Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: אופל מריבה בישראל, מחיר החל מ-112 אלף ש"ח

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תא מטען קטן משני הסטיישנים שכתבתי עליהם, זה לא מספיק ברור? ברולס רויס לא נראה לי שמסיעים כסאות בטיחות, ואם כן - אז יש עובד שיוציא את הילד בשבילך ולמי איכפת מהגב שלו. חוץ מזה, יש לי הרגשה מוזרה שכזו, שברולס רויס הדלתות קצת יותר איכותיות וחזקות.

אולי באמת כתבתי שטות ואף אחד לא יקנה סטיישן ידנית, אבל מבחינת שימושיות הן עולות על מריבה ככל הנראה. יותר מקום למטען וכנראה יותר מרווח מאחור (נחכה למבחני דרכים) . אני אישית הייתי הולך על פוקוס ידנית בכל אופן.

אגב ה-1.4 ביונדאי מזיז את האוטו בקצב דומה לפונטו שלי וזה סביר. לא טיל, אבל סביר לגמרי. תתפלא, אבל יש כאלה שמסתפקים בפוקוס אוטומט 1.6 סטיישן דור קודם והיא עצלה משמעותית מהיונדאי המדוברת.

מי שאין לו בעיה עם מכונית ידנית וחלשה יחסית יכול בהחלט למצוא אלטרנטיבות, למי שחשובה לו תיבה אוטומטית ומנוע טורבו חזק יחסית, האוטו הזה מהווה פיתרון שקודם לכן היה צריך לחפור עמוק יותר בכיס עבורו. ולמרות שהוא נראה קטן יחסית בתמונות הוא ארוך כמו הקרוסאובר, רחב וגבוה ממנו, עם בסיס גלגלים ארוך משמעותית וגם משאיר כמה לירות בכיס, הדלתות הללו נראות כפתרון עדיף לשינוע ילדים אל ומחוץ לספסל האחורי וזה עוד יתרון. הוא פשוט מכניס רגל לתחום שקודם לכן היה שמור למי שמוכן להוציא עוד עשיריה ולמעלה מכך ועושה את זה עם עיצוב מסקרן, מענין ועל פניו מאוד שימושי וחכם. אז במקום לברך על הגישה הזו שיש סיכוי סביר שתביא להורדת מחיר גם אצל המתחרים, אתה מביא פוקוס סטיישן ידנית כדוגמה למתחרה שתתאים לך יותר וזה כמובן בסדר, אבל האופל הזו פונה לקהל אחר ונדמה לי שאצלו הפוקוס הזו שלך בכלל לא ברשימה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שאין לו בעיה עם מכונית ידנית וחלשה יחסית יכול בהחלט למצוא אלטרנטיבות, למי שחשובה לו תיבה אוטומטית ומנוע טורבו חזק יחסית, האוטו הזה מהווה פיתרון שקודם לכן היה צריך לחפור עמוק יותר בכיס עבורו. ולמרות שהוא נראה קטן יחסית בתמונות הוא ארוך כמו הקרוסאובר, רחב וגבוה ממנו, עם בסיס גלגלים ארוך משמעותית וגם משאיר כמה לירות בכיס, הדלתות הללו נראות כפתרון עדיף לשינוע ילדים אל ומחוץ לספסל האחורי וזה עוד יתרון. הוא פשוט מכניס רגל לתחום שקודם לכן היה שמור למי שמוכן להוציא עוד עשיריה ולמעלה מכך ועושה את זה עם עיצוב מסקרן, מענין ועל פניו מאוד שימושי וחכם. אז במקום לברך על הגישה הזו שיש סיכוי סביר שתביא להורדת מחיר גם אצל המתחרים, אתה מביא פוקוס סטיישן ידנית כדוגמה למתחרה שתתאים לך יותר וזה כמובן בסדר, אבל האופל הזו פונה לקהל אחר ונדמה לי שאצלו הפוקוס הזו שלך בכלל לא ברשימה.

לא יכולתי לנסח תשובה טובה יותר :-P

ולעניין הדלתות, אולי תנסה לפני שאתה פוסל?

יש פה פטנט שעד היום יכולת לפגוש רק ברולס-רויס ותרשה לי להניח שלא יצא לך לנהוג או לסוע אחת לכן אני גם מניח שמעולם לא פגשת מערכת כזו במציאות

הידעת שהמריבה מבחינת מיקום הכסאות יותר גבוהה מ2 הסטיישניות שאתה מהלל,חשבת שבמקרה שכזה לא צריך להתכופף ולהרים את מושב התינוק אלא פשוט לוקחים אותו כי הבסיס שלו בגובהה המותניים שלך?

במקרה שלך ולאד צדק שכתב

גם כאן צריך לשבור מוסכמות וללכת על דבר "חדש".

כנראה שאתה ספציפית כל כך מקובע שלא תנסה דבר חדש ולא משנה כמה הוא טוב ומתאים לצרכים שלך וכנראה שגם תמשיך "ללכלך" על רכב ומערכת שלא פגשת מעולם וחבל

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך ילדים /מסיע ילדים על בסיס יומיומי? אני שואל כי אני פשוט לא חושב שאתה נמנה על קהל היעד של הרכב ולכן היתרונות שלו (תיבה אוטומטית ,מושבים נפרדים ,גובה) לא מדברים אליך ואתה אולי היית מעדיף סטיישן ידנית

יש לי ילדה, אבל הכי רחוק שאני מסיע אותה לבד זה לגן. בנסיעות פנאי (חוף הים, הורים וכו') אישתי כמובן איתי ברכב. יכול להיות שעם שני ילדים זה באמת משמעותי יותר, לא יודע. למישהו מהעבודה יש מאזדה 5 ולא שמתי לב שלא צריך להתכופף שם. ודלתות הזזה כמו במאזדה זה עדיף על כל דלת נפתחת לא משנה לאיזה כיוון.

עריכה אחרונה על ידי Arco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דין מאזדה 5 אינו כדין אופל מריבה ורק דלתות שנפתחות נוח יותר לא ימנעו ממך תיכנון מושב נמוך

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שהזזה זה מצוין ועדיף על דלת נפתחת לצד, לא חשוב איזה. אבל נדמה לי שעל המזדה הזו גם צריך להשכיב עוד איזה שקל או שניים. ומכאן שאני חוזר לטיעון המרכזי שעומד לזכות האופל הזו וזה מחיר, מחיר ועוד פעם מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתות הזזה יש גם בפורד B-MAX שהוא המתחרה של המריבה וגם הוא נמכר עם מנוע קטן מוגדש.

הדלתות הזזה טובות במקרים של חניה צפופה.

הבעיה כרגע אין אתהרכב בארץ, הסיבה: דלק מוטורס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד BMAX צפוי להיות מיובא לישראל עוד השנה.

הדבר הייחודי בו הם באמת דלתות הזזה ועוד ייחוד היא העדר קורה אמצעית בכלל (קורת Bׂ) כך שנוצר מפתח רחב במיוחד.

הפורד BMAX למיטב זכרוני קטנה יותר מהאופל מריבה, היא יותר בגודל של הטויוטה ספייסו ורסו, למרות שנראה שהיא מציגה נתוני מרחב פנימי ותא מטען דומים למריבה.

השאלה באיזה מחיר היא תתומחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מהווה אלטרנטיבה מעולה למשפחה שפויה שרצה עודף מ 115K , ובתמורה לקבל רכב מרווח מאובזר ושפוי.

אני חושב שעיסקה טובה אף יותר יהיה אם היבואן יציע את הרכב עם מנוע הסולר בו נמכר הרכב באנגליה , המחיר צריך להיות מתחת ל 120K , זה פוטנציאל אמיתי למי שרוצה רכב חסכוני למשפחה הנוסעת , ואו לצמודי הליסינג אשר רוצים להקטין את העלות החודשית ועדין לחסוך גם בצריכת הדלק.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המריבה דיזל הגיע ביחידות בודדות לפני שלוש שנים עם מחיר של 150,000 שקלים.

ועוד עכשיו שהמיסוי עלה, אפשר רק לחלום.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...