברור שאתה לא הבחור הכי חכם בעולם, הורדת ממיר? יופי לך , רק מציע לך להשאיר את העניינים בסוד, כי עם הקצב שאתה פותח את הפה, בקלות מישהו יכול לפתוח עלייך כי דיברת יותר מדי.. מה גם שאתה מעגן הכל בכתב וזה מחזק את המשפט הראשון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר אותי בשביל לשפוט את חוכמתי או היעדרה? אני יכול לכתוב ע"ג הפורום המון דברים, הסיכוי שזה יהיה להרשעה כלשהי כל-כך קלוש, מאוד קלוש. וגם אם כן, ביג דיל. אוי לא, שרק לא אכנס לכלא בגלל שהורדתי ממיר.

מישהו יכול "לפתוח" עליי? מעניין. עם סלנג כזה לא הייתי מציע לך לשפוט חוכמה של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...