Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרת מסע כפולה: תערוכת הלגו בנמל ת"א ופראג בעונה הקרה.

[פנדוב
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בכל פעם שאני רואה שלט "המכונה לא עובדת" על מכונה כלשהי אני מוריד אותו ועומד בצד כדי לראות איך אנשים מתעצבנים, כל אחד בדרכו שלו.

סתם. אני לא באמת עושה את זה, אבל בתיאוריה זה יכול להיות משעשע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרת מסע שנייה להיום: פאואר סנטר נס ציונה: צפוף, בהרבה חנויות אין מחירים על מוצרים, כאשר יש מחיר על מוצר[לגו]הוא עולה פי 1.8 מחו"ל. כ"כ בחמש חנויות לא מצאתי מיני יואסבי לגיפיאס[איפה יש?] אני חושד שלא מוכרים כזה כדי שאשאר בנס ציונה וארכוש הכל ביוקר. כשרוצים לצאת מן החנייה, אנשים כ"כ שמחים על המציאה, שהם עטים עליה במהירות שלא מאפשרת לך לצאת ולהם להיכנס, מינימום ההתחשבות שיפעל לטובתם. האם זה מה שנקרא כישלון עקב עודף מוטיבאציה?

אז- אל תיסעו לנס ציונה אלא אם בכל הארץ ככה [לא סביר].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה ראיתי וחוויתי ברבע שעה. אם חוויתם רבע שעה דחוסה יותר- בארועים סבירים או לא- מוזמנים לספר. אני לא יודע להשוות- אולי ההצטברות הזו- זה סביר.

בכל אופן, פעם הבאה לא נוסע לתחנת דלק בלי להתייעץ קודם בקארספורום: "איך נוסעים לתחנת דלק למלא אוויר"?

אני לא חוויתי רבע שעה דחוסה יותר. אבל כל התיאור כאן מתאים בול לקטע בארץ נהדרת בעונתה ה10 "בקיצור". אולי שווה ללכת עם זה הלאה ולשתף אותם בשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[פנדוב, יש מצב שאתה זה מנחם המשעמם מהפייסבוק? אותו סגנון כתיבה :lol:

לי זה יותר מזכיר את קאבולקאבול, כותבת גם תחת השם "הנה מוטלות", מי מכיר?

המחירים בחנות מטורפים, ומול כל מוצר, בדקתי באיביי, והוא היה זול משמעותית, כולל משלוח חינמי.

לגו שרצו עליהם 379 שקלים - באיביי עלו כולל משלוח 200 שקלים, לגו שרצו עליו 1200 שקלים עלה 500 באיביי, ועוד ועוד.

ללקוחות לייפסטייל יש שם 15% הנחה, מעיין וזלין לצינור שהם תוקעים בלי למצמץ.

אני משוכנע שאתה יודע טוב מאוד מה העלויות שיש ליבואן מול לקוח בודד באיביי אז באמת שאני לא מבין את ההגיון בתלונה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה דו"חות בשבוע אחד: אחד בוטל, אחד הומר באזהרה ואחד צריך לשלם :-(

Beat this!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע שאתה יודע טוב מאוד מה העלויות שיש ליבואן מול לקוח בודד באיביי אז באמת שאני לא מבין את ההגיון בתלונה.

אני לא מתלונן,

תשים לב שבסייפא לדברי רשמתי שמוצעת הנחה לחברי לייפסטייל וזה דבר נפלא, אבל לא נפלא כמו למשל דבר מדהים לכשעצמו כמו טנדרמוסו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...