Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר גבוה לרפידות ברקס מונדאו - מוסך מורשה.אבל החזיק 37000 ק"מ. האם יש פיתרון זול?

yaronad
שימו לב! השרשור הזה בן 3915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אף פעם לא יודע באמת אם אני מחליט נכון - כשאני מבצע את הטיפול ברקסים אצל מוסך היבואן

יש לי פורד מונדאו2009

אני כרגע ליפני טיפול של החלפת רפידות ברקסים קומפלט - קדימה ואחורה = יעלה לי בערך 400 ש"ח קדימה+ אחורה. 800 ש"ח

רק הרפידות

וגם צלחות חדשות מקדימה עוד 550 ש"ח

בקיצור 1300 ש"ח + 420 עבודה.

מיצד שני הברקסים החזיקו 37000 ק"מ >>> אז איכותיים הם בודאי שכן

האם יש פיתרון חכם אחר ?

חלפים איכותיים + עבודה במוסך הגון....שיתן לי פיתרון ? שפוי יותר עם תוצאות דומות

תודה מראש לכל מי שעוזר

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא יודע באמת אם אני מחליט נכון - כשאני מבצע את הטיפול ברקסים אצל מוסך היבואן

יש לי פורד מונדאו2009

אני כרגע ליפני טיפול של החלפת רפידות ברקסים קומפלט - קדימה ואחורה = יעלה לי בערך 400 ש"ח קדימה+ אחורה. 800 ש"ח

רק הרפידות

וגם צלחות חדשות מקדימה עוד 550 ש"ח

בקיצור 1300 ש"ח + 420 עבודה.

מיצד שני הברקסים החזיקו 37000 ק"מ >>> אז איכותיים הם בודאי שכן

האם יש פיתרון חכם אחר ?

חלפים איכותיים + עבודה במוסך הגון....שיתן לי פיתרון ? שפוי יותר עם תוצאות דומות

תודה מראש לכל מי שעוזר

שלום

בתחליף מתוצרת SAMCO סט. רפ. קידמיות עולה 187 ש"ח , ואחוריות 113 ש"ח , כל צלחת 288 ש"ח .זו סחורה באיכות טובה

המיוצרת באירופה, ספרד נדמה לי .

צלחות מתוצרת סין עולות 150 ש"ח כל צלחת, (לפי דעתי בהצעה שקיבלת הצלחות סיניות בכל מקרה)

המחיר שקיבלת לעבודה הוא סביר.

דרך אגב למה אתה חושב שצריך להחליף רפ. בלם אחוריות? הן מחזיקות בדרך כלל כפול מהקידמיות.

המחירים אינם כוללים מעמ.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים מאוד מוגזמים ולדעתי אתה בהחלט עושה טעות שאתה מבצע את הדברים במורשה יבואן. יש לא מעט מוסכים שיעשו את העבודה מצוין בחצי מהעלות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים מאוד מוגזמים ולדעתי אתה בהחלט עושה טעות שאתה מבצע את הדברים במורשה יבואן. יש לא מעט מוסכים שיעשו את העבודה מצוין בחצי מהעלות הזו.

כן אני כניראה טועה בגישה.

למי ששאל - אני מאזור המרכז - רמת גן

מיבחינת המחירים - אמרו לי שזו סחורה יפנית ולא סינית....האם הם מרמים ? כי ניראה לי שהם סתם יקרנים

אבל לא דופקים אותך באיכות. בכל זאת זה החזיק 37000 ק"מ

מה שהכי מרגיז אותי שאוטומטית הם אומרים לך שגם האחוריות דורשות החלפה. למרות שכמו שכתבו כאן זה אמור להחזיק הרבה יותר מהקידמיות

אני צריך מוסך אמין! וצנוע באזור המרכז. שיכול להראות לי בעיניים - מה דורש החלפה ומה לא

שעובד עם חלפים איכותיים!!!! באיכות טובה

לאחד כזה אני אסכים לשלם את מחירי היבואן! כי בטוח יהיה מגיע

==========================================

"There's even more innovation ahead of us,

than there's behind us..." (Jeff Bezos - Amazon)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך מוסך אמין! וצנוע באזור המרכז. שיכול להראות לי בעיניים - מה דורש החלפה ומה לא

מוסך "אם הדרך" שהגיב לך קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מצטרף להמלצה על אמנון ממוסך אמ הדרך שהגיב כאן קודם. הוא מתאים בדיוק להגדרה שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...