Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 ספיריט 2.0 או הונדה סיוויק סדאן

אסי ביטון
שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה להאצבק?? לא אחי אם סיוויק אז סדאן 4 דלתות רגיל

ובדוק אחי ראיתי יד ראשונה מבנאדם פרטי ב53 אלף שח ספיריט 2008

המחיר שציינת (53) בהחלט יותר הגיוני מ80 אלף. גם אם הרכב לא נסע כלל והיה נשאר בניילונים, אני בספק והיה שווה 80.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שציינת (53) בהחלט יותר הגיוני מ80 אלף. גם אם הרכב לא נסע כלל והיה נשאר בניילונים, אני בספק והיה שווה 80.

וזה אומר שאתה ממליץ לקנות אותה או ללכת על משו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה אומר שאתה ממליץ לקנות אותה או ללכת על משו אחר?

בהחלט. רשמתי בתגובה הראשונה שלי.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת טיפולים סדירים במוסכי חברה מורשים:

עלות הטיפולים כמעט זהה באופן שהפתיע אותנו (לעומת מאזדה 3 שנת 09) (בשימוש בחלקים מקוריים בלבד).

הביטוח יקר בכ-1500 שח (לעומת דגם ה1.6, אולי לעומת הספיריט יהיה הפרש נמוך יותר).

מחיר הטסט זהה.

אם הייתה נופלת לידי הונדה הדגם המפואר (קסנון, סאן רוף, כפתורים בהגה ועוד כמה שטויות) עם קילומטראז נמוך ובמחיר הגיוני (משום מה אף אחד לא רצה מחירון רגיל) הייתי חוטף.

הדגם הפשוט של ההונדה נראה לנו פשוט מאד ו"עירום". וזה הפריע לנו מאוד.

ד"א צריכת דלק של הונדה היא מצויינת! בסביבות 1:12.5. לעומת מאזדה 1:10.

כמו כן, ההונדה ממש לא חלשה לעומת המאזדה. היא סבירה מאוד, ומספיקה++ לנהג הממוצע.

נ.ב קנינו מאזדה 1.6 שנת 09 עם 40 אלף ק"מ ב72 אלף (לפני כשנה), כשהמחירון היה 79-אני אישית בדקתי בלוי יצחק.

אתה בטוח שהמחירון של המאזדה 08 הוא בסביבות 45?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד משתנה בצורת הנהיגה. בנסיעה רגועה בעיר 1:10, אם תלחץ כל רמזור וכל האצה יהיה גם 1:8.

בין עירוני 1:12 בערך (פעם בחודש הייתי יוצא מהעיר לכן לא יכול לתת לך מספר מדוייק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד משתנה בצורת הנהיגה. בנסיעה רגועה בעיר 1:10, אם תלחץ כל רמזור וכל האצה יהיה גם 1:8.

בין עירוני 1:12 בערך (פעם בחודש הייתי יוצא מהעיר לכן לא יכול לתת לך מספר מדוייק)

אני שולח את אח שלי אלייך לקורס נהיגה מתקדמת. המאזדה שותה דלק בעיר, יותר בכיוון של 1:7. מחוץ לעיר, 1:11 זה עם נוצה על הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא של הדלק קצת מפחיד אותי

אני רוצה נוחות נסיעה ,הנאה מתא הנוסעים (אבזור פנים וכו) ויחד עם זאת מפחד להיקלע למצב שקשה לי מדיי להחזיק תאוטו.

תוך כדי הבדיקות התחלתי לגשש לגבי הונדה אינסייט היברידית.. סיוויק ima וטויוטה פריוס

1.אינסייט - הבנתי רכב לא איכותי מי יודע מה על הכביש אבל חסכוני ומאובזר (ראיתי ביד 2 2012 יד שניה שעבר 99 אלף קמ ובעלות קודמת השכרה ב55 אלף שח..)

2. סיוויק ima - לא סגור עליו אם טוב או לא (ראיתי ביד 2 2008 יד שניה מסוכנות ליסינג שעבר רק 68 אלף ק"מ ב60 אלף שח).

3. טויוטה פריוס - הבנתי רכב הכי חסכוני מביניהם אבל לא הכי איכותי בנהיגה פחות מאובזר יותר יקר ושיכול לעשות קצת בעיות מבחינת המערכת החשמלית אנערף ( ראיתי ביד 2 2008 יד ראשונה 1500 סמק מסוכנות רכב יד פרטית שעבר 85 אלף ק"מ ב62 אלף שח).

אשמח לטיפים... אני לוקח בחשבון שכל רכב שפרסמו אני אשתדל להוריד ב2-3 אלף שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתלבט לגבי הספיריט אז ישנה עוד אופציה.

הייתי באותה הדילמה בדיוק לפני כשנה.

לבסוף קניתי פורד פוקוס גיאה 2007.

מנוע 2 ליטר 145 כ"ס, צריכת דלק של 1 ל 11 (ולא בנסיעה רגועה) גאנטים סגסוגת 16 (אחיזה משופרת, ועדיין מחיר קניית צמיגים ונוחות טובה), חלון גג, קרוז קונטרול, ESP, בקרת אקלים 2 אזורים, מערכת אייכותית מאוד, שליטה מההגה, משענת יד, פנסי ערפל ועוד פינוקים שלא קיימים בפוקוסים הרגילות.

הרכב זול במחירון יחסית למאזדה, וזול בהרבה מההונדה. בנוסף, הוא ממש לא מושך עיניים.

לדעתי מספק חבילה משתלמת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתלבט לגבי הספיריט אז ישנה עוד אופציה.

הייתי באותה הדילמה בדיוק לפני כשנה.

לבסוף קניתי פורד פוקוס גיאה 2007.

מנוע 2 ליטר 145 כ"ס, צריכת דלק של 1 ל 11 (ולא בנסיעה רגועה) גאנטים סגסוגת 16 (אחיזה משופרת, ועדיין מחיר קניית צמיגים ונוחות טובה), חלון גג, קרוז קונטרול, ESP, בקרת אקלים 2 אזורים, מערכת אייכותית מאוד, שליטה מההגה, משענת יד, פנסי ערפל ועוד פינוקים שלא קיימים בפוקוסים הרגילות.

הרכב זול במחירון יחסית למאזדה, וזול בהרבה מההונדה. בנוסף, הוא ממש לא מושך עיניים.

לדעתי מספק חבילה משתלמת מאוד.

אוקיי תודה אבל אני דיי נעול על ההונדה

כשההתלבטות היא בין האינסייט לסיוויק ולסיוויק ההיברידית

מה ממליצים?? ועוד משהו.. שמעתי משהו בנוגע לכך שמי שלוקח רכב היברידי נהנה מהטבה מסויימת (500 שח בשנה משהו כזה) זה חרטא או מה?אשמח לשמוע פרטים והמלצות בנוגע להונדות הללו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק בחירה מצויינת.נהגתי בספיריט של אחותי ויש לי הונדה 2008 ,.הספיריט מהירה יותר ובהחלט מעודדת מאוד לנסיע מהירה בשונה מההונדה שהיא מהירה וסולידית בנסיעתה.

הבעיה הגדולה בעיניי של הספיריט היא בצד הבטיחותי ,הרכב חזק מאוד למשקלו ויש לו נטיע לשקל לגבי היציבות שלו.

אניחושב גם שיתרון ענק של ההונדה זה בחלק הפנימי שלה שהוא המיוחד בקבוצה בכמה רמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...