Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים בפולו 2015 חדשה

באטרף
שימו לב! השרשור הזה בן 2919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

pure מאיפה המידע הזה?

בכל מקרה אני חייב להוסיף שאכן הסרטון אינו מהווה אינדקציה כל כך נכונה כי הרעש שם באמת מוגבר יתר על המידה..

אני חושב שצריך להתייחס לסרטון רק כדי להבין מה סוג הרעש ולא את עוצמתו הרי שזה תלוי בעוצמת ההקלטה ובעוצמת הVOL שאתם בוחרים לשמוע את הסרטון בו :\

ברגע שאמצא שוב זמן אקפוץ למוסך המוכנית כמו שהמלצתם רק כדי להיות בטוח.

תודה לכולם וכמובן שאם יהיה חדש אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייב לציין יש לי לאון 1.2 2015 tsi יש המון רעשים מוזרים אם זה כמו מכונת תפירה בבוקר ואז בהמשך יותר שקט לפעמים בכלל שקט מוחלת,לפעמים דפיקות קטנות שאתה עומד ברמזור בלי מוזיקה 20 שניות ואז חולף.אז לי נראה שזה תקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אתמול קיבלתי רכב זהה (פולו 1.2 110). לא שמעתי רעשים כאלו.

אתה מוזמן להגיע ולהשוות כדי לברר האם זו באמת בעיה. (גם אני מירושלים).

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

נתת לי חשק לבדוק אם בפולו שלי יש את אותו רעש, יש לנו מנוע זהה 1.2 110 וגם אני העדפתי את הפולו רק בגלל השקט אבל עד עכשיו לא שמתי לב לרעש חריג..בכל אופן יש חדש בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...