Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקשר לתאונה בין רכב לאופנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככלל,

חסמת נתיב נסיעה של רכב שבא מולך, אשמתך. מיקום הנזק על רכבך רק תורם לזה.

אף אחד לא צריך הודאה או אי-הודאה ממך בשביל לתבוע אותך, ממילא דעתך לא רלוונטית לזה וגם לא 'הודאתך' בסוג ת"ד כזה

בו העובדות מדברות בעד עצמן, כך שגם אם יש איזשהו אשם תורם מצד האופנוע סביר שזה לא יעלה לדיון וגם לא יוכל להיות מוכח.

דווח דיווח מלא לסוכן שלך ותתייעץ איתו. זה נראה כמו מקרה קלאסי שבשבילו יש לך ביטוח.

לרוב אין לך גם מה ללכת למשפט ואין לך מה לעבוד בשביל החב' ביטוח. גם אם תתבע אישית בשביל זה יש ביטוח,

חבל על הנסיעה בשביל שיגידו לך שאתה אשם.

תמיד תמיד מחליפים פרטים, לא חשוב מה נראה שקרה או לא קרה, גם בנזק בלבד.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל -דווח למשטרה על התאונה, ויפה שעה אחת קודם. לי לא כ"כ מובן איך תאונה עם נפגע שפונה למיון אינה מדווחת למשטרה. אם כי ייתכן כי צוות אמבולנס דיווח או פקידה של מיון ביה"ח.

ככל שתמשוךאת עיניין ההודעה ,זה ישחק בעיקר לרעתך. לפי המצב שאתה מתאר- לרוכב יש מה להסתיר (כפי שצינו כאן קודם - העדר ביטוח חובה/רשיון נהיגה/אולי אופנוע גנוב ).המלצתי בנוסף להודעה למשטרה, תרשום במדוייק את תיאור הבחור -גובה,צבע שיער,מבנה גוף,עגילים צלקות, שפם וכד'. יש מצב שהוא "ילביש " אדם אחר בבגדיו ויטען כי הוא זה שרכב (מישהוא בעל רשיון נהיגה).

מעל הכל -כפי שגם ציינו - הודעה משטרה הינה חובה על פי החוק.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הוא נסע עם אבא שלו בזמנו להיבדק באופן עצמאי, כנראה מילאו דוח שם.

במידה והוא בלי ביטוח קשה לי להאמין שיצליח בלי עורך דין להוציא משהו מהביטוח שלי, כי נזק גופני לא היה למעט מכות יבשות.

מאז גם הבן אדם לא דיבר איתי.

הגשתי רק היום את הטופס מילוי פרטי תאונה לביטוח, לאחר שבדקתי עם 2 פחחים אמרו לי בוודאות שזה נזק מעל 1000 ש"ח ועדיף להפעיל ביטוח.

עכשיו רק יש התלבטות קלה בין בחירת מוסך הסדר, באזור שלי לא ראיתי ברשימה של הראל שום מוסך ראוי שטפל בסיאט.

והפחח שלי הציע אפילו להתחלק איתי 50% בהפרש בהשתתפות עצמית שזה 600 שח הפרש. (1600 השתתפות עצמית במידה ואני לא נכנס למוסך הסדר)

והציע גם להחליף לי פנסים ללא עלות נוספת.

כיוון שהרכב רק שנתיים על הכביש, ויש לי עוד שנה באחריות. אני מעדיף לא לקחת סיכון ולהיכנס למוסך הסדר שם אקבל חלקים חליפיים וזולים.

בשביל 300 שקל הבדל עדיף ללכת על בעל מוסך שאני יותר סומך עליו לדעתי.

אבל עדיין לא החלטתי סופית.

מבחינת השמאי, הסוכן שלי רוצה לשלוח לי שמאי מטעמו. השאלה אם כדאי להסכים לזה או לבחור שמאי אחר מהביטוח.

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...