Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: יונדאי i20 החדשה - תמונות רשמיות ראשונות

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אישית אני לא חושב שהקורסה OPC כשלה, היא נמכרה בכמות סבירה וכעת היא נמכרת במחיר הנכון שלה. כל הזמן שבזבזו עם המחירים הגבוהים שהבריחו קונים לכיוון הפולו והרנו, היו טעות. אם מהתחלה היו מוכרים במחיר כזה - הרבה צעירים היו קופצים על המציאס.

איזה מחירים גבוהים לOPC? היא הכי זולה בקטגוריית הוט-האץ'.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל ההשקעה של יונדאי ב-WRC קשה להאמין שלא יוציאו גרסא ספורטיבית.

אני התחלתי לחבב את המותג לאחרונה (מאז הi35) ויהיה מעניין לבדוק אותה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת את הוולוסטר טורבו כמשל. היא דשדשה במכירות, עד שהיו צריכים להיפטר ממנה במחירים מצחיקים רגע לפני שהשנה נגמרת.

זה פשוט מכיון שהיא אינה מספקת את הסחורה. 180 וכמה הסוסים שלה מרגישים עייפים מאוד, התנהגות הכביש אפילו על האספלט המשובח של האוטובאן היתה מעליבה ביחס ליומרות, ועל דברים כמו יכולת לשכך מהמורות או נוחות במושב האחורי אני מעדיף כלל לא לדבר...

אם כבר צריך לבכות קוריאנית שאינה נמכרת פה, אז בוא נדבר על קיה פרו סיד GT. איזה מנוע! איזו התנהגות! איזה גימור! שאפו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מחירים גבוהים לOPC? היא הכי זולה בקטגוריית הוט-האץ'.

נכון, היום היא זולה משמעותית.

בהתחלה, לפני כמעט שלוש שנים, היא נמכרה באזור ה-150-160. באותו זמן יכולת לקנות, כמעט באותו הכסף - שירוקו, איביזה קופרה, אבארת' פונטו, 500, ואם תתאמץ גם רנו קליאו. מתחרות לא רעות לדגם שחסרונותיו עימו: הקורסה הנוכחית מיובאת מ-2008, באותו זמן בדיוק הוחלף היבואן ואופל היתה עוף נכחד בארץ.

ושלא תבין אותי לא נכון - זה המחיר הכי טוב בארץ להכי הרבה רכב ספורט, שאפשר לקבל.

אלעד,

יהיו סיבותיה של הוולוסטר עמה, נכון לרגע זה - ליונדאי לא היה רכב ספורט שהצליח בארץ. להגיד שאם ידחפו ל-i20 מנוע של וולוסטר טורבו אז היא תהיה הצלחה מסחררת, זה להפנות גבך לעובדות (שטוענות ההפך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה OPC הושקה עם מחירון רשמי של 150K, נמכרה בפועל בכ145K, פה-ושם מבצעים כאלה ואחרים עוד יותר זול.

אבארת' 500 - 156K, פונטו איבו 170K, איביזה אולי FR הייתה קרובה לתג המחיר הזה, קופרה וקליאו ספורט הרבה צפונה ממנו.

ושירוקו 122.. אל תצחיק, זה רכב לספרים. וגם ככזה הוא עולה 160K.

הרכב היחיד שאיכשהו מתקרב במחיר זה ה500, אבל זה רכב קארטינג לכביש, לא בדיוק פרקטי כמו כל שאר הסופרמיניז.

לכן הOPC היא בליגה משלה, תמיד הייתה.

במיוחד היום שיש (היו?) כמה רכבים ב130K.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל ההשקעה של יונדאי ב-WRC קשה להאמין שלא יוציאו גרסא ספורטיבית.

אני התחלתי לחבב את המותג לאחרונה (מאז הi35) ויהיה מעניין לבדוק אותה

יונדאי כבר הודיעה כי בכוונתה להשיק קו דגמי N שיהיה מקביל לדגמי ה-i אבל יהיה הרבה יותר ספורטיבי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי ששנינו חושבים אותו הדבר אבל ממשיכים לדון על זה.

הקורסה אחלה אוטו (מודה שלא נהגתי, אבל ממספיק אנשים שנהגו), במחיר הזה היא פיגוז של תמורה.

כמו שציינתי בהודעה למעלה, לדעתי לא נמכרו ממנה רבבות בגלל הסיבות שציינתי. הייתי רוצה שתימכר בכמויות גבוהות, אשמח לשים ידי על אחת משומשת בעוד כמה שנים.

וחזרה לדיון - היונדאי מאוד מזכירה אודי A1, עם הקורות המושוחרות והצללית מהצד. בכלל יונדאי השתפרו בעיצובים שלהם, החל מה-i10 ועד ל-i30 החדשה, כולן נראות טיפ-טופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה OPC הושקה עם מחירון רשמי של 150K, נמכרה בפועל בכ145K, פה-ושם מבצעים כאלה ואחרים עוד יותר זול.

כמעט וקניתי אותה אחרי האלפא, אבל המחיר היה יותר גבוה, מעל 150K.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לגבי היונדאי, היא יפה מאוד. עם זאת אני ממתין לראות את תמונות פנים הרכב, בדגש על הלוח שעונים - אם העיפו את מד חום המנוע הרכב פסול מבחינתי על הסף. גם אם מדובר במדים דיגיטליים אני נוטה לפסול אותו מפאת תקלות.

לא קלף ולא רציני.

יש אופל קורסה OPC יותר חזקה במחיר הכי טוב שנראה פה בשנים האחרונות, ואף אחד לא קונה.

במקסימום יגידו עליה: "וואלה אם היו מורידים את המחיר ב-10 אלף, עכשיו הייתי קונה!"

הזוי לגמרי, כמה שאני צוחק.

הייתי באופל כדי לקנות ומסתבר שכל המכוניות נחטפו כמו לחמניות חמות, נשארה אחרונה קורסה אדומה, מכיוון שאני ממש לא מתחבר לצבע לא טרחתי בכלל לבדוק פרטים לעומק (מלבד אם יש חיווי כלשהו על חום מנוע), ולא עשיתי נסיעת מבחן למרות שהוצע לי (חבל על הזמן שלי ושל הסוכנות).

אבארת' 500 - 156K, פונטו איבו 170K, איביזה אולי FR הייתה קרובה לתג המחיר הזה, קופרה וקליאו ספורט הרבה צפונה ממנו.

ושירוקו 122.. אל תצחיק, זה רכב לספרים. וגם ככזה הוא עולה 160K.

הרכב היחיד שאיכשהו מתקרב במחיר זה ה500, אבל זה רכב קארטינג לכביש, לא בדיוק פרקטי כמו כל שאר הסופרמיניז.

לכן הOPC היא בליגה משלה, תמיד הייתה.

במיוחד היום שיש (היו?) כמה רכבים ב130K.

לגבי הקורסה אתה צודק. כעת נמכרת ב- 130K וכאמור יש רכב אחרון אדום וגם זה נכון לשבוע שעבר. אז מי שרוצה אדומה שיטוס ויקנה.

לגבי פיאט פונטו אבארט - מחירון של 166K לפני אגרות ומיגון. עם תחילת השיווק היה 159K ש"ח והמחיר עלה עם הזמן.

אופציות נוספות כיום הם אלפא מיטו תלתן ירוק שזולה מהפונטו ודומה בנתונים - מחירון 162K לפי איזה אתר רכב.

פיג'ו 208GTI גם מעניינת עם תג מחיר של 159K ומילים ש"יש הרבה על מה לדבר". יש איתה בעיה חמורה של מיקום לוח שעונים.

הפורד פיאסטה ST - משווקת רק ע"י איילון מוטורס עם תג מחיר בסביבות 170K ולכן אינה רלוונטית.

בקיצור מקווה לראות בפלח השוק הזה דגמים חדשים (עם שעון חום מנוע!) במחירים נורמלים, כרגע המחירים מנופחים וצריך לחכות למבצעים של חבר או מבצעים של 12 חודשים. מקווה לראות את היונדאי I20 הזאת למשל בגרסה ספורטיבית איכותית, עם לוח שעונים ונתונים שרק חובב רכב רוצה לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קריטי לך שעון חום מנוע?

דווקט על הgti 208 הציעו לי 164k מחיר סופי אין על מה לדבר

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני מחזיק את המכוניות שלי בין 10-20 שנה, וחוסר בשעון חום מנוע עלול להרוס את המנוע או לכל הפחות את ראש המנוע.

הנורה נדלקת באיחור רב ממה שהיית רואה אם היה לך שעון נורמלי (נדלקת רק אחרי כ- 20 מעלות חריגה), דבר שעלול לעלות לך ביוקר.

אצלי בפאביה אין שעון חום, ואני כבר התחלתי לברר איפה אני מתקין כזה. הבעיה שזה מכוער ופחות נראה אילו זה היה משולב בלוח השעונים עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אבל למה בחום קקי? הצפון גנב לדרום את כל הצבעים הקוליים?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא ירדתי לעומק דעתך בקשר לשעון חום המנוע, מה גם שכל מדי החום במכוניות החדשות מתפקדים כנורות לכל דבר - כל עוד המכונית לא מתקרבת לרתיחה, המחוג לא יזוז מילמטר ממקומו.

ולנושא שלשמו התכנסנו - לפחות עיצובית, ההתקדמות גדולה, ונקווה שתזכה ליחידות כוח ראויות שיהלמו את העיצוב החיצוני המודרני.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...