Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם מה אתם שומרים על ריח טוב במכונית ?

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

- עץ ריח

- פחית ריח

- ספריים למיניהם

- גזים מצולנט של שבת

אני שואל כי עצרתי השבוע באוטו דיפו, נדהמו עיני לראות ש3 עצי ריח (אני מזכיר : מנייר מאפן) עולים 20 ש"ח ו3 פחיות ריח (מהסוג הטוב אומנם) עולות 109.90 (!!!) ש"ח.

מה אתם שמים ואיפה אתם קונים את זה ?

שנוכל לחסוך קצת.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פחית ריח
יש ! עכשיו אני יודע שלפחות באוטו אחד יש פחית ריח... :-P

איפה קנית אותה ?

כמה עלה לך ?

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם התנסנו בפחית ריח והתוצאה הייתה מספקת יותר מכל עץ ריח שהיה לנו.

אך לצערי הרבה מאוד זמן לא השתמשנו בדברים בסגנון, חוץ ממטהר האויר של איירויק (נראה לי שכך קוראים לו). הריח היה חביב, אך לא כמו שאתה היית רוצה באוטו. הוא יותר מטהר אויר מאשר מבשם אויר.

בעת ניקוי הרכב, אני מורח חלב פנים (קרם פנים) על כל הפלסטיקים (לוקח המון זמן, אבל אני נהנה מזה), והוא גם מבריק ממש וגם משרה ריח מושלם.

כמובן שהריח כבר לא מורגש לאחר כמה ימים, אבל אני מאמין שבתוספת של מבשם אויר טוב כלשהו התוצאה תהיה מרצה מאוד.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך שבו אבא שלי מטפל במכוניתו מקבלים על כל טיפול מין תפוח ריחני (על משקל עץ ריחני) עם פרסומת למוסך. זה חינם ויש לזה ריח נעים, אני שם את זה על הידית הילוכים ונוסע בסבבה :mm_cool:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יותר מנסה להימנע מריחות לא נעימים.

ז"א - לא לשכוח דברים רטובים באוטו. כמו חולצות וכאלה או סתם סמרטוטים ישנים. להקפיד על ניקיון של האוטו. ואיוורור - כשיש מזג אוויר טוב בחוץ.

לגבי הריח עצמו? לפעמים קצת חומרים לניקוי הפלסטיקים מכילים ריח שנשאר באוטו לאיזה שבוע וחצי ככה.

(למה אף אחד פה לא חושב שזה לא בריא לנשום את כל החומרים האלה? זה כימיקלים שממש לא בריאים לגוף.. :?)

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ,

איך? ספריי לדשבורד.

נשאר באוטו ה-ר-ב-ה זמן.

תראה איזה יופי - שתי פעולות במוצר אחד :wink:

טעות גדולה!

כלומר, זה אומנם עושה ריח טוב, אבל לטווח הארוך זה מזיק לפלסטיקים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה לגבי הפחיות, בזמנו גם אני רכשתי פחית ספציפית באוטודיפו ב20-30 שקל לאחת. עד שפעם אחת קפצתי ליבואן לפי הכתובת שהופיעה על המדבקה מאחורי המוצר, הוא מכר את אותה פחית בדיוק ב6-7 שקלים. אח"כ הוא הפסיק להביא את הסוג שאהבתי אבל עדיין מוכרים שם פחיות (וגם ווקס של קארפלאן ועוד שטויות לרכב) המקום נקרא אהרון שיווק חלפים (או משהו בסגנון, הם מייבאים חלפים למאזדה ופורד ביבוא מקביל). הם נמצאים ליד הסוכנות של סובארו ברחוב קטן שנמצא ליד הסוכנות. מול הכניסה לחניה של סובארו - בצד השני של הכביש. דלת זכוכית שקופה. פעם קודמת שהייתי שם הם מכרו סוג אחר בשלישיות לדעתי ב7-8 שקלים ליחידה.

אם מצאת סוג אחר שאתה אוהב באוטודיפו, הייתי מנסה ליצור קשר עם היבואן לשאול אם מוכרים גם בודדים ולא רק לחברות וכו'.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות גדולה!

כלומר, זה אומנם עושה ריח טוב, אבל לטווח הארוך זה מזיק לפלסטיקים של הרכב.

זה פוגם בפלסטיקים רק אם החומר מתבסס על סיליקון.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...