Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי מיני/סופר מיני חדשה

nilda
שימו לב! השרשור הזה בן 3587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי אמר שלא ניתן לפרוס את התשלום של היונדאי,ואיפה קראת שצריך לשלם ריבית?

אתה משלם מקדמה,לאחר מכן תשלום חודשי,היתרה אחרי 30 חודשים- יש לך אפשרות לרכוש את הרכב או לשדרג לחדש יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על ה 1.25 של שניהם בטעות.

הסיאט מיי לפי בעלי רכב מאוד חסכונית כ 1/18,לא לא יצא לנהוג עליה אלא רק לשבת בסוכנות,אישית לא ממש התחברתי,לא אהבתי את חלקי הפח החשוף והיא נראית בפנים מאוד פשוטה לעומת היונדאי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה - בחן הלואה בנקאית. אמנם נושאת ריבית (צמודת פריים), אבל בימים אלה הריבית נמוכה, והפרישה היא ל-5 שנים במקום 2.5-3 שנים בהלואה מהיבואן - כך שאמנם תשלם רבית לבנק, אבל מצד שני אולי תוכל לקבל "הנחת מזומן" ברכישה שתקזז את הרבית, וכן התשלום החודשי יהיה יותר קטן - יעיק פחות על התקציב השוטף.

לגבי האלטו - מבחינת ניקוד NCAP הוא נבחן גם באוסטרליה ועם אבזור בטיחות עשיר יותר מאשר במבחן האירופי (כמו בדגמים שנמכרים היום בארץ) קיבל 4 כוכבים, אבל בכל מקרה מדובר בדגם מיושן העומד בפני החלפה בחדש בחודשים הקרובים כך שאם אינך מקבל אותו במחיר נוח במיוחד הוא בעדיפות נמוכה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה אותו מנוע.. ממה שאני רואה ביונדאי זה 1 ליטר ופיקנטו 1.25 (האוטומט).

עכשיו חבר המליץ לי על סיאט מיי... מה אתם אומרים עליה?

ביונדאי i10 החדשה יש גם 1 ליטר אוטומט וגם 1.25 ליטר אוטומט.

הסיאט מיי חסכונית ובטיחותית אבל תא הנוסעים שלה פשוט והגיר הרובוטי שלה מתחת לכל ביקורת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדוק באתר של יונדאי אז יש את מסלול המימון שניקרא SMART DRIVE.

תבדוק את המספרים - תכפיל את התשלום החודשי ב30, תוסיף את המקדמה ו50% של הרכב בסוף (במידה ואתה קונה אותו) יוצא 71900 במקום 68K כמעט שזה המחירון.

גם מהחברות האחרות שבדקתי (שלגביהם התלבטתי לגבי רכבי מיני אחרות) כולם מציעות מימון בריבית גם אם זה לא כתוב באותיות גדולות. קיה היחידה שאני מצאתי שמציע פריסה ללא ריבית ככה שיוצא לך לשלם רק את המחירון אחרי כל התשלומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי i10 החדשה יש גם 1 ליטר אוטומט וגם 1.25 ליטר אוטומט.

הסיאט מיי חסכונית ובטיחותית אבל תא הנוסעים שלה פשוט והגיר הרובוטי שלה מתחת לכל ביקורת.

אוקי, אז הסיאט ירדה. תודה

לגבי היונדאי אני כיוונתי לקטנה יותר והזולה יותר של ה1 ליטר... בגלל זה הבלבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה עכשיו שיש לקיה 3 ימי הנחות עוד שבוע... איך אפשר לדעת מה יהיו ההנחות שם?

כי הם כן יציעו שם את פיקנטו, לא רוצה לקנות עכשיו ואז לגלות שנתנו באירוע הזה הנחה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה עכשיו שיש לקיה 3 ימי הנחות עוד שבוע... איך אפשר לדעת מה יהיו ההנחות שם?

כי הם כן יציעו שם את פיקנטו, לא רוצה לקנות עכשיו ואז לגלות שנתנו באירוע הזה הנחה...

אי אפשר לדעת מה יהיו ההנחות כי היבואן לא רוצה שתדע. המטרה של ההנחה היא למשוך אותך להגיע לאולם התצוגה כדי לברר מה גובה ההנחה, מתוך הנחה שאם תיפול על איש מכירות טוב ואסרטיבי מספיק אולי גם תסגור עסקה.

בכל מקרה אתה יכול לבדוק (אפילו פה בפורום) מה היו ההנחות שנתנו בקינ על הפיקנטו במסגרת מבצע חבר האחרון ואז תדע מה הרף העליון של ההנחה שאפשר לקבל. רמז - על הפיקנטו אין הרבה הנחה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הולך חביבי,

שמע אני בדקתי לפני חודש עשיתי סיבוב בסוכנויות, הייתה לי בתחילה התלבטות דומה.

הייתי בקיה, ההצעה שקיבלתי הייתה מימון דרך בנק הפועלים בכלל. והייתה ריבית של פריים פלוס חצי או מינוס חצי משהו כזה.

בכל מקרה, כלמוביל של מיצובישי אני יודע שמציעים מימון ללא ריבית כלל.

עם פריסה ל 36 חודש ובסוף סכום סופי. אפשר לשחק עם זה תלוי מה המקדמה שלך.

אני יודע שהמקדמה המיני' הייתה 12,000 שאני בקרתי שם.

זה היה לגביי הספייס סטאר שלדעתי, שווה את הבדיקה שלך. נראה שתתאים מאד למה שאתה מחפש.

קח בחשבון, אתה מחפש רכבים בקטגוריה הנמוכה ביותר בשוק.

מהסיבוב שאני עשיתי, לא מצאתי שום רכב בקטגוריה אשר מרשים באיכות החומרים. ישנם הבדלים בהרכבות פה ושם אבל גם הוא קטן וכמעט שלא מורגש. שים לב שיש הבדל מהותי בין הקטנות האירופאיות (Mii, Up, Citigo, C1 , 107)

לבין הקטנות הקוריאניות והיפניות.

אישית התחברתי פחות לאירופאיות (למרות של 107 וC1 זה בכלל Aygo של טויוטה...)

הן צפופות יותר מאחור, מגיעות לדעתי עם ממש נהג לא מרשים וגם עם תחושה זולה כאשר הדלתות לא מדופנות וישנו פח חשוף. והכי מעצבן שאין חלון נורמלי מאחור!

עריכה אחרונה על ידי fr0sty

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הולך חביבי,

שמע אני בדקתי לפני חודש עשיתי סיבוב בסוכנויות, הייתה לי בתחילה התלבטות דומה.

הייתי בקיה, ההצעה שקיבלתי הייתה מימון דרך בנק הפועלים בכלל. והייתה ריבית של פריים פלוס חצי או מינוס חצי משהו כזה.

בכל מקרה, כלמוביל של מיצובישי אני יודע שמציעים מימון ללא ריבית כלל.

עם פריסה ל 36 חודש ובסוף סכום סופי. אפשר לשחק עם זה תלוי מה המקדמה שלך.

אני יודע שהמקדמה המיני' הייתה 12,000 שאני בקרתי שם.

זה היה לגביי הספייס סטאר שלדעתי, שווה את הבדיקה שלך. נראה שתתאים מאד למה שאתה מחפש.

קח בחשבון, אתה מחפש רכבים בקטגוריה הנמוכה ביותר בשוק.

מהסיבוב שאני עשיתי, לא מצאתי שום רכב בקטגוריה אשר מרשים באיכות החומרים. ישנם הבדלים בהרכבות פה ושם אבל גם הוא קטן וכמעט שלא מורגש. שים לב שיש הבדל מהותי בין הקטנות האירופאיות (Mii, Up, Citigo, C1 , 107)

לבין הקטנות הקוריאניות והיפניות.

אישית התחברתי פחות לאירופאיות (למרות של 107 וC1 זה בכלל Aygo של טויוטה...)

הן צפופות יותר מאחור, מגיעות לדעתי עם ממש נהג לא מרשים וגם עם תחושה זולה כאשר הדלתות לא מדופנות וישנו פח חשוף. והכי מעצבן שאין חלון נורמלי מאחור!

האמת שבקיה זה ללא ריבית והצמדה (נכון דרך הפועלים). העניין שהם מציעים הנחה של 4 אלף במזומן בעקבות הימי מכירות השבוע, אבל זה לא כולל מולטימדיה שמקבלים במחיר הרגיל עם הפריסה לתשלומים. כמו כן אני לא בבנק הפועלים, אז זה מצריך ממני לפתוח שם חשבון ולהעביר כל חודש סכום כסף על בשביל התשלומי הלוואה (אם אני בוחר במסלול התשלומים).

אני בודק באתר של מיצובישי וההלוואה ללא ריבית שציינת לא מופיעה שם. יכול להיות שזה כבר לא קיים... מתי קיבלת את ההצעה הזאת?

מה שניראה מאוד מפתה זה הצריכת דלק שניראת כאילו היא יותר טובה מפיקנטו... לפחות מבדיקה קצרה באתרים שונים.

חוץ מזה שאני לא באמת מבין מה זה אומר תיבת הילוכים רציפה? יש קלאץ? אני צריך להחליף הילוכים? איך זה הולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?533615-מיצובישי-ספייס-סטאר-2014-CVT-חוויית-קניה-וסיקור-וידיאו-של

יהפיקנטו נחשבת לפחות ליסכונית בין המיני הספייס לבין הרכבעם האוטומטים החסכוניים שיש.

אתה לא צריך להחליף הילוכים,זה כמו אוטומט רגיל,רק חיסכוני יותר,שם אין העברת הילוכים,לכן כשאתה מתחיל לנסוע בהתחלה זה קצת מוזר כי לא מועברים הילוכים,אני תוך כמה ימים התרגלתי.

עשיתי עליה סיקור גם:

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- בדקתי באתר שלהם.

נכון לרגע זה באמת לא נראה שקיים המבצע הזה. אבל שווה לגשת לאולם תצוגה, לקבוע נסיעת מבחן להתרשם מהרכב.

יש מצב שכן יתנו לך מימון שכזה במידה ותהיה רציני וכד'. אני בקרתי שם לפני חודש בערך. אולי מעט יותר.

Alfa 159 TBi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן אני לא בבנק הפועלים, אז זה מצריך ממני לפתוח שם חשבון ולהעביר כל חודש סכום כסף על בשביל התשלומי הלוואה (אם אני בוחר במסלול התשלומים).

צריך לפתוח הוראת קבע להעברה מהבנק שלך לבנק המלווה ולאשר אותה. שום דבר נוסף.

יתרה מזאת - אפילו בתוך אותו בנק זה פועל באותה שיטה. בעבר היתה לי הלואה לרכישת רכב וכעת יש לי משכנתא בבנה"פ - והן משולמות בהוראת קבע מהעו"ש שלי באותו סניף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...