Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לרכב אוט' ראשון לצעיר עד 30K בדגש על אמינות,בטיחות ועלות אחזקה.

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף ראינו פורד פוקוס 2007 יד ראשונה עם כ 50K ק"מ TRANDX (אחת כבר משרתת נאמנה את אחי), האם לעומת הB3 הוא עדיף?

-צריך דעתכם לשיכנוע אחיין שלי שדיי נינעל על הB3.

נ.ב. הB3 ככל הנראה דורשת טיימינג מיד

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן טידה, אמין, חסכוני, אחזקה סבירה

לא נוח, לא סוחב משהו, צפוף.

פוקוס עם הנתונים הנ"ל נשמע מצוין, בתנאי שיש היסטוריית טיפולים מסודרת ואין לרכב תאונות רציניות זה נשמע אחלה של דבר, ה1.6 חלש ולא הכי חסכוני, אבל זה רכב אמין, נוח, מאובזר לא רע לזמנו ובטיחותי.

לדעתי כן עדיף על הB3. גם ככה שתיהן לא חסכוניות וחלשות, אז לפחות שיהיה רכב נעים לנסיעה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מצאת פוקוס טרנדx עם נתונים כאלה טובים, לך עליה.

נכון שעדיין הרכב לא יהיה חורך אספלט אבל מדובר בדגם המאובזר יותר שנמכר לשוק הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, חזרתי עם יותר פרטים לגבי הפוקוס 2007 TREND-X עם 47K ק"מ:

הרכב יד ראשונה פרטית, מטופל עד היום במוסך מאזדה של היבואן, יש את כל ההיסטוריית טיפולים, הטסט הוא ל03/16 ללא תאונות כמובן.

מה שלא ממש אהבתי הוא שאת טיפול הטיימינג עשו רק לפני חודשיים-כלומר באיחור של 3 שנים כי הבנתי שמחליפים אותו כל 5 שנים או 90K.

בינתיים שיריינתי את הרכב ומה שמדאיג אותי כעת הוא האם ביגלל ק"מ נמוך כל כך הטיפולים כמו החלפת שמן כל שנה לא נעשו בזמן זה יגרע מהמצב המכני של הרכב?

אני צריך לעבור שוב על כל הקבלות של הטיפולים- אם יתברר שלא עשו נגיד החלפת שמנים כל שנה אלא כל שנתיים האם זה מאוד בעייתי לנתונים הנ"ל?

בעיה נוספת: האחיין נינעל על המראה של הB3 ומעדיף אותו למרות שאני מנסה להסביר לו שהפוקוס הנ"ל עדיפה עליה מרוב הבחינות בעיקר הבטיחות, נוחות נסיעה וכו'- לאחי יש כזו שנת 2006 שפתחתי עליה דיון בזמנו והרכב מרגיש כמו טנק על הכביש והנסיעה מאוד נוחה ומרגישה בטוחה.

מה דעתכם? מה גם שככל הניראה הB3 מחייבת גם החלפת טיימינג+ כל היישור קו שיעמיד אותה באותו המחיר כמו הפוקוס -כ35K.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי הבכור יש כבר 5-6 שנים סריון 2008 יוצאת ליסינג.

אם הרכב אצלו שורד כל כך הרבה- כנראה שהוא אחד הרכבים היותר אמינים בשוק.

נסיעה חזקה, לא מטפל בה, ולא עושה שום דבר. רק מתדלק ונוסע, והוא נוסע עם כל הרגל על הגז ומוציא דלק 1 ל13-14.

בנוסף אני יכול להעיד שזה אחד הרכבים היותר כיפיים, פשוט קארטינג.

מאוד מומלצת!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקול את המיצובישי לנסר קלאסיק .ואם הוא מתעקש להיות טיפה מיוחד יש גם את גירסאת ה"ספורט" כ

יסאות עור,הגה ספורטיבי,ספויילר,ובקליות שקופות.

אמין מאוד,זול לאחזקה,נראה טוב.ונכנסת בכיף לתקציב ועוד ישאר לו כסף ליישור קו ולביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר חברים,

הB3 שהייתה מסוויץ ירדה מהפרק עקב מצב חיצוני לא משהו שמשום מה עבר כניראה איזו פגיעה והחצאית בצד הנוסע הייתה מעוכה פנימה(כניראה קרה לאחר צילום התמונות כי לא ראינו בתמונות) ומשום מה היו שיברי זכוכית על הדלת מהיכן שהחלון עולה ובדוח הבדיקה חוץ מהכסת"ח הרגיל ושריטות ומעיכות היה רשום נזילות מהמנוע ומהגיר + היה צריך לעבור טיימינג ועוד שהיה מייקר את העלות הרכישה.

האמת ממש היתרשמנו לטובה מהקונספט החדש ונקווה שבעתיד יהיה להם יותר מיבחר :-).

כעת צריך עזרתכם שוב :-).

אחיין שלי כניראה נינעל סופית על הלאנסר הצורה החדשה וכבר יש לו תוכניות מה לעשות איתה(נושא לפורום דייטלינג :-)) , אבל מכיוון שהרכב הוא 2009 האפשרות היחידה להיכנס לתקציב היא לירכוש רכב שהיה בליסינג/השכרה- מה דעתכם?

ראינו אתמול רכב 2009 1500 עם 140K ק"מ יד שניה ב30K ש"ח שאמרו לנו שהייתה מליסינג ובמקום ראינו שהיתה ברישון "החכר/השכרה" משלמה ואני המלצתי לו לרדת מהעניין, מה דעתכם?

האם הייתם רוכשים רכב כזה מבעלות השכרה או המקסימום זה ליסינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהרכב הזה חלש עם המנוע הזה,לחברים טובים של ההורים שלי יש כזה רכב ואנחנו גרים במעלות שזה אזור הררי,הם אומרים שהמזדה לנטיס היה זריזה יותר,אותו דבר חבר בנצרת עלית עם לנסר 1500 אמר שעשה טעות שלא לקחת את ה1.8,ככה שמציע לראות האם זה מתאים לכם.

הלנסר עם 140 נסעה מעל הממוצע אם כי לא בצורה קיצונית,החכר/השכרה זה אומר ליסינג,אם היה רק רשום השכרה אז >השכרה.

לא חושב שיש בעיה לקנות מליסינג אם המחיר טוב ביחס לשוק,הרכב עצמו אמין,נוח לדעתי,מרווח אבל חלש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, בנושא הרישום ברישיון החכמתי, עד היום אני רוכב רק ממיגרש טרייד שאני סומך עליהם(כמובן עם בדיקות) ולא צריך לידאוג מהונאות סוחרים, אכן זה עלה לנו יקר יותר מיד 2 אבל המכוניות שתפסתי היו מציאות ממש כמו חדשות עם ק"מ נמוך מאוד ובלי הפתעות לאחר קנייה(רק באמצעות שיריון של מלאי עתידי-לא מה שכבר נימצא במיגרש), כעת אני מנסה לילמוד כיצד לירכוש מאדם פרטי.

עכשיו הכיוון כבר מוגדר- סדר עדיפויות:

1: לאנסר הדור החדש- 1800-1500 תלוי מה יהיה במחיר ומצב המכני(לא חובה ביצועים, העיקר אמינות).

2:סובארו B3 האצ'בק- הבעיה היא שרכבי 2008 הם ללא טיימינג מה שמוסיף מיד מעל 4K לפני יישור קו.

3:ליתר ביטחון משוריינת פורד פוקוס 2007 פרטית יד1 עם 47K ק"מ לאחר טיימינג במוסך יבואן(אחיין שלי ממש לא מעוניין בא ביגלל העיצוב אבל זה יכול לשרת את המשפחה).

מה לדעתכם מחיר נורמאלי לשלם על הB3 פרטית מ2008 שהן לרוב מתחת ל90K אבל כולן מחייבות טיימינג במיידי שדורש כ4K?

חג שמח לכולם :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...