Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

סחטיין על העשר. אז גם רזית?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באיזשהו מובן כן.

אני מפחד שעם הבידוד הזה אני מתחיל להשמין בחזרה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 21 שעות, vadim6385 כתב:

וגם אף פעם לא התחברתי למשחקי רשת. תמיד הייתי חרא במשחקים, ולא חשתי צורך להשקיע מאמצים בלהשתפר בזה.

המשחקים שהייתי משחק תמיד היו single player, וגם הייתי משחק על הרמה הכי קלה, בשביל העלילה.

משחקי רשת זה לילדים שרוצים לקלל את אמא של חברים שלהם בלי לחטוף מכות.

משחקים לשחקן יחיד זה הדבר האמיתי, אבל לשחק ברמה הכי קלה רק מוריד מאיכות החוויה.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה בלשחק ברמה קשה גריינד חסר תכלית, רק כדי להראות לעצמך שאתה יכול לשלוט יותר טוב בדמויות על המסך. ועם הבעיית קשב וריכוז שלי, אני גם צריך להשקיע זמן וכח כדי להשתפר במשחקים, ואת האנרגיות של זה אני מעדיף לתת לדברים אחרים.

זה כמו לשים גיר ידני על פריוס - לא תקבל שום יתרון בביצועים/חיסכון בדלק/אמינות, אבל תזד**ן עם הנהיגה הרבה יותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש רמה מסויימת שזה אתגר מהנה ולא כמו סרט שפשוט רץ ואתה צריך ללחוץ על כל מיני מקשים כדי להתקדם בעלילה. מהצד השני על רמה קשה מדי זה באמת גריינד חסר תכלית.

זה נועד בעיקר למי משועמם ורוצה לשחק במשחק שוב אבל עם טיפה יותר אתגר כדי שלא יהיה כמו בפעם הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון דרכים יותר בריאות לשפר קשב וריכוז, כמו:

להיכנס לכושר,

לאכול בריא,

לשמוע סוג מסויים של מוזיקה כשאתה רוצה להתרכז (משהו בקצב מונוטוני אחיד, בשבילי עובד סינת' פופ על נגזרותיו), או רעש לבן/ביטים בינאורליים,

לשתות תה שחור (יש בזה חומר בשם תיאנין, שמסייע לריכוז),

ריטלין/אדרל/פרוביג׳יל אלה לא מילים גסות. שמעתי שגם ללעוס גת עוזר,

לאמן את המוח (לפתור בעיות מתמטיות/לתכנת וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה? עם הבידוד הזה הגיבוב יחזור חזרה לגודלתו?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מתלונן? למי יש יותר גדול?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

world of tanks זה אחלה וזה לא רק לרוסים, יש סרבר אירופאי.

דוברי הרוסית ימצאו יותר עניין דווקא בסרבר הרוסי  מגוון הקללות שמה לא מפסיק להפתיע ולהצחיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, sperial כתב:

על מה אתה מתלונן? למי יש יותר גדול?

לפני 2 שעות, חולגי כתב:

לגדולתו יש יותר גדול.

אנא מכם, תעשו את ההשוואה בפרטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הישראלים מעבר לים 

נמצא פה כבר 15 שנים כקורא ידע ומעט מגיב ובאמת שראיתי הרבה דברים עוברים אז אני מתגעגע מאוד ליוסטון ומקווה לחזור במהרה לביתי השני שהוא טקסס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היום גיליתי שאם מכינים אנטריקוט במחבת עם מכסה, זה יוצא יותר טוב מאשר בלי מכסה וגם אין עשן בבית בכלל. ממש life changer.

IMG_20200326_204251.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...